Публикации (212)

На сьогодні для надання нових шансів для ведення бізнесу в Україні та здійснення чесної конкуренції щодо державних закупівель, Верховною Радою України 12.04.2016 року було прийнято новий Закон України «Про публічні закупівлі», який має за мету забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

За этот период, рекомендую обратить внимание на следующие постановления:

Аналіз останніх десятиліть життєдіяльності людства показує спрямованість політики більшості розвинених країн світу на збереження природних ресурсів, шляхом зменшення впливу плодів індустріального суспільства на клімат, а також весь живий світ на нашій планеті.

Протягом 2016 року було винесено дуже багато цікавих та важливих рішень у банківських спорах. Прийняті судами рішення у даній категорії справ завжди є різноманітними і дуже часто містять неоднакові чи, навіть, протилежні правові висновки.

Історично та геополітично Україна є морською державою, вона має вихід до Чорного і Азовського морів та відповідну інфраструктуру. Відповідним чином, зросла кількість спорів, що виникають із зовнішньоекономічних і, зокрема, морегосподарських контрактів.

За этот период, рекомендую обратить внимание на следующие постановления:

Неотвратимость наказания

Понедельник, 20 Март 2017 14:20

На днях Андрей Портнов обнародовал решение Бельгийского суда о привлечении к ответственности экс-первого заместителя Генерального прокурора Украины Алексея Баганца за умышленное предоставление в 2014 году Европейскому Союзу недостоверной информации, связанной с введением санкций.

Страница 1 из 12

Последние НОВОСТИ

Назначения и Увольнения

  • facebook
  • twitter
  • Google +
  • vkontakte
  • rss
  • blogger

тел. (044) 229-6950

(многоканальный)

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

При цитировании и использовании любых материалов ссылка на antiraid.com.ua обязательна.

Все права защищены Antiraid 2014.

Разработка и сопровождение - WEBMISTER.

@Mail.ru