Оскарження ухвали про відкриття провадження - порушення правил підсудності


Recommended Posts

Підкажіть таку ситуацію - суддя не силь но хоче розбиратись в кредитних відносинах та рекомендує оскаржити свою ж ухвалу про відкриття провадження - я, здивований, читаю матчасть (ЦПК) та бачу що можна її оскардити тільки з підстав підсудності. Дивлюсь в позовну - банк написав що місцезнаходження його в м. Київ - може хто пробував таку ситуацію оскаржувати - розумію що шанси нульові, але по часу виграш серйозний (ну така позиція судді) - ти подай - а я зупиню до моменту розгляду.

Зі свої сторони я бачу 2 порушення яких достатньо для відмови в відкритті - не надано підтвердження отримання коштів (а це пряма вимога ЦК), та банк умудрився в один позов впихнути вимоги про стягнення з 2 абсолютно різних кредитних договорів - чи можна на цих нюансах зіграти для затягування часу ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Підкажіть таку ситуацію - суддя не силь но хоче розбиратись в кредитних відносинах та рекомендує оскаржити свою ж ухвалу про відкриття провадження - я, здивований, читаю матчасть (ЦПК) та бачу що можна її оскардити тільки з підстав підсудності. Дивлюсь в позовну - банк написав що місцезнаходження його в м. Київ - може хто пробував таку ситуацію оскаржувати - розумію що шанси нульові, але по часу виграш серйозний (ну така позиція судді) - ти подай - а я зупиню до моменту розгляду.

Ну так в чём проблема???? Молодец Ваш судья - если надо ПОТЯНУТЬ ВРЕМЯ - КАКИЕ ПРОБЛЕМЫ??? я такое практию - действительно - только по мотивам подсудности - вот и напишите - типа не согласны с определением об открытии производства потому что считаете , что должно рассматриваться по месту нахождения истца - в киеве и всё!!! Если вы - предприниматель - можете написать более умную жалобу - типа подсудно Хозяйственному суду, т.к. я предприниматель!!!

ЕСТЕСТВЕННО _ ШАНСЫ НУЛЕВЫЕ! ну а какая разница :angry: ВЫ ОПРЕДЕЛИТЕСЬ ЧТО ВЫ ХОТИТЕ!!! ----------- ЕСЛИ ПОТЯНУТЬ ВРЕМЯ - ТО ВАРИАНТ СТОПУДОВЫЙ - ПРОВЕРЕНО! СУДЬЕ ---- РЕСПЕКТ!!!!!!! Мне б такого судью --- они б с меня лет 20 взыскивали!!!!

Зі свої сторони я бачу 2 порушення яких достатньо для відмови в відкритті - не надано підтвердження отримання коштів (а це пряма вимога ЦК), та банк умудрився в один позов впихнути вимоги про стягнення з 2 абсолютно різних кредитних договорів - чи можна на цих нюансах зіграти для затягування часу ?

ЕЩЁ РАЗ ПОВТОРЮ - ОПРЕДЕЛИТЕСЬ ЧТО ВЫ ХОТИТЕ - ВРЕМЯ - НАПИСАНО ВЫШЕ ;; не надано пыдтвердження отриманых коштыв -- ЭТО ОТЛОЖЕНИЕ - НЕ основание для выдмовы у выдкритты - на следующее заседание принесут а то что два договора так это то же не проблема если стороны договоров одни и те же.

Если что то непонятно - спрашивайте!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...