Рішення ВССУ про відмову "Приватбанку" в позові в зв'язку із пропуском позовної давності


Recommended Posts

Obelix своим дедуктивным методом и анализом сообщений с форума иногда вводит людей в заблуждение и сеет смуту в ряды посетителей форума :wacko:

:)

Я просто высказал свою точку зрения на реальность ( не реальность) решения, исходя из озвученной выше информации о нем.

И все :)

Или я ошибся?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 62
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Так я еще не знаю,есть ли оно в исполнительной,это я с уст работника Приватбанка слышу,что оно там с июня месяца,но пока им некогда им заниматься.Только я вот не пойму.Допустим оно действительно уже там,должно открыться исполнительное производство и по решению суда с меня должны требовать погасить сумму задолженности согласно этого решения.Почему тогда мне до сих пор предлагают "погасить№ мою задолженность одним платежем, в сумме 10300? С исполнительной службой получается процесс уже запущен, решение суда вступило в силу и должно прийти в исполнение,А я получается сейчас оплачу 10300 в банке и исполнительная служба будет с меня требовать сумму согласно решения суда?

Вполне возможно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:)

Я просто высказал свою точку зрения на реальность ( не реальность) решения, исходя из озвученной выше информации о нем.

И все :)

Или я ошибся? ;)

Ну больше похоже,что реальное. Вступило в силу 19.08.2013 года, а  сегодня уже сентябрь 2014 года,не истек ли срок исковой давности  для открытия исполнительного производства?)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Obelix  своим дедуктивным методом и анализом сообщений с форума иногда вводит людей в заблуждение и сеет смуту в ряды посетителей форума  :wacko:

 

Возьму на заметку.))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну больше похоже,что реальное. Вступило в силу 19.08.2013 года, а  сегодня уже сентябрь 2014 года,не истек ли срок исковой давности  для открытия исполнительного производства?)))

Решение могли подать позже на исполнение.

 

 

:)

Я просто высказал свою точку зрения на реальность ( не реальность) решения, исходя из озвученной выше информации о нем.

И все :)

Или я ошибся? ;)

Вы правы решение на 99% реальное, правда в реестре его нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Решение могли подать позже на исполнение.

 

 

Вы правы решение на 99% реальное, правда в реестре его нет

Нужно мне идти в ГИС и все узнать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Заяву на ознакомление, фотик с собой и вперед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так я еще не знаю,есть ли оно в исполнительной,это я с уст работника Приватбанка слышу,что оно там с июня месяца,но пока им некогда им заниматься.Только я вот не пойму.Допустим оно действительно уже там,должно открыться исполнительное производство и по решению суда с меня должны требовать погасить сумму задолженности согласно этого решения.Почему тогда мне до сих пор предлагают "погасить№ мою задолженность одним платежем, в сумме 10300? С исполнительной службой получается процесс уже запущен, решение суда вступило в силу и должно прийти в исполнение,А я получается сейчас оплачу 10300 в банке и исполнительная служба будет с меня требовать сумму согласно решения суда?

 Стаття 25. Прийняття виконавчого документа до виконання      1. Державний  виконавець  зобов'язаний  прийняти до виконання виконавчий документ і  відкрити  виконавче  провадження,  якщо  не закінчився  строк пред'явлення такого документа до виконання,  він відповідає вимогам,  передбаченим цим Законом,  і пред'явлений  до виконання до відповідного органу державної виконавчої служби.      2. Державний  виконавець  протягом  трьох  робочих днів з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову  про відкриття виконавчого провадження.      У постанові  державний  виконавець  вказує  про  необхідність боржнику самостійно виконати  рішення  у  строк  до  семи  днів  з моменту   винесення   постанови  (у  разі  виконання  рішення  про примусове виселення боржника - у строк  до  п'ятнадцяти  днів)  та зазначає,   що   у   разі   ненадання   боржником  документального підтвердження виконання рішення буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору і витрат, пов'язаних  з  організацією   та   проведенням   виконавчих   дій, передбачених цим Законом. За заявою стягувача державний виконавець одночасно   з   винесенням  постанови  про  відкриття  виконавчого провадження може накласти арешт на майно та кошти боржника, про що виноситься  відповідна  постанова.  {  Абзац другий частини другої статті  25  із  змінами,  внесеними  згідно  із  Законом N 721-VII (  721-18  )  від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону N  732-VII ( 732-18 ) від 28.01.2014; із змінами, внесеними згідно із Законом N 767-VII ( 767-18 ) від 23.02.2014 }      3. Виконавчий документ,  виданий на  підставі  рішення,  яким надано  відстрочку виконання,  приймається державним виконавцем до виконання після  закінчення  строку  відстрочки  в  межах  строку, встановленого для його пред'явлення.      4. У  разі  відкриття  виконавчого  провадження за виконавчим документом про конфіскацію майна,  стягнення періодичних платежів, забезпечення  позовних  вимог  або якщо рішення підлягає негайному виконанню строк,  встановлений частиною  другою  цієї  статті,  не надається.      5. Копії  постанови  про  відкриття  виконавчого  провадження надсилаються не  пізніше  наступного  робочого  дня  стягувачу  та боржникові.      6. Постанова  про відкриття виконавчого провадження може бути оскаржена сторонами у десятиденний строк у порядку,  встановленому цим Законом. 

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/606-14/page2

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

В шапке темы указано, что это решение ВССУ, а по факту только лишь апелляционного суда. Очень интересно знать, прошло ли это решение через кассацию и устояло ли оно там. Ну очень интересна позиция мудрецов ВССУ по этому вопросу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...