Прийшов лист про арешт коштів та майна. Допоможіть!


Recommended Posts

Доброго дня! Вибачте, будь ласка, може повторюся, але я в паніці, руки тремтять, не знаю, що робити...В вересні 2012 року я взяла кредит готівкою на суму 6000грн в ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" і кредитну картку. Два роки виплачувала все, згідно договорів, але потім після розлучення не було можливості, хоча це не є виправданням. На юридичну адресу приходили листи від банку, батьки мені дзвонили і деколи ходила, погашала. Кілька місяців тому почалися дзвінки, представлялися від ТзОВ "КУА "Прімоколект_Капітал", поставили мене перед фактом, що тепер я їхній боржник, маю слатити за кредит готівкою - 24000грн., але якщо заплачу на протязі кількох днів, то сума буде 14000, я повелася на дану провокацію і оплатила цю суму, в цей же день мені почали дзвонити знов і розказувати, що в мене є ще один не погашений кредит по кредитці на суму 23900! Я була шоці, мені пропонували знов акцію, я перестала відповідати на дзвінки. Мені прийшов лист з довідкою про списання заборгованості на 14000грн з роддрукованою на кольоровому принтері печаткою і підписом. А сьогодні телефонує батько і каже, що прийшов лист про арешт коштів і майна, якщо не погашу до 28.09.2017... Даної суми в мене немає, так як є маленька дитина 9 місяців, чоловік в шоці. А саме прикре, те що я бухгалтер, мені дуже соромно, я знаю, що за все потрібно, платити, але ж не такою ціною... Дайте пораду, що робити?! Завчасно дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

44 минуты назад, Анжела Клипач сказал:

Доброго дня! Вибачте, будь ласка, може повторюся, але я в паніці, руки тремтять, не знаю, що робити...В вересні 2012 року я взяла кредит готівкою на суму 6000грн в ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" і кредитну картку. Два роки виплачувала все, згідно договорів, але потім після розлучення не було можливості, хоча це не є виправданням. На юридичну адресу приходили листи від банку, батьки мені дзвонили і деколи ходила, погашала. Кілька місяців тому почалися дзвінки, представлялися від ТзОВ "КУА "Прімоколект_Капітал", поставили мене перед фактом, що тепер я їхній боржник, маю слатити за кредит готівкою - 24000грн., але якщо заплачу на протязі кількох днів, то сума буде 14000, я повелася на дану провокацію і оплатила цю суму, в цей же день мені почали дзвонити знов і розказувати, що в мене є ще один не погашений кредит по кредитці на суму 23900! Я була шоці, мені пропонували знов акцію, я перестала відповідати на дзвінки. Мені прийшов лист з довідкою про списання заборгованості на 14000грн з роддрукованою на кольоровому принтері печаткою і підписом. А сьогодні телефонує батько і каже, що прийшов лист про арешт коштів і майна, якщо не погашу до 28.09.2017... Даної суми в мене немає, так як є маленька дитина 9 місяців, чоловік в шоці. А саме прикре, те що я бухгалтер, мені дуже соромно, я знаю, що за все потрібно, платити, але ж не такою ціною... Дайте пораду, що робити?! Завчасно дякую.

 

Вероятнее всего Вам просто пришла от них угроза. Вы могли и предыдущую сумму не платить в связи с пропуском ими сроков исковой давности. Просто не реагируйте и попросите их, если будут звонить, чтобы больше вас не беспокоили. Если что-то их не устраивает, пусть подают в суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Анжела Клипач сказал:

я знаю, що за все потрібно, платити

Плохо, что Вы это знаете, а иначе не попались бы на их вымогательство...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Анжела Клипач сказал:

Доброго дня! Вибачте, будь ласка, може повторюся, але я в паніці, руки тремтять, не знаю, що робити...В вересні 2012 року я взяла кредит готівкою на суму 6000грн в ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" і кредитну картку. Два роки виплачувала все, згідно договорів, але потім після розлучення не було можливості, хоча це не є виправданням. На юридичну адресу приходили листи від банку, батьки мені дзвонили і деколи ходила, погашала. Кілька місяців тому почалися дзвінки, представлялися від ТзОВ "КУА "Прімоколект_Капітал", поставили мене перед фактом, що тепер я їхній боржник, маю слатити за кредит готівкою - 24000грн., але якщо заплачу на протязі кількох днів, то сума буде 14000, я повелася на дану провокацію і оплатила цю суму, в цей же день мені почали дзвонити знов і розказувати, що в мене є ще один не погашений кредит по кредитці на суму 23900! Я була шоці, мені пропонували знов акцію, я перестала відповідати на дзвінки. Мені прийшов лист з довідкою про списання заборгованості на 14000грн з роддрукованою на кольоровому принтері печаткою і підписом. А сьогодні телефонує батько і каже, що прийшов лист про арешт коштів і майна, якщо не погашу до 28.09.2017... Даної суми в мене немає, так як є маленька дитина 9 місяців, чоловік в шоці. А саме прикре, те що я бухгалтер, мені дуже соромно, я знаю, що за все потрібно, платити, але ж не такою ціною... Дайте пораду, що робити?! Завчасно дякую.

 

Никакие телефонные звонки и бумажная макулатура, которую Вы перечислили -

"лист з довідкою про списання заборгованості на 14000грн з роддрукованою на кольоровому принтері печаткою і підписом.", "лист про арешт коштів і майна, якщо не погашу до 28.09.2017..."

не являются документами на оплату или подтверждающими оплату, и вообще документами. Это обыкновенный бумажный мусор.

Проще говоря Вас просто "развели", и т.к. Вы временами платили и еще заплатили 14000, от Вас скоро не отстанут.

Ничего больше никому не платите, и главное не бойтесь, Вы уже поняли, что имеете дело с мошенниками, которые пусть и называются - ТзОВ "КУА "Прімоколект_Капітал", или как-то по другому.

Они всегда и во всем врут. 

До решения суда никто не имеет право арестовать деньги, или имущество.

Как, впрочем, и звонить и писать разную чушь, но это запретить трудно.

Надо просто не обращать внимание и посылать как можно дальше... от своего дома и семьи :)

Все эти телефонные звонки и письма - обыкновенное мошенничество.

Т.к. на подобные вопросы не раз отвечали на этом сайте, почитайте темы по ссылкам:

http://antiraid.com.ua/forum/topic/3861-компания-примоколлект-прошу-совета/?page=17#comment-178782

http://antiraid.com.ua/forum/topic/8879-nuzhna-pomosch-moy-kredit-prodan-tov-profit-kapital-chto-delat/?do=findComment&comment=178843

http://antiraid.com.ua/forum/topic/9653-key-kollekt-razbushevalsya/

 http://antiraid.com.ua/forum/topic/8986-pomogite-s-maniveo/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ви дійсно допустили декілька помилок і головна помилка  - не звернулися до фахівця за юридичною консультацією, а наслідком цього стало те, що: "але якщо заплачу на протязі кількох днів, то сума буде 14000, я повелася на дану провокацію і оплатила цю суму ", таким чином Ви перервали строки позовної давності, які Вас могли захистити від стягнення ВСЬОГО боргу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Анжела Клипач сказал:

Дайте пораду, що робити?!

Абсолютно ничего не надо делать... Понимаете, НИЧЕГО...!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Анжела Клипач сказал:

поставили мене перед фактом, що тепер я їхній боржник, маю слатити за кредит готівкою - 24000грн., але якщо заплачу на протязі кількох днів, то сума буде 14000, я повелася на дану провокацію і оплатила цю суму

Для Вас как я понимаю 10 тысяч большие деньги, не то что какие-то копейки в 14 тысяч... Интересно Вы всем платите кто Вам звонит и пишет, надо будет попробовать позвонить Вам...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 часов назад, Анжела Клипач сказал:

в цей же день мені почали дзвонити знов і розказувати, що в мене є ще один не погашений кредит по кредитці на суму 23900! Я була шоці, мені пропонували знов акцію, я перестала відповідати на дзвінки.

Да понятное дело, Вам бы любой после этого звонил бы... Вы там у них проходите в компьютере как акционная... На Вас можно зарабатывать, почему тогда им не звонить и не предлагать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Алекc сказал:

Отбиваться-то надо :)

Ну для некоторых это самое лучшее отбивание, если не умеют общаться в грубой форме и нервы не подходящие... Уж им тоже ненужны такие которые их игнорируют и с кого нечего взять... Весь их бизнес построен на психологии людей, а ведь у наших людей на генном уровне в крови 37-ой год и они очень боятся когда звонят и говорят с ними по телефону... В этих фирмах между прочим не работает ни одного юриста, наверное это о чём то говорит... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Такие акции "Заплати со скидкой и спи спокойно" у них проходят часто. Только через пару месяцев они про них забывают и требуют остальную сумму. Ведь никакого документального подтверждения должнику не предоставляют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22 часа назад, Анжела Клипач сказал:

Вибачте, будь ласка, може повторюся, але я в паніці, руки тремтять, не знаю, що робити..

Та да да, и поэтому уже сутки как нет интереса к теме... и вообще к заданному вопросу с самого начала его задания, а Вы типа юристы пишите, развлекайтесь сами по себе... Вот такая она жестокая и непредсказуемая паника и тремтение... А может уже узнали, что робыты...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Mercato® сказал:

"Заплати со скидкой и спи спокойно"

Заплати со скидкой или спи спокойно...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

гроші треба любити. при їх перерахуванні хоч готівкою хоч у безготівковому вигляді треба з ними розмовляти.

1. напишіть на юридичну адресу банку (не колекторів, а саме банку) ЗАЯВУ про надання Вам роздруківки Вашого кредитного (позичального) рахунку. я не впевнений щи у Вас саме кредит у його класичному вигляді.

2. після отримання роздруківки (в чому я не впевнений - відповідь буде: документи не збереглись, передані на подальшу обробку новому кредитору і т.ін.) зверніться до фахівця або самі визначте точку з якої у Вас почалися проблеми (наприклад місяць такого-то року).

3. фахівець - це не обовьязково юрист, тим паче адвокат, яких Ви боїтеся тваринним страхом нібито вони у вас відібрали останню копійку і зробили Вас жебраком. Ви самі джерело Ваших проблем. так от фахівець може бути і фінансист, еконміст або просто розумна людина яка Вам допоможе визначити точку, з якої почалися проблеми.

4. якщо відповіді немає 3 тижні (тиждень на почтовий пробіг, тиждень в банку на обробку, тиждень зворотній поштовий пробіг) відправляйте другу заяву такого ж змісту, потім третю і так хоча б штук шість. відправлення робіть з описом вкладення. якщо Ви ще досі не полюбили юриста, зверніться до працівника відділу звьязку і він Вам надасть розьяснення як відправити поштову кореспонденцію так щоб вона не загубилася. скористуйтесь таким видом відправлення яке є надійним. крім Укрпошти зараз є нова пошта, ін-тайм, деливері і т.д. вони використовують навіть курьєрів.

5. а щодо оплати то це Ваша особиста справа. якщо у Вас вдома друкарський станок ...

за ті 14 000 тисяч я думаю колектори (знову ж таки за допомогою фахівця) і Ваше прізвище забули б не кажучі про контактні дані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую велике всім за поради, морально стало краще. А стосовно того, що не беру участь в спілкувані, просто зламався ноутбук. Я прекрасно розумію, що сама привернула до себе їхню увагу, пішовши на їхні умови...Просто від цих дзвінків і листів аж не по собі стає, йде психологічний прес. Буду боротися, просто переживаю за рідних, щоб не постраждали через мою дурість...Вибачте, що забрала ваш час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ще раз дяку за ваші відгуки, форум і небайдужість:rolleyes:. Почитала, зрозуміла, що є розумні, адекватні, чуйні люди, які рятують від не обдуманих вчинків і морально підтримують! Ознайомилася з деякими статтями, в з записнику підготувала план розмови з колекторами, сама вже чекаю з нетерпінням їх дзвінка.) Дуже шкода, що я допустила помилку з цими 14000грн, але це мене добряче навчило. Дуже б хотілося, щоб стало стабільне майбутнє, аби люди не потрапляли в такі ситуації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Розмовляла  кілька хвилин тому по телефону з колектором, все чітко по пунктах розказала, а він взагалі торочив про своє, так як ви і писали, говорять лише по завчиному тексту. Запитала про лист стосовно арешту майна, він злякався, сказав, що то лист інформаційного характеру, пригрозила прокуратурою. До цих пір неприємний осадок, але я задоволена собою і ще раз завдячую вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 24.09.2017 в 15:57, Mercato® сказал:

Такие акции "Заплати со скидкой и спи спокойно" у них проходят часто. Только через пару месяцев они про них забывают и требуют остальную сумму. Ведь никакого документального подтверждения должнику не предоставляют.

В большинстве случаев даже не остальную сумму, а ту что и прежде плюс проценты и пеня, т.е. как будто никто ничего не проплачивал ни со скидкой, ни без скидки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...