Vladimir AB

Пользователи
 • Число публикаций

  335
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  1

Vladimir AB last won the day on February 28

Vladimir AB had the most liked content!

Репутация

63 Очень хороший

1 подписчик

О Vladimir AB

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

1 133 просмотра профиля
 1. Потрібно, щоб встояло, так формується відповідна практика в даному питанні. Але, і в цій справі мова про пеню, хоча, в тих же Умовах визначено порядок нарахування і %, отже відмова має бути і по % .
 2. Вважаю, що це сума в розмірі 832 грн.
 3. Але є і таке: Однак у справі, яка переглядається, суди, дійшовши обґрунтованого висновку про наявність правових підстав для стягнення з відповідача на користь банку заборгованості за кредитом, процентами за користування кредитом і комісії, водночас помилково стягнули з відповідача пеню та штрафи, передбачені Умовами.
 4. Цю я взяв до уваги, але у ній виключно по пені і штрафам. По процентам, які нараховані по Умовам, є щось подібне?
 5. Підкажіть постанову всу по процентах, будь—ласка
 6. Це ми з Вами розуміємо, але не суддя... В справі позичальник частково визнав, що отримав кредит, але в меншому розмірі, банк доказує, що в більшому розмірі. Отаке
 7. Примат подав до суду: як завжди - заява анкета (БЕЗ СУМИ КРЕДИТУ), умови та правила, які, звичайно не підписані позичальником. Але ситуація не стандартна: заява анкета від січня 2012 року, а на підтвердження видачі кредиту примат надає документи від 2014 року... Чи можна розглядати це як один кредитний договір, оскільки договір кредиту є укладеним з моменту видачі коштів? Чи це вже інший договір, але без письмового укладення? З іншого боку сторони не дійшли згоди щодо суми кредиту як істотної умови договору. Які думки з цього приводу
 8. Дуже мало інформації, можливо спливла позовна давність, можливі варіанти.. мамин будинок при чому взагалі, вона майновий поручитель?