Vladimir AB

Пользователи
  • Число публикаций

    309
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Репутация

56 Очень хороший

1 подписчик

О Vladimir AB

  • Звание
    Активный участник
  • День рождения

Недавние посетители профиля

1 079 просмотров профиля
  1. Не спорю, але ВСУ може навіть в один день постановити протилежні рішення в однакових справах. Постанова ВСУ, яку Ви надав, від 2013 року, ось самі нові в даному питанні: № 6-1851цс15, № 6-2457цс16. Щодо ВССУ це не праві позиції, я їх не приймаю до уваги, тільки як загальну судову практику.
  2. Ч.3 ст.37 " Іпотекодержатель набуває предмет іпотеки у власність за вартістю, визначеною на момент такого набуття на підставі оцінки предмета іпотеки суб'єктом оціночної діяльності" - обов'язкова оцінка.
  3. Суд може зазначити ціну, посилаючись на умови кредитного чи іпотечного договору, де сторонами визначено вартість предмета іпотеки? Чи це має бути виключно нова оцінка експерта? Тому що деякі судді посилаються на ціну, яка вказана в договорах. В постановах ВСУ цей момент не зазначається
  4. "Во-первых, повторное обращение взыскание на ипотеку после уже вступившего в силу, но неисполненного решения является двойным взысканием" - в упор не бачу такого висновку в постанові...
  5. За строки виконання виконавців по голові не гладять, закон дає для виконання в/л 6 місяців. Чому він лежить в двс 6 років не зрозуміло... Можливо в/л повернуто банку, а той уже пропустив строк повторного подання?
  6. Уксоцбанк потрапив в яму, яку готував для позичальників... Скільки ще таких рішень буде. У мене справа з Укрсоцбанком закінчилась в першій інстанції (перемогою).
  7. Ухваливши рішення про стягнення щомісячних платежів за кредитом, відсотків за користування кредитом, пені за тілом кредиту та пені за відсотками за період з грудня 2010 року по грудень 2013 року, суди не врахували, що у зв’язку з неналежним виконанням умов договору змінився строк виконання основного зобов’язання (підпункт 4.5 кредитного договору) і що банк мав право з 9 лютого 2009 року й протягом трьох років від цієї дати звернутися до суду з позовом, однак позовну заяву подав лише у грудні 2013 року. Нарешті ВСУ, хоч і не прямо, але всеж-таки вказав, що пропуск строку позовної давності стосується тіла, ВІДСОТКІВ, пені...
  8. ... або з його згоди іншою особою ... чи відноситься до такої особи банк-позикодавець, умовами договору з яким передбачено списання грошових коштів , наприклад, з картки позичальника (Приват, який списував таким чином грошові кошти наразі доказує, що позовна давність перевана такими списаннями).
  9. Якщо мій клієнт отрмав лист з повідомленням, значить потрібно чекати таких всім( Приват по-любому буде працювати в цьому напрямку, потрібно шукати методи боротьби. Які ці методи повинні бути пока не знаю. Перереєструвати можливо без рішення суду (по застереженню), а от виселити тільки по рішенню суду