topp

Пользователи
 • Число публикаций

  10
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

2 Обычный

1 подписчик

О topp

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Харьков

Недавние посетители профиля

56 просмотров профиля
 1. Ви вважаєте, що публічно образити нецензурною лайкою це право і це нормально? Протистояти я ніяк не можу чи можна написати заяву і залучити свідків. У мене є відео на телефоні. Я можу це використовувати?
 2. Допоможіть будь ласка. Мене нецензурно образила людина у присутності свідків. Чи можу я якимось чином захистити себе шляхом звернення до прокуратури чи поліції? Чи існує кримінальна відповідальність чи будь яка відповідальність за образу?
 3. Хочу подякувати всім хто відгукнувся на моє питання і допоміг вибрати напрямок для вирішення. Розумію що сама не зможу розібратися у своїй проблемі тому звернулася за допомогою до юриста на цьому форумі. Сподіваюся, все вийде. Спасибі.
 4. Пробачте якщо потурбувала але я вважала що фахівці обговорюють питання та щоб не створювати окрему тему вирішила знайти пораду саме тут. Якщо ви фахівець з таких питань, то прошу надати мені пораду з мого питання.
 5. Яких двох дітей? У мене одна дитинка. Ви навіть не спромоглися прочитати моє повідомлення та зрозуміти про що я там писала, а поквапилися дати відповідь.
 6. У мене була схожа історія. Суд вирішив залишити дитину у мене. Колишній чоловік пішов у суд і отримав рішення за яким було встановлено порядок спілкування та відвідування дитини чоловіком. Все, про що ми не змогли домовитися з колишнім чоловіком щодо дитини іншим судом було вирішено на користь чоловіка. Я подавала апеляцію за порадою адвоката, але ми її програли. Заперечення органу опіки та піклування судом було проігноровано. Тепер дитина іноді проживає у колишнього чоловіка іноді у мене навіть їздила з ним на море цього літа. Перешкод я не чинила тому що у рішенні заборонено мені чинити перешкоди у спілкуванні. Мене цікавить питання та прошу пораду у фахівців з цього питання. Чи можливо, якимось чином змінити умови чи як то там у рішенні пишуть саме порядок . Я розумію, що зовсім не вийде змінити, але хоча б проживання моєї дитини у колишнього чоловіка скасувати. Там інша сім'я і це може дуже погано впливати на дитину. Підкажіть якщо можна.