чи можна поскаржитися на суддю та куди?


Recommended Posts

півроку назад суддею міскрайонного суду прийнято заочне рішення за позовом банку про стягнення заборгованності за кредитним договором без повідомлення та виклику до суду відповідача (мене). не було надіслано мені і самого рішення. про це дізналась учора коли до родичів подзвонили з виконавчої. рішення я з горем пополам в канцеляріїї отримала. там - написано цілковиту брехню у тому числі і те що мене викликали, належним чином повідомляли, що я без поважної причини не зявилася на розгляд, що клопотань про перенесення розгляду ніяких не надавала. строк на оскарження 10 днів який я звісно пропустила. тепер справа у виконавчій. що робити далі? апеляцію я писатиму. Не вже на такі беззаконні дії судді не можна нікуди поскаржитися? те що він проплачений я розумію. чому так зроблено - теж. два роки назад банк на мене вже подавав, але справу залишено було без розгляду через неодноразову неявку позивача до суду. і зараз знову - позивач до суду не зявився. Ось так. чому виконавча не розшукує мене особисто не знаю, телефони є, адреса теж. покищо особисто не викликали, виконавчого листа не отримувала. я на банк теж подала до суду, справа триває вже 2 роки, зараз лежить у ВСУ. що робити? куди поскаржитися на суддю? підскажіть. дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

півроку назад суддею міскрайонного суду прийнято заочне рішення за позовом банку про стягнення заборгованності за кредитним договором без повідомлення та виклику до суду відповідача (мене). не було надіслано мені і самого рішення. про це дізналась учора коли до родичів подзвонили з виконавчої. рішення я з горем пополам в канцеляріїї отримала. там - написано цілковиту брехню у тому числі і те що мене викликали, належним чином повідомляли, що я без поважної причини не зявилася на розгляд, що клопотань про перенесення розгляду ніяких не надавала. строк на оскарження 10 днів який я звісно пропустила. тепер справа у виконавчій. що робити далі? апеляцію я писатиму. Не вже на такі беззаконні дії судді не можна нікуди поскаржитися? те що він проплачений я розумію. чому так зроблено - теж. два роки назад банк на мене вже подавав, але справу залишено було без розгляду через неодноразову неявку позивача до суду. і зараз знову - позивач до суду не зявився. Ось так. чому виконавча не розшукує мене особисто не знаю, телефони є, адреса теж. покищо особисто не викликали, виконавчого листа не отримувала. я на банк теж подала до суду, справа триває вже 2 роки, зараз лежить у ВСУ. що робити? куди поскаржитися на суддю? підскажіть. дякую

Вам необходимо ознакомится с материалами дела в канцелярии суда. Может быть такое, что повестки Вам отправляли, но по другому адресу. Если таких повесток в деле нет, то основания для жалобы будут.

Заочное решение Вы можете оспорить на протяжении 10 дней с момента, когда Вы о нем узнали, это может быть как раз и получение письма из исполнительной службы, либо ознакомление с материалами исполнительного производства. Поэтому, если 10-дневный срок не пропущен, то обжаловать решение Вы можете. Заочное решение обжалуется путем подачи заявления в суд первой инстанции об отмене заочного решения.

Жалобы на судей при наличии оснований направляются в Высшую квалификационную комиссию судей: 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 120 А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Жалобы на судей при наличии оснований направляются в Высшую квалификационную комиссию судей: 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 120 А.

.... оттуда же и приходят ответы, что: 1. судья всегда прав, и 2. если все-таки он не прав, то см. п. 1.

Но жаловаться все равно нужно.....................

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

.... оттуда же и приходят ответы, что: 1. судья всегда прав, и 2. если все-таки он не прав, то см. п. 1.

Но жаловаться все равно нужно.....................

поддерживаю.

Еще можно в прокуратуру.

Результат будет такой же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України". На их сайте брал форму жалобы. Там есть определённые требования к заполнению, определённые фразы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если ДП "Інформаційний центр" прислало мне Витяги, что на моё движимое имущество продлевается срок обтяження на основании Договора заставы, который уже формально закончился, то могу ли я ИМ отослать письмо о неправомерности продления сроков?

На них куда жалуются?))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если ДП "Інформаційний центр" прислало мне Витяги, что на моё движимое имущество продлевается срок обтяження на основании Договора заставы, который уже формально закончился, то могу ли я ИМ отослать письмо о неправомерности продления сроков?

На них куда жалуются?))

жаловаться нужно на обтяжувача, инфоцентр - дает информацию. у нас это выглядит как "редакция не несет ответственности за публикуемые материалы" имхо

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вам необходимо ознакомится с материалами дела в канцелярии суда. Может быть такое, что повестки Вам отправляли, но по другому адресу. Если таких повесток в деле нет, то основания для жалобы будут.

Заочное решение Вы можете оспорить на протяжении 10 дней с момента, когда Вы о нем узнали, это может быть как раз и получение письма из исполнительной службы, либо ознакомление с материалами исполнительного производства. Поэтому, если 10-дневный срок не пропущен, то обжаловать решение Вы можете. Заочное решение обжалуется путем подачи заявления в суд первой инстанции об отмене заочного решения.

Жалобы на судей при наличии оснований направляются в Высшую квалификационную комиссию судей: 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 120 А.

Ростислав, а почему вы считаете, что с момента ознакомления с материалами исполнительного производства начинается срок на подачу заявление об отмене заочного решения.

Стаття 228. Порядок і строк подання заяви про перегляд заочного рішення

1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Поэтому все четко.

Только с момента получения заочного решения.

А его могут выдать еще не в день ознакомления с материалами дела в суде.

Тоесть формально решение можно иметь, а получить копию через недели 2.

и только с этого момента пойдет срок на подачу заявление об отмене заочного решения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

жаловаться нужно на обтяжувача, инфоцентр - дает информацию. у нас это выглядит как "редакция не несет ответственности за публикуемые материалы" имхо

Я так и догадываюсь)) К инфоцентру даже придраться не к чему: внесли в форму заявки (там поле - "Підстава"), зарегестрировали, отослали. Сроки по "підставі"и не смотрят.

Банк предлагает мне "добровольную продажу майна" (товар в обороте) для погашения кредита. "Сами оценивайте, продавайте". Буду морочить им голову, чтоб снимали запрет с движимого имущества.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України". На их сайте брал форму жалобы. Там есть определённые требования к заполнению, определённые фразы.

правильно. Они предусмотрительно разместили на своем сайте форму жалобы, чтобы народ эти образцы определенных фраз не списывал с ближайшего забора.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 2011 году, на суде присутствовал судья и его секретарь, т.е. ответчика, двух поручителей и истца (от него в материалах дела письмо с просьбой рассмотреть без его участия, исковые требования поддерживает). Ответчику и поручителям повестки направлялись, но получены не были и возвращенны почтой с соответствующей отметкой. НО ! решение принято не заочно, с этим что-то можно сделать? Или только аппеляция ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ростислав, а почему вы считаете, что с момента ознакомления с материалами исполнительного производства начинается срок на подачу заявление об отмене заочного решения.

Стаття 228. Порядок і строк подання заяви про перегляд заочного рішення

1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Поэтому все четко.

Только с момента получения заочного решения.

А его могут выдать еще не в день ознакомления с материалами дела в суде.

Тоесть формально решение можно иметь, а получить копию через недели 2.

и только с этого момента пойдет срок на подачу заявление об отмене заочного решения.

Я написал немного не корректно. Мрок идет с момента получения копии решения.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 2011 году, на суде присутствовал судья и его секретарь, т.е. ответчика, двух поручителей и истца (от него в материалах дела письмо с просьбой рассмотреть без его участия, исковые требования поддерживает). Ответчику и поручителям повестки направлялись, но получены не были и возвращенны почтой с соответствующей отметкой. НО ! решение принято не заочно, с этим что-то можно сделать? Или только аппеляция ?

Обжаловать могут не присутствующие при оглашении на протяжении 10 дней с момента получения копии решения.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Бррр. Трандец. Читаю все это и уже не ужасаюсь. Была сегодня в исполнительной. Ничего там не подписывала, ничего мне не показывали. Со мной очень хорошо поговорили. Сказали что заочное решения суда набрало законной силы 15.05.12 (а принято 20.04.12 ), хотя я ничего не получала и до вчерашнего дня ни сном ни духом ничего о нем не знала. Завтра иду в суд знакомиться с маериалами дела. Всем спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если Вы судитесь с банком уже 2-а года, то наверняка знаете законодательство Украины.

Если Вы , как пишите " отримала рішення с горем пополам"- это как?

И если дело уже в ГИС, то Вам не о жалобах на судью надо думать, а о другом!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 2011 году, на суде присутствовал судья и его секретарь, т.е. ответчика, двух поручителей и истца (от него в материалах дела письмо с просьбой рассмотреть без его участия, исковые требования поддерживает). Ответчику и поручителям повестки направлялись, но получены не были и возвращенны почтой с соответствующей отметкой. НО ! решение принято не заочно, с этим что-то можно сделать? Или только аппеляция ?

Судья права в этой ситуации, когда приняла очное решение в отсутствии всех сторон ? в каких тогда случаях принимаеться заочное решение, если очное все-равно принимаеться при отсутствии участников.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Судья права в этой ситуации, когда приняла очное решение в отсутствии всех сторон ? в каких тогда случаях принимаеться заочное решение, если очное все-равно принимаеться при отсутствии участников.

заочное принимается при согласии истца. если истец не согласен, то на усмотрение суда - либо будет переносить, либо примет решение НЕ заочное.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 2011 году, на суде присутствовал судья и его секретарь, т.е. ответчика, двух поручителей и истца (от него в материалах дела письмо с просьбой рассмотреть без его участия, исковые требования поддерживает). Ответчику и поручителям повестки направлялись, но получены не были и возвращенны почтой с соответствующей отметкой. НО ! решение принято не заочно, с этим что-то можно сделать? Или только аппеляция ?

Нужно посмотреть данное решение.

Поэтому сбрасывайте его на почту, смогу сказать что-то более конкретное.

Если от одного из ответчиков есть возражения, то суд не имеет право принимать заочное решение.

Есть постановление пленума ВСУ, где применено расширенное толкование ГПК в части вынесения заочного решения судом. (при каких условиях суд не имеет право постановлять заочное решение)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сегодня ознакомилась с материалами дела. Все очень просто. Банк подал иск, судья слал повестки по адресу где проживала до покупки квартиры и который указал в своем иске банк. судья не принял во внимание что это повторный иск банка (который он же и рассматривал, забыл наверное...), что первый раз ко мне повестки доходили то по адресу квартиры (тоесть где живу я сейчас, что дело рассматривалось, и что я ответчик - приходила на судебные заседания ). в деле есть запрос из суда в паспортный. и есть ответ - прописаны (да мы то в квартире и живем с момента ее покупки) по адресу купленой квартиры. но видимо для судьи это ничего не значит. решение суда о взыскании задолженности как я поняла из материалов дела отправлялось только позивачу, ему же и был направлен исполнительный лист. ладно. подаю заявление об отмене заочного решения. всем спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще вопрос скажите пожалуйста, обьясните доходчиво, а то что то я не пойму.

банк подал иск почти 3 года назад с конкретной суммой вимоги. иск не прошел. оставили без рассмотрения. затихло.

я сужусь с ними за это время, дело сейчас в верховном.

спустя почти 3 года банк втихаря опять подает на меня в суд, иск тот же, но сумма больше. судью покупают. решение суда о взыскании енной суммы долга идет в исполнительную. я подаю заявление об отмене заочного решения. что будет не знаю. но думаю отменят. а вот что будет потом можно только догадываться.

и вот меня интересует - если будет решение об отмене заочного решения, то я несу его в исполнительную и те останавливают или закрывают исполнительное производство? тут нюанс - я в исполнительной ничего не подписывала, но - решение суда о взыскании задолженности набрало законной силы, хотя я из суда ничего не получала.

и вот - вопрос к размышлению - банк суму долга будет менять столько раз сколько раз он в суд будет на меня подавать? А - сколько раз может банк подавать на меня в суд один и тот же иск который оставляют без рассмотрения???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

и вот - вопрос к размышлению - банк суму долга будет менять столько раз сколько раз он в суд будет на меня подавать? А - сколько раз может банк подавать на меня в суд один и тот же иск который оставляют без рассмотрения???

сколько захочет, но теперь если иск оставляют без рассмотрения, судебный сбор не возвращаеться
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ой, еще одно. При заключении кред договора я не подписывала график погашения задолженнности, мне его и не показывали. в договоре написано что график есть неотьемлимой частью договора и являеться дод. 1 к нему. сколько раз в суде (это по первому банковскому иску) я его не просила мне предоставить, его так никто и не показал ни мне, ни судье, да банк то и сам не показывался.

сейчас банк прикладывает к иску какую то табличку с непонятными расчетами задолженности и ... это интересно...

он приложил копию какой то уменьшенной таблички на 5 страницах под названием график заборгованности к кредитному договору на которых стоит подпись какого то менеджера и написано "з оригиналом згидно" и датировано 29.08.08 т.е. на второй день после заключения договора без печати банка, без моей подписи .

и вот вопрос - порядок предоставления документов в суд. какая копия? график должен быть предоставлен в оригинале (потом возвращается банку)? если и копия, то эта копия должна быть заверена синей пастой с печатью? кем - менеджером? и когда - на день подачи в суд или днем датированным заключением договора? я то понимаю что они хотят этим сказать - типа оригинал у меня? как толково обтолковать судье что графика нет и не было? на какие инструкции посылаться? чем подтвердить то что каждая страница графика должна быть подписана мной и банком а так же заверена их печатью? СПАСИБО

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще вопрос скажите пожалуйста, обьясните доходчиво, а то что то я не пойму.

банк подал иск почти 3 года назад с конкретной суммой вимоги. иск не прошел. оставили без рассмотрения. затихло.

я сужусь с ними за это время, дело сейчас в верховном.

спустя почти 3 года банк втихаря опять подает на меня в суд, иск тот же, но сумма больше. судью покупают. решение суда о взыскании енной суммы долга идет в исполнительную. я подаю заявление об отмене заочного решения. что будет не знаю. но думаю отменят. а вот что будет потом можно только догадываться.

и вот меня интересует - если будет решение об отмене заочного решения, то я несу его в исполнительную и те останавливают или закрывают исполнительное производство? тут нюанс - я в исполнительной ничего не подписывала, но - решение суда о взыскании задолженности набрало законной силы, хотя я из суда ничего не получала.

и вот - вопрос к размышлению - банк суму долга будет менять столько раз сколько раз он в суд будет на меня подавать? А - сколько раз может банк подавать на меня в суд один и тот же иск который оставляют без рассмотрения???

формально заочное решение отправляли по старому адресу.

Исполнительное производство закроют.

сколько хочет.

Пока по нему не будет решения о взыскании или об отказе во взыскании.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВОТ МОЕ ЗАОЧНОЕ РЕШЕНИЕ

Справа № 1815/

Номер провадження 2/

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 квітня 2012 року м.Ромни

Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі головуючого судді В.О. Ш, при секретарі Ю.В. К, розглянувши без фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу у судовому засіданні в місті Ромни цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь Банк" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором , -

В С Т А Н О В И В :

Позивач - ПАТ "Креді Агріколь Банк", надалі банк, звернулося в суд з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 і просить стягнути з відповідачів солідарно заборгованість за кредитним договором № від серпня 2008 року в сумі 379642,67 грн. та вирішити питання про розподіл судових витрат в сумі 3219 грн. відповідно до норм діючого законодавства. В обґрунтування заявлених вимог, в позовній заяві вказано, що серпня 2008 року між АТ "Індустріально-експортний банк", правонаступником якого є ПАТ "Креді Агріколь Банк", та ОСОБА_2 укладено кредитний договір №. На виконання умов договору, банком було надано кредит на суму 35000 доларів США з процентною ставкою за користування 13,4 % річних, строком до серпня 2028 року. Позичальник зобов'язаний сплачувати кошти в рахунок погашення кредиту, відсотків за кредитом та комісійної винагороди відповідно графіка погашення заборгованості. Позичальник свої зобов'язання з лютого 2009 року не виконує, кредит та відсотки не погашає. Станом на 3 лютого 2012 року сума боргу становить 47516,51 доларів США що складає еквівалент 379642,67 грн. в тому числі: 29020,97 доларів США (еквівалент 231868,84 грн.) - строкова заборгованість по кредиту; 5249,88 доларів США (еквівалент 41944,97 грн.) - прострочена заборгованість по кредиту; 433,72 доларів США (еквівалент 3465,3 грн.) нараховані відсотки; 10785,43 доларів США (еквівалент 86172,35 грн.) прострочені відсотки; 2026,52 доларів США (еквівалент 16191,21 грн.). На забезпечення виконання ОСОБА_2 взятих на себе зобов'язань за даним договором між банком та ОСОБА_3 було укладено договір поруки від серпня 2008 року, відповідно п.1.2. якого, ОСОБА_3 зобов'язалася відповідати за виконання ОСОБА_2 зобов'язань по кредитному договору щодо сплати основного боргу та інших платежів.

В судове засідання позивач явку представника не забезпечив. Від представника надійшло клопотання про розгляд справи без його участі.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не прибув, причини неявки суду не повідомив, про відкладення розгляду справи чи розгляд справи без його участі не клопотав.

Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не прибула, причини неявки суду не повідомила, про відкладення розгляду справи чи розгляд справи без її участі не клопотала.

Враховуючи що строк розгляду справи, передбачений ст. 157 ЦПК України обмежений суд, за відсутності заперечень позивача, ухвалює рішення на підставі наявних у справі доказів при заочному розгляді справи відповідно до ст. 224 ЦПК України і розглядає справу за відсутності осіб, які беруть участь у справі, без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Судом встановлено, що серпня 2008 року між АТ "Індустріально-експортний банк" (банк) і ОСОБА_2 (позичальник) було укладено кредитний договір №, за умовами якого: п.п.1.1. банк надав позичальнику кредит у сумі 35000 доларів США на строк до 28 серпня 2028 року… Позичальник повертає кредит банку згідно графіку погашення заборгованості… п.1.2. у якості забезпечення виконання позичальником своїх зобов'язань щодо погашення кредиту укладається договір поруки з ОСОБА_3 п.1.4. за користування кредитом позичальник сплачує процентну винагороду за користування кредитом щомісячно в розмірі 13,4 % річних… п.п. 3.2.6. банк має право вимагати дострокового погашення кредиту в повній сумі, сплати нарахованих процентів, штрафів та пені, якщо позичальник протягом 30 днів з дати направлення вимоги Банку не виконав зобов'язання по погашенню простроченої заборгованості …п.п.3.3.2. позичальник зобов'язаний погашати суму кредиту згідно умов цього договору та сплачувати банку нараховані проценти…

Графіком погашення заборгованості за кредитним договором визначено порядок сплати кредит та відсотків, згідно якого кредит погашається рівними частками щомісячно до 15 числа.

З розрахунку заборгованості за кредитним договором № від серпня 2008 року, що укладений з ОСОБА_2 вбачається, що заборгованість за договором становить 47516,51 доларів США, що еквівалентно 379642,67 грн., з яких 29020,97 доларів США (еквівалент 231868,84 грн.) - строкова заборгованість по кредиту; 5249,88 доларів США (еквівалент 41944,97 грн.) - прострочена заборгованість по кредиту; 395,45 доларів США (еквівалент 3159,53 грн.) нараховані відсотки; 10785,43 доларів США (еквівалент 86172,35 грн.) прострочені відсотки; 2026,52 доларів США (еквівалент 16191,21 грн.).

Згідно валютного меморіального ордера № 1 від серпня 2008 року перераховано 35 000 доларів США, призначенням платежу вказано - надання кредиту на транзитний рахунок згідно договору № 1278/ від.08.2008 (ОСОБА_2).

З договору поруки від серпня 2008 року, що укладений між АТ "Індустріально-експортний банк", ОСОБА_3 (поручитель), і ОСОБА_2 (позичальник), вбачається що, поручитель на добровільних засадах бере на себе зобов'язання перед банком відповідати в повному обсязі по зобов'язанням позичальника, які виникають з умов кредитного договору №, за умов якого банк надав кредит в сумі 35000 доларів США.

Вимогою від 29 липня 2009 року банк повідомив ОСОБА_2 про прострочення кредиту та інших платежів, в зв'язку з чим вимагав погасити прострочену заборгованість протягом 10 днів. Вказану вимогу ОСОБА_2 отримав 18 серпня 2009 року. Вказані обставини підтверджені вимогою і повідомленням про вручення поштового відправлення.

Вказане свідчить, що між сторонами склалися спірні правовідносини з приводу виконання кредитного зобов'язання, які регулюються ст. ст. 526, 528, 530, 536, 610, 612, 625 ЦК України.

Згідно ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Згідно ч. 1 ст. 543 ЦК України у разі солідарного обов'язку боржників (солідарних боржників) кредитор має право вимагати виконання обов'язку частково або в повному обсязі як від усіх боржників разом, так і від будь кого з них окремо.

Згідно ч.ч. 1-2 ст. 554 ЦК України у разі порушення боржником зобов'язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором зобов'язання.

Відповідно ч. 2 ст. 1050 ЦК України якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до ст. 1048 цього Кодексу.

За таких обставин суд дійшов висновку, що з відповідачів ОСОБА_2 і ОСОБА_3 в солідарному порядку підлягає стягненню на користь позивача заборгованість по кредиту в розмірі 379642,67 грн. та відповідно ст. 88 ЦПК України судові витрати в розмірі 3219 грн.

На підставі ст. ст. 526, 530, 536, 610, 612, 625, 1050, 1054 Цивільного кодексу України, ст.ст. 10, 11, 14, 88, 208, 209, 212-215, 224,226,228, 292, 294, 296 ЦПК України, -

В И Р І Ш И В:

Позов публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь Банк" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, ОСОБА_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_2, на користь публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь Банк" заборгованість по кредитному договору № від серпня 2008 року в розмірі триста сімдесят дев'ять тисяч шістсот сорок дві гривні шістдесят сім копійок (379642,67 грн.) та судові витрати в сумі три тисячі двісті дев'ятнадцять гривень (3219 грн.).

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10-ти днів з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання ним копії рішення.

СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ В. О. Ш

І тепер по рішенню:

«розглянувши без фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу у судовому засіданні» - а що це зручно для проплачених суддів ...

«та вирішити питання про розподіл судових витрат в сумі 3219 грн.» - тут незрозуміло, оскільки сюди додали 1700 держ мита за подачу ними першого позову.

«Позичальник зобов'язаний сплачувати кошти в рахунок погашення кредиту, відсотків за кредитом та комісійної винагороди відповідно графіка погашення заборгованості.» - мені його не надали, я його не підписувала, з ним мене не ознайомлювали, сказали- ти плати, а пізніше ми тобі його роздрукуємо.

«Позичальник свої зобов'язання з лютого 2009 року не виконує, кредит та відсотки не погашає.» - не виконувати я почала після того як отримала поштою перший до мене банківський позов, а до того як перестала повністю платити, платила все – і пеню, і тіло, і % і зверталася до банку неодноразово з листами про те що у такій ситуації коли курс $ виріс з 4, 75 до 8 прошу надати кредитні канікули чи змінити порядок сплати кредиту (це договором передбачено).

«В судове засідання позивач явку представника не забезпечив. Від представника надійшло клопотання про розгляд справи без його участі.» - тут знову те що було при розгляді першого банківського позову, тоді неодноразова явка банку обов’язкова була причиною для залишення позову без розгляду .

«Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не прибув, причини неявки суду не повідомив, про відкладення розгляду справи чи розгляд справи без його участі не клопотав.» - повісткок не отримувала, а вони надсилалися судом на адресу де я проживала до купівлі квартири.

«Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не прибула, причини неявки суду не повідомила, про відкладення розгляду справи чи розгляд справи без її участі не клопотала.» - те саме, повістки йшли на стару адресу, хоча по першому банківському позову мене викликали за новою адресою. І до речі при ознайомленні з матеріалами справи я знайшла запит судді в паспортний, на який відповіли що прописані ми за новою адресою.

«Враховуючи що строк розгляду справи, передбачений ст. 157 ЦПК України обмежений суд, за відсутності заперечень позивача, ухвалює рішення на підставі наявних у справі доказів при заочному розгляді справи» - це як?, а як же відповідачі?

«Позичальник повертає кредит банку згідно графіку погашення заборгованості…» - його просто ніхто не розробляв на момент оформлення кредиту, не надали мені його і пізніше коли я просила дати мені хоть щось відповідно до чого я повинна платити. Тепер банк прикладає копію якогось графіку підписаного якимсь менеджером на дату оформлення квартири, без печаті банку та мого підпису.

«Графіком погашення заборгованості за кредитним договором визначено порядок сплати кредит та відсотків, згідно якого кредит погашається рівними частками щомісячно до 15 числа.» - тепер таких табличок можна надрукувать багато і сказать що оригінал у мене.

ОСЬ ТАК . ДИВЛЯЧИСЬ НА ЦЕ ВСЕ НАШУ КРАЇНУ МОЖНА З УСПІХОМ НАЗВАТИ ГОНДУРАС….

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВОТ МОЕ ЗАОЧНОЕ РЕШЕНИЕ

«Враховуючи що строк розгляду справи, передбачений ст. 157 ЦПК України обмежений суд, за відсутності заперечень позивача, ухвалює рішення на підставі наявних у справі доказів при заочному розгляді справи» - це як?, а як же відповідачі?

Типичная опечатка в решении.

По отмене заочных решений есть пару нюансов, которые стоит учитывать.

Обращайтесь в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения