Мирова угода з Ві Ей Бі Банком! Достали..


Recommended Posts

Можливо хтось зможе допомогти.. Суть в наступному,в 2008 році взяли кредит в євро,потім як у всих почались проблеми,в 2011 році програли суд і апеляцію, всі ж знають як тоді було судитись з банком?). Короче в жовтні 2012 підписали мирову угоду,строком на три роки,останній платіж повинен був бути 30 жовтня 2015 року. Угода затверджена судом,все як положено. Восени 2014 року у ВАБа почались проблеми. У нас закрилось відділення, спочатку ще можна було постукати,зайти і заплатити платіж,а потім,весною,закрили взагалі. У нас у мировій угоді зафіксований номер рахунку,по якому ми платили,тому ми запитували у них,куди і як нам платити,ну нічого нормального нам не сказали.Кажуть-чекайте з вами звяжуться!Пів року ми не платили,аж тут банк звернувся до виконавчої,про стягнення боргу. В мене там знайома,подзвонила мені,я попросив її зв"язати мене з представником банку,що б закрити це питання. Поговорили,знайшли вони мирову угоду,звірили борг по ній(біля 40000 гривень). Кажу,заплачу,проблем немає,просто не знав куди і що! Кажуть да,плати,все нормально.Заплатив все до останньої копійки..Останній платіж був у вересні. Потім написав їм лист,прошу видати мені довідку,вони мені відповідають якусь ахінею тіпа я їм винен гроші..Принесли повістку 5 днів назад,банк подав за неналежне виконання..Хтось може сказати,що робити і що і кому писати в цій ситуації,бо я просто в шоці!! Сума там просто п..ь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можливо хтось зможе допомогти.. Суть в наступному,в 2008 році взяли кредит в євро,потім як у всих почались проблеми,в 2011 році програли суд і апеляцію, всі ж знають як тоді було судитись з банком?). Короче в жовтні 2012 підписали мирову угоду,строком на три роки,останній платіж повинен був бути 30 жовтня 2015 року. Угода затверджена судом,все як положено. Восени 2014 року у ВАБа почались проблеми. У нас закрилось відділення, спочатку ще можна було постукати,зайти і заплатити платіж,а потім,весною,закрили взагалі. У нас у мировій угоді зафіксований номер рахунку,по якому ми платили,тому ми запитували у них,куди і як нам платити,ну нічого нормального нам не сказали.Кажуть-чекайте з вами звяжуться!Пів року ми не платили,аж тут банк звернувся до виконавчої,про стягнення боргу. В мене там знайома,подзвонила мені,я попросив її зв"язати мене з представником банку,що б закрити це питання. Поговорили,знайшли вони мирову угоду,звірили борг по ній(біля 40000 гривень). Кажу,заплачу,проблем немає,просто не знав куди і що! Кажуть да,плати,все нормально.Заплатив все до останньої копійки..Останній платіж був у вересні. Потім написав їм лист,прошу видати мені довідку,вони мені відповідають якусь ахінею тіпа я їм винен гроші..Принесли повістку 5 днів назад,банк подав за неналежне виконання..Хтось може сказати,що робити і що і кому писати в цій ситуації,бо я просто в шоці!! Сума там просто п..ь!

Брати всі квитанції, аналізувати матеріали справи, готувати клопотання про витребування доказів, можливо про призначення експертизи та заперечення.

Мирова угода затверджена ухвалою суду?

Яка відповідальність передбачена за неналежне виконання мирової угоди?

 

п.с. Треба уважно проаналізувати умови мирової угоди, документи, які вони подали до суду, тоді можна щось говорити про напрямки стратегії і Ваші перспективи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Абсолютно поддерживаю Ярослава. Для того, чтобы дать дельный совет, нужно изучить материалы. Стоматолог по телефону зубы не лечит, верно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Брати всі квитанції, аналізувати матеріали справи, готувати клопотання про витребування доказів, можливо про призначення експертизи та заперечення.

Мирова угода затверджена ухвалою суду?

Яка відповідальність передбачена за неналежне виконання мирової угоди?

 

п.с. Треба уважно проаналізувати умови мирової угоди, документи, які вони подали до суду, тоді можна щось про напрямки стратегії і Ваші перспективи.

Так,затверджена ухвалою. Конкретно про відповідальність нічого не сказано,є лише пункт" жодна з сторін не в праві розірвати або змінити умови даної мирової угоди". Це зрозуміло,що треба читати документи,але таке питання-банк повинен був мене попередити про зміну реквізитів? Я ж кажу,в мировій угоді прописаний номер рахунку для сплати,тобто ні по якому іншому я платити не повинен,тобто банк порушив умови угоди!Як можна подати до суду заднім числом,якщо кошти виплачені в повному обсязі? Є ж якісь закони або норми? Тому що це просто розводняк натуральний! Я розумію які в нас закони і хто їх писав,але це вже просто аут,якщо я буду неправий в цій ситуації!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так,затверджена ухвалою. Конкретно про відповідальність нічого не сказано,є лише пункт" жодна з сторін не в праві розірвати або змінити умови даної мирової угоди". Це зрозуміло,що треба читати документи,але таке питання-

1) банк повинен був мене попередити про зміну реквізитів?

2) Я ж кажу,в мировій угоді прописаний номер рахунку для сплати,тобто ні по якому іншому я платити не повинен,тобто банк порушив умови угоди!

3) Як можна подати до суду заднім числом,якщо кошти виплачені в повному обсязі?

4) Є ж якісь закони або норми? Тому що це просто розводняк натуральний! Я розумію які в нас закони і хто їх писав,але це вже просто аут,якщо я буду неправий в цій ситуації!

1) треба дивитися умови мирової угоди.

Це індивідуальний (якщо коректно так говоритит) правочин, виходячи з його умов і можна говорити, хто, що повинен.

3) Це ви і будете доводити в суді.

4) звичайно ж є, на них можна посилатися в запереченнях, певні обставини можуть бути підставою для призначення бухгалтерсько-економічної експертизи.

5) для того, щоб не бути не правим в даній ситуації, зверніться за допомогою до профільного (у спорах щодо захисту прав споживачів банківських послуг) юриста, з яким спільно виробите стратегію та який підготує для Вас пакет необхідних процесуальних документів.

 

п.с. Вдруге пишу Вам те саме: Треба уважно проаналізувати умови мирової угоди, документи, які вони подали до суду, тоді можна щось говорити про напрямки стратегії і Ваші перспективи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1) треба дивитися умови мирової угоди.

Це індивідуальний (якщо коректно так говоритит) правочин, виходячи з його умов і можна говорити, хто, що повинен.

3) Це ви і будете доводити в суді.

4) звичайно ж є, на них можна посилатися в запереченнях, певні обставини можуть бути підставою для призначення бухгалтерсько-економічної експертизи.

5) для того, щоб не бути не правим в даній ситуації, зверніться за допомогою до профільного (у спорах щодо захисту прав споживачів банківських послуг) юриста, з яким спільно виробите стратегію та який підготує для Вас пакет необхідних процесуальних документів.

 

п.с. Вдруге пишу Вам те саме: Треба уважно проаналізувати умови мирової угоди, документи, які вони подали до суду, тоді можна щось говорити про напрямки стратегії і Ваші перспективи.

Я зрозумів,просто нерви)) Дуже дякую Вам. Скажіть,а тут можна знайти "профільного" спеціаліста? Можете когось порекомендувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я зрозумів,просто нерви)) Дуже дякую Вам. Скажіть,а тут можна знайти "профільного" спеціаліста? Можете когось порекомендувати?

На форумі більше 10 спеціалістів, які займаються банківськими спорами, серед них організатор форуму: Антирейд (Ростислав), його контактні дані на головній сторінці.

Ви можете зрозуміти: чи є той, чи інший форумчанин - спеціалістом,  з його повідомлень.

Та з практики, яку вони викладають та як її аналізують.

У більшості форумчан-профільних юристів у профілі зазначені способи комунікації.

 

При бажанні, Ви можете звернутися до будь-кого з форумчан через особисті повідомлення або через інші засоби комунікації.

У мене, наприклад, не має особистих повідомлень, але є інші засоби комунікації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На форумі більше 10 спеціалістів, які займаються банківськими спорами, серед них організатор форуму: Антирейд (Ростислав), його контактні дані на головній сторінці.

Ви можете зрозуміти: чи є той, чи інший форумчанин - спеціалістом,  з його повідомлень.

Та з практики, яку вони викладають та як її аналізують.

У більшості форумчан-профільних юристів у профілі зазначені способи комунікації.

 

При бажанні, Ви можете звернутися до будь-кого з форумчан через особисті повідомлення або через інші засоби комунікації.

У мене, наприклад, не має особистих повідомлень, але є інші засоби комунікації.

Я написав вам на електронку..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так,затверджена ухвалою. Конкретно про відповідальність нічого не сказано,є лише пункт" жодна з сторін не в праві розірвати або змінити умови даної мирової угоди". Це зрозуміло,що треба читати документи,але таке питання-банк повинен був мене попередити про зміну реквізитів? Я ж кажу,в мировій угоді прописаний номер рахунку для сплати,тобто ні по якому іншому я платити не повинен,тобто банк порушив умови угоди!Як можна подати до суду заднім числом,якщо кошти виплачені в повному обсязі? Є ж якісь закони або норми? Тому що це просто розводняк натуральний! Я розумію які в нас закони і хто їх писав,але це вже просто аут,якщо я буду неправий в цій ситуації!

с 20 марта в банке работает ликвидатор,убедитесь что вы платили банку а не коллекторам

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

с 20 марта в банке работает ликвидатор,убедитесь что вы платили банку а не коллекторам

Человек работает со своим юристом.

Вообще непонятно, что именно он хотел выяснить, без конкретики на форуме.

Гляну документы, которые он сбросил, интересно будет узнать, как он решил действовать со своим юристом и сравнить со своим мнением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Человек работает со своим юристом.

Вообще непонятно, что именно он хотел выяснить, без конкретики на форуме.

Гляну документы, которые он сбросил, интересно будет узнать, как он решил действовать со своим юристом и сравнить со своим мнением.

 

Да ото ж, такие юристы, что приходится у людей спрашивать...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 10 months later...
В 10.01.2016 в 16:43, Bolt сказал:

 

Да ото ж, такие юристы, что приходится у людей спрашивать...))

 

В 02.01.2016 в 20:19, КомпаньонЪ сказал:

Абсолютно поддерживаю Ярослава. Для того, чтобы дать дельный совет, нужно изучить материалы. Стоматолог по телефону зубы не лечит, верно?

Ребята, возможно ли признать недействительным мировое соглашение?

Или же только пробовать искать основания для пересмотра определения об утверждении мирового соглашения по вновьвыявленным?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 02.01.2016 в 18:41, alex9 сказал:

Можливо хтось зможе допомогти.. Суть в наступному,в 2008 році взяли кредит в євро,потім як у всих почались проблеми,в 2011 році програли суд і апеляцію, всі ж знають як тоді було судитись з банком?). Короче в жовтні 2012 підписали мирову угоду,строком на три роки,останній платіж повинен був бути 30 жовтня 2015 року. Угода затверджена судом,все як положено. Восени 2014 року у ВАБа почались проблеми. У нас закрилось відділення, спочатку ще можна було постукати,зайти і заплатити платіж,а потім,весною,закрили взагалі. У нас у мировій угоді зафіксований номер рахунку,по якому ми платили,тому ми запитували у них,куди і як нам платити,ну нічого нормального нам не сказали.Кажуть-чекайте з вами звяжуться!Пів року ми не платили,аж тут банк звернувся до виконавчої,про стягнення боргу. В мене там знайома,подзвонила мені,я попросив її зв"язати мене з представником банку,що б закрити це питання. Поговорили,знайшли вони мирову угоду,звірили борг по ній(біля 40000 гривень). Кажу,заплачу,проблем немає,просто не знав куди і що! Кажуть да,плати,все нормально.Заплатив все до останньої копійки..Останній платіж був у вересні. Потім написав їм лист,прошу видати мені довідку,вони мені відповідають якусь ахінею тіпа я їм винен гроші..Принесли повістку 5 днів назад,банк подав за неналежне виконання..Хтось може сказати,що робити і що і кому писати в цій ситуації,бо я просто в шоці!! Сума там просто п..ь!

Нужно заявить встречный иск о признании банка кредитором просрочившим принятие обязательств.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, ANTIRAID сказал:

Нужно заявить встречный иск о признании банка кредитором просрочившим принятие обязательств.

Не согласен.

Где здесь просрочка кредитора?

В мировом все четко прописано, указаны реквизиты для погашения/оплаты. Если отделение закрылось это не повод для ненадлежащего исполнения. Соглашение  заключалось не с отделением/отдельно взятым кассиром или клерком, а с юр/лицом – банком у которого есть головной офис, в который необходимо было бы обратиться. Должник не исполнял соглашение, а ждал принудительного взыскания.

Будет отказной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

17 часов назад, babaika сказал:

Не согласен.

Где здесь просрочка кредитора?

В мировом все четко прописано, указаны реквизиты для погашения/оплаты. Если отделение закрылось это не повод для ненадлежащего исполнения. Соглашение  заключалось не с отделением/отдельно взятым кассиром или клерком, а с юр/лицом – банком у которого есть головной офис, в который необходимо было бы обратиться. Должник не исполнял соглашение, а ждал принудительного взыскания.

Будет отказной.

Не видя самого мирового сложно сказать, но вероятно был указан текущий 2620 и с него в порядке договорного списания банк гасил кредит по графику утвержденном в мировом. Но так как, банк ушел на покой, в декабре 2015 счета свернули все счета и открыли 1 ликвидационный http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/29-vab-bank/3042-zmineno-rekvizyty-pat-vieibi-bank и тут важно понимать была ли обязанность у банка проинформировать клиента.

Хотя с другой стороны, если это была гривна то закрытие отделения не основания переставать платить, темболее последний платеж должен был быть до смены реквизитов.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот именно исходя из этих и перечисленных выше обстоятельств считаю исковые требования о просрочке кредитора как минимум преждевременными, как максимум необоснованными.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...
В 06.12.2016 в 21:58, ANTIRAID сказал:

Нужно заявить встречный иск о признании банка кредитором просрочившим принятие обязательств.

 

В 08.12.2016 в 00:37, babaika сказал:

Вот именно исходя из этих и перечисленных выше обстоятельств считаю исковые требования о просрочке кредитора как минимум преждевременными, как максимум необоснованными.

 

В 02.01.2016 в 20:19, КомпаньонЪ сказал:

Абсолютно поддерживаю Ярослава. Для того, чтобы дать дельный совет, нужно изучить материалы. Стоматолог по телефону зубы не лечит, верно?

Ребята, есть Решение о взыскании задолженности 2010 года о взыскании задолженности в  173 тыс. с заемщика и поручителей

В 2013 году было заключено мировое соглашение между заемщиком и одним из поручителей утвержденное решением суда, по которому было погашено 102 тыс долларов, 63 были рассрочены на 15 лет.

Что можно сделать с исполнительным листом к поручителю, с которым не было заключено мировое соглашение?

Я вижу вариант признания частично не подлежащим исполнению и.л.?

Какие у кого мысли?

Второй вариант подать иск об установлении нового размера задолженности? 

Какие требования ставить в иске?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ничо реально не выйдет. Долг есть. Первая сумма оплачена, остаток в процессе.

Когда процесс погашения долга будет закончен, тогда можно думать о закрытии ИП в отношении поручителя.

Ну а вообще решение суда есть, его никто не оспорил, ОГИС его исполняет.

 

Как вариант, подать апеляху на решение, ОГИС вернет ИЛ в суд, снимет все аресты и запреты, ..А когда апеляху продуете, банк пусть не получает снова ИЛ и скирдует ваше лавэ в режиме вне ОГИС.

ЗЫ - что с-сно противозаконно, т.к. мировую нужно заключать до вынесения решения, а не после. После вынесения решения....и после предьявления ИЛ вк исполнению, у сторон  по факту один путь - исполнить решение суда через ОГИС.

ЗЗЫ - вариант с апеляхой из категории процессуальных хитростей, чем законное решение незаконных задач ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Признавайте ИЛ не подлежащий исполнению в связи с мировым соглашением по которому взыскатель/истец претензии к должнику снял и установил новый порядок возврата кр/средств. Практически мировое соглашение отменяет исполнение первоначального решения, если стороны одни и предмет спора один. Есть решение котором взыскано с должника и поручителей и следом идет мировое соглашение которым претензии изменены и частично удовлетворены.

Лучше всего в службу с заявлением и не ломайте себе голову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну ну...)))

Соглашение между сторонами спора отменяет решение суда ))?

Это очень занимательно )

Можно узнать, на каких конкретно нормах закона базируется данная рекомендация ? ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, Obelix сказал:

Ну ну...)))

Соглашение между сторонами спора отменяет решение суда ))?

Это очень занимательно )

Можно узнать, на каких конкретно нормах закона базируется данная рекомендация ? ))

Гну!

Соглашение не отменяет решение суда (читайте между строк), но исполнить решение суда невозможно на том простом основании, что мировое соглашение было заключено на  стадии исполнения судебного решения (ст. 31, 32, 175, 334, 372 ЦПК). В данном случае так же необходимо обратиться в ИС.

..пи..си.. не выкручивайте смысл цитируемого под удобную для себя позицию, читайте общую мысль....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, babaika сказал:

Гну!

Соглашение не отменяет решение суда (читайте между строк), но исполнить решение суда невозможно на том простом основании, что мировое соглашение было заключено на  стадии исполнения судебного решения (ст. 32, 175, 334, 372 ЦПК). В данном случае так же необходимо обратиться в ИС.

Что просить у исполнительной службы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, y.voronizhskiy сказал:

Что просить у исполнительной службы?

Ярик, ознакомься с перечисленными выше нормами и сам догадаешься..., если нет, то в тел. я тебе подскажу..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, babaika сказал:

Ярик, ознакомься с перечисленными выше нормами и сам догадаешься..., если нет, то в тел. я тебе подскажу..

Стаття 31. Процесуальні права та обов'язки сторін

1. Сторони мають рівні процесуальні права і обов'язки. 

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 27 цього Кодексу, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов. 

3. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. 

4. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони. 

5. Заявник та заінтересовані особи у справах окремого провадження мають права і обов'язки сторін, за винятками, встановленими у розділі IV цього Кодексу. 
 

Стаття 32. Участь у справі кількох позивачів або відповідачів

1. Позов може бути пред'явлений спільно кількома позивачами або до кількох відповідачів. Кожен із позивачів або відповідачів щодо другої сторони діє в цивільному процесі самостійно. 

2. Участь у справі кількох позивачів і (або) відповідачів (процесуальна співучасть) допускається, якщо: 

1) предметом спору є спільні права чи обов'язки кількох позивачів або відповідачів; 

2) права і обов'язки кількох позивачів чи відповідачів виникли з однієї підстави; 

3) предметом спору є однорідні права і обов'язки. 

3. Співучасники можуть доручити вести справу одному із співучасників, якщо він має повну цивільну процесуальну дієздатність. 
 

Стаття 175. Мирова угода сторін

1. Мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок і може стосуватися лише прав та обов'язків сторін та предмета позову. 

2. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну заяву. Якщо мирову угоду або повідомлення про неї викладено в адресованій суду письмовій заяві сторін, ця заява приєднується до справи. 

3. До ухвалення судового рішення у зв'язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз'яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежений представник сторони, який висловив намір вчинити ці дії, у повноваженнях на їх вчинення. 

4. У разі укладення сторонами мирової угоди суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. 

5. Закриваючи провадження у справі, суд за клопотанням сторін може постановити ухвалу про визнання мирової угоди. Якщо умови мирової угоди суперечать закону чи порушують права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у визнанні мирової угоди і продовжує судовий розгляд. 

6. Суд не визнає мирової угоди у справі, в якій одну із сторін представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє. 

 

Стаття 372. Мирова угода в процесі виконання

1. Мирова угода, укладена між сторонами, або відмова стягувача від примусового виконання в процесі виконання рішення подається в письмовій формі державному виконавцеві, приватному виконавцеві, який не пізніше триденного строку передає її до суду за місцем виконання рішення для визнання. До відкриття виконавчого провадження мирова угода подається сторонами до суду, який ухвалив рішення, для визнання.

2. Суд має право перевірити і не визнати мирову угоду або не прийняти відмови стягувача від примусового виконання, якщо це суперечить закону або порушує права чи свободи інших осіб. 

3. За результатами розгляду мирової угоди або відмови від примусового виконання суд постановляє ухвалу відповідно до положень цього Кодексу. 

(Із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 02.06.2016 р. N 1404-VIII,
зміни, внесені Законом України від 02.06.2016 р. N 1404-VIII, в частині положень, 
 що стосуються діяльності приватних виконавців, вводяться в дію з 05.01.2017 р.)
 

Вы имеете в виду, что в связи с заключением мирового соглашения, производство должно быть закрыто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Именно так. ст. 39 ЗУ Про вик провадж.(новая редакция).

Стаття 39. Закінчення виконавчого провадження

1. Виконавче провадження підлягає закінченню у разі:

2) затвердження (визнання) судом мирової угоди, укладеної сторонами у процесі виконання рішення.

Если мировое соглашение будет нарушено, то взыскатель может обратиться толко с предъявлением первого решения. Исполнительный сбор в любом случае будет взыскан, но тут можно поспорить.

...я же вам говорил, чтоб перезвонили..., блин...картошку чищу на салаты..., нет времени отвечать))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...