Позов до суду - відповідач "Аваль"


Recommended Posts

Підготувала до суду позовну заяву щодо ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про захист прав споживачів, розірвання кредитного договору, стягнення  збитків. Суть такова: банк не пролонгував (не відновив) кредитну лінію на наступний період дуже сумлінному протягом багатьох років позичальнику, позичальник образився, та вирішив розірвати кредитний договір у судовому порядку та отримати від банку матеріальну шкоду в розмірі ненаданого кредиту.

Які прогнози цієї справи, на вашу думку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

44 минуты назад, Archi сказал:

Підготувала до суду позовну заяву щодо ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про захист прав споживачів, розірвання кредитного договору, стягнення  збитків. Суть такова: банк не пролонгував (не відновив) кредитну лінію на наступний період дуже сумлінному протягом багатьох років позичальнику, позичальник образився, та вирішив розірвати кредитний договір у судовому порядку та отримати від банку матеріальну шкоду в розмірі ненаданого кредиту.

Які прогнози цієї справи, на вашу думку?

А что со сроками исковой давности?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зі строками позовної давності все нормально, банк відмовився виконувати свої зобовязання у квітні 2016 року,  суд прийняв позовну заяву та відкрив провадження по справі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 02.02.2017 в 09:58, Archi сказал:

суд прийняв позовну заяву та відкрив провадження по справі.

А причём здесь суд... Суд это сделал бы независимо от пропуска сроков исковой давности...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы хотели получить кредит, который нужно возвратить с процентами. Банк не выдал и Вы считаете это материальным вредом в размере невыданного кредита. И хотите чтобы банк передал эту сумму Вам в собственность. В чем материальный вред? Вы считаете невыдачу кредита упущенной выгодой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ні, я  вважаю ненадання кредиту грубим порушенням умов договору з боку банку, не виконання своих зобовязань. Тому вважаю, що як що банк у випадку, коли боржник не виконує умови договору має право (и завжди це робить)  стягувати відсотки, штрафи, пені, в.т.і., а я, на мою думку, як сумлінний споживач фінансових послуг теж хочу захисту своїх прав. Шкода полягає в тому, що коли людина бере кредит в банку, то він йому необхідний, він на ньго розраховує, щось планує (наприклад терміново потрібні гроші на лікування), а банк поморочив голову, підписав договір,  повинен був надати гроші та не надав. Що робити людині? Людина біткається, шукає гроші, звертається до інших банків, терміново підписує та бере кредити на будь яких умовах, за таких, щоб у звичайній ситуації не підписував та не брав. Незаконні дії банку вимусили людину діяти з втратами для себе в матеріальному плані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ход Ваших мыслей понятен,логичен  и справедлив!  Как в анекдоте про банк и индейца,который на предложение банкира о размещении денег ,спросил что у банка есть в залог! Все правильно,но боюсь что доказать причинно-следственную связь всех событий и наступивших последствий в наших судах будет очень проблематично!(я-бы сказал не реально , в силу многих причин). Но попытка не пытка!

Если у Вас достаточно знаний по этому вопросу пробуйте сами,но боюсь здесь нужен узкий специалист, в любом случае приобретенный опыт будет всем на пользу!!! Ещё недавно выиграть у банк было невозможно,коллекторы бесновались как хотели - но люди боролись и побороли коллекторов,а банки уже не столь в себе уверенны!

В общем,как-то так.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Щиро дякую за позитивне наставлення у цієї справі, це дуже важливо.

В мене є досвід судових справ з банками, так сталося, що я інколи (не люблю ці справи) представник в суді боржників перед банками, в мене так би мовити "цікаві" стосунки з банками - "зла на мене не тримають, але память в них добра". Позов до Аваля - це особисте....зачипили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 06.02.2017 в 12:18, Archi сказал:

Щиро дякую за позитивне наставлення у цієї справі, це дуже важливо.

В мене є досвід судових справ з банками, так сталося, що я інколи (не люблю ці справи) представник в суді боржників перед банками, в мене так би мовити "цікаві" стосунки з банками - "зла на мене не тримають, але память в них добра". Позов до Аваля - це особисте....зачипили.

 

В 02.02.2017 в 07:50, Archi сказал:

Підготувала до суду позовну заяву щодо ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про захист прав споживачів, розірвання кредитного договору, стягнення  збитків. Суть такова: банк не пролонгував (не відновив) кредитну лінію на наступний період дуже сумлінному протягом багатьох років позичальнику, позичальник образився, та вирішив розірвати кредитний договір у судовому порядку та отримати від банку матеріальну шкоду в розмірі ненаданого кредиту.

Які прогнози цієї справи, на вашу думку?

Было бы любопытно взглянуть на Ваш иск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Через тиждень я надійшлю Вам позовну заяву та рішення суду з цієї страви, але в мене є думки, що рішення буде заочне, представники банку на такі засідання не ходять, це для них не цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 часов назад, Archi сказал:

Через тиждень я надійшлю Вам позовну заяву та рішення суду з цієї страви, але в мене є думки, що рішення буде заочне, представники банку на такі засідання не ходять, це для них не цікаво.

Поживем-увидим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Як я і казала, рішення ухвалено заочне, представники банку на жодне засідання не зявилися, заперечень не надіслали. Рішення набрало законної сили 14 лютого 2017 року.

Виконавчий лист виписано, наступний крок - виконання рішення суду.

 

рішення по Авалю.docx

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Рішення виклала в Ворде для  зручності використання як шаблон для позовної заяви.

Щодо моральної шкоди, то ця вимога була заявлена за принципом - "проси більше-дадуть меньше". Розрахунку шодо задоволення цієї вимоги не було. Основною вимогою було розірвання договору та покарання за нехтування  до сумлінних клієнтів банку шляхом отримання грошових коштів без кредиту (не бажали давати кредит - дадуть без кредиту).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения