Касаційна скарга


Recommended Posts

Підкажіть будь ласка. У когось є зразок касаційної скарги на ухвалу апеляційного суду про відмову відкриття провадження. Дуже треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, topp сказал:

Підкажіть будь ласка. У когось є зразок касаційної скарги на ухвалу апеляційного суду про відмову відкриття провадження. Дуже треба.

 

На ухвалу апеляційного суду чи суду першої інстанції?

какой иск Вы подали?

отсюда:

, можете почерпнуть много интересного..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

нажаль, такого зразка Вам ніхто не надасть, на підставі того, що у кожного різні справи та різні порушення прав. А доводи у касаційній скарзі повинні бути підібрані під Вашу справу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 часов назад, Igor Viktorovich сказал:

нажаль, такого зразка Вам ніхто не надасть, на підставі того, що у кожного різні справи та різні порушення прав. А доводи у касаційній скарзі повинні бути підібрані під Вашу справу.

Абсолютно вірно.

Але якщо будуть відповіді на питання, які я поставив, то можно щось порадити.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, у.zaporozhskiy сказал:

Абсолютно вірно.

Але якщо будуть відповіді на питання, які я поставив, то можно щось порадити.

 

Чомусь мені здається що Ви навряд чи зможете мені чимось допомогти. Ви навіть не змогли вивчити моє запитання.  На мене банк подав в суд і суд вирішив стягнути з мене суму. Апеляція відмовила у відкритті справи посилаючись на пропущений строк хоча суд затягував з видачею рішення і як тільки я його отримала відразу на п'ятий день подала апеляцію. Після останнього засідання в якому суд вирішив стягнути суму пройшло більше трьох місяців. Мені потрібен зразок, якщо є така можливість надайте, якщо ні буду шукати того хто без зайвих запитань зможе надати допомогу. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, Igor Viktorovich сказал:

нажаль, такого зразка Вам ніхто не надасть, на підставі того, що у кожного різні справи та різні порушення прав. А доводи у касаційній скарзі повинні бути підібрані під Вашу справу.

Я розумію що у всіх все різне. Приблизний зразок Ви можете надати для огляду чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, topp сказал:

Чомусь мені здається що Ви навряд чи зможете мені чимось допомогти. Ви навіть не змогли вивчити моє запитання.  На мене банк подав в суд і суд вирішив стягнути з мене суму. Апеляція відмовила у відкритті справи посилаючись на пропущений строк хоча суд затягував з видачею рішення і як тільки я його отримала відразу на п'ятий день подала апеляцію. Після останнього засідання в якому суд вирішив стягнути суму пройшло більше трьох місяців. Мені потрібен зразок, якщо є така можливість надайте, якщо ні буду шукати того хто без зайвих запитань зможе надати допомогу. Дякую.

 

Питання Ваше я і не міг вивчити, бо Ви надали часткову інформацію без надання документів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, topp сказал:

Чомусь мені здається що Ви навряд чи зможете мені чимось допомогти. Ви навіть не змогли вивчити моє запитання.

Я прекрасно розумію, як і чим Вам допомогти з урахуванням частково наданої інформації, а якщо вона буде надана у повному обсязі разом з документами, то зможу підказати більш детально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, у.zaporozhskiy сказал:

Я прекрасно розумію, як і чим Вам допомогти з урахуванням частково наданої інформації, а якщо вона буде надана у повному обсязі разом з документами, то зможу підказати більш детально.

Дякую за намагання допомогти, але вже немає такої потреби. Необхідний зразок я вже знайшла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если подает кассацию другая сторона, то мне присылают текст их жалобы, и должен ли я возражать, присутствовать и т.п.? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Vasil сказал:

Если подает кассацию другая сторона, то мне присылают текст их жалобы, и должен ли я возражать, присутствовать и т.п.? 

Если кассационное производство открыто, то Вам отправят текст жалобы.

В Ваших интересах возражать против их требований.

В присутствии особого смысла не вижу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.02.2017 в 17:04, topp сказал:

Підкажіть будь ласка. У когось є зразок касаційної скарги на ухвалу апеляційного суду про відмову відкриття провадження. Дуже треба.

 

 

В 21.02.2017 в 00:17, у.zaporozhskiy сказал:

На ухвалу апеляційного суду чи суду першої інстанції?

Разговор слепого с глухим :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...