Recommended Posts

Доброго дня, багато читала на сайті про кредити і вирішила задати своє питання. Маю проблему з кредит 365: прострочка 12 днів, звонять з погрозами мені та родичам (саме цікаве що їх номерів як контактних я не лишала,  де їх взяли уявлення не маю), я готова повернути те що взяла, але прошу відстрочити платіж або реструкторизувати, з їх сторони відмова. Сьогодні прийшло повідомлення на емейл що справа передана в службу регіонального фінансового контролю, де регіональні представники будуть виїжати за місцем проживання та роботи. Цікавить питання чи дійсно в них є така регіональна служба, оскільки офіс тільки в Києві, та можливо хтось мав справу з 365, напишіть свій досвід. Буду дуже вдячна будь яким порадам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Maria25 сказал:

Доброго дня, багато читала на сайті про кредити і вирішила задати своє питання. Маю проблему з кредит 365: прострочка 12 днів, звонять з погрозами мені та родичам (саме цікаве що їх номерів як контактних я не лишала,  де їх взяли уявлення не маю), я готова повернути те що взяла, але прошу відстрочити платіж або реструкторизувати, з їх сторони відмова. Сьогодні прийшло повідомлення на емейл що справа передана в службу регіонального фінансового контролю, де регіональні представники будуть виїжати за місцем проживання та роботи. Цікавить питання чи дійсно в них є така регіональна служба, оскільки офіс тільки в Києві, та можливо хтось мав справу з 365, напишіть свій досвід. Буду дуже вдячна будь яким порадам.

Это типа реклама очередного "Манивео"... Давайте уже все пишите сколько их там развелось...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

При чому тут манівео, я нікого не рекламую, а хочу отримати адекватні поради, в інших темах читала що бувають виїзди за міісцем проживання та роботи, хочу знати чи є в 365 регіщнальні відділення бо з Києва навряд чи будуть їхати. А на рахунок манівео і всіх інших, краще б їх не було, ви навіть не уявляєте як жалію що звязалася з ними, але що зроблено то зроблено, надіюся на нормальні поради і ще раз я нікого не рекламую, я просто вляпалася, як можете дайте адекватні поради

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

18 минут назад, Maria25 сказал:

При чому тут манівео

Ну если Вы не знаете, что такое Манивео, то значит форум Вы решили не читать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, Maria25 сказал:

я нікого не рекламую

Это можно было не писать, реклама уже состоялась...

19 минут назад, Maria25 сказал:

а хочу отримати адекватні поради

Это хорошо, жаль только, что Вы не хотите форум читать, так как тут куча порад есть на все случаи жизни уже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

20 минут назад, Maria25 сказал:

в інших темах читала що бувають виїзди за міісцем проживання та роботи

Покажите где, в каких темах такое есть...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

21 минуту назад, Maria25 сказал:

А на рахунок манівео і всіх інших, краще б їх не було, ви навіть не уявляєте як жалію що звязалася з ними, але що зроблено то зроблено, надіюся на нормальні поради і ще раз я нікого не рекламую, я просто вляпалася, як можете дайте адекватні поради

Я так и не понял, что требуется в порадах...?

22 минуты назад, Maria25 сказал:

хочу знати чи є в 365 регіщнальні відділення бо з Києва навряд чи будуть їхати

Это всё, что Вас беспокоит и для этого надо было регистрироваться и создавать тему с названием новой конторы... Жаль,, что больше не интересует, жаль, могли бы многое для себя узнать нового в этой жизни...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Maria25 сказал:

так я форум читала і не один раз, але цікавить саме кредит 365, чи мав хтось з ними справу

А чем он отличается, он какой-то уникальный...?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

36 минут назад, Maria25 сказал:

прострочка 12 днів

У меня нет слов...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

37 минут назад, Maria25 сказал:

Доброго дня, багато читала на сайті про кредити і вирішила задати своє питання. Маю проблему з кредит 365: прострочка 12 днів, звонять з погрозами мені та родичам (саме цікаве що їх номерів як контактних я не лишала,  де їх взяли уявлення не маю), я готова повернути те що взяла, але прошу відстрочити платіж або реструкторизувати, з їх сторони відмова. Сьогодні прийшло повідомлення на емейл що справа передана в службу регіонального фінансового контролю, де регіональні представники будуть виїжати за місцем проживання та роботи. Цікавить питання чи дійсно в них є така регіональна служба, оскільки офіс тільки в Києві, та можливо хтось мав справу з 365, напишіть свій досвід. Буду дуже вдячна будь яким порадам.

Кстати, какая сумма, на какой срок и на каких условиях...? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На даний час це мене найбільше хвилює, я не проти знати більше. чого тему створила, а для того щоб привернути увагу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

брала 6 тис. на місяць, чим особиний не знаю, але звідкись мають інформацію про всю сімю, включаючи номера телефонів, я ладно не боюся телефонного терору, але є батьки, яким про мої проблеми знати не потрібно, як думаєте звідки взяли інформацю про рідних?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Maria25 сказал:

брала 6 тис. на місяць

А сколько хотят...?

3 минуты назад, Maria25 сказал:

чим особиний не знаю

В смысле, Вы ведь пишите, что по несколько раз форум перечитали... Я его столько раз не читал...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Maria25 сказал:

але звідкись мають інформацію про всю сімю, включаючи номера телефонів, я ладно не боюся телефонного терору, але є батьки, яким про мої проблеми знати не потрібно, як думаєте звідки взяли інформацю про рідних?

 Так это уже у Вас вторая проблема, а Вы ведь говорили, что только региональным отделом интересуетесь и всё остальное хорошо...)) Начинаете раскачивать...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

43 минуты назад, Maria25 сказал:

в інших темах читала що бувають виїзди за міісцем проживання та роботи

 

22 минуты назад, Bolt сказал:

Покажите где, в каких темах такое есть...?

Так покажете или просто цель в этом и есть...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

чесно проблем море, хочуть 10 тис і то вже, кілька хвилин назад позвонили, назвали дані батьків де працюють, де живуть, сказали як до завтра не закрию, будуть просити всіх дати мені гроші, це просто ужас хоч маю нерви нормальні, але зараз пишу і руки трусяться, може щось і не так пишу вибачайте, але це один адекватний форум де можна хоч якусь підтримку відчути

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

читала що виїжать, малюють двері та все інше, як знайду то обовязково кину, можливо це і розвод, але що робити з телефонним терором не знаю

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Maria25 сказал:

читала що виїжать, малюють двері та все інше, як знайду то обовязково кину, можливо це і розвод, але що робити з телефонним терором не знаю

А больше Вы ничего не читали там, там много чего написано... Конечно развод, тем более, что человек сам пишет, что это не относится к этим фирмам...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Maria25 сказал:

але що робити з телефонним терором не знаю

А это ещё проще, я раньше такого никогда не писал, но вот решил наконец то написать и посоветовать (порадить): не разговаривать, игнорировать... впервые такое читаете да...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я тоже брала 365    3000  вышла на просрочку тоже звонили я обратилась к адвокату коллектору пока перестали звонить. надо номер менять. а инфу узнали пробили ваш номер через оператора  на звонки .через соц сети узнают 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Maria25 сказал:

чесно проблем море, хочуть 10 тис і то вже,

Это типа 1 тысяча в день... Такие счётчики были прикольные в прошлом веке...

10 минут назад, Maria25 сказал:

кілька хвилин назад позвонили, назвали дані батьків де працюють, де живуть, сказали як до завтра не закрию, будуть просити всіх дати мені гроші, це просто ужас хоч маю нерви нормальні, але зараз пишу і руки трусяться, може щось і не так пишу вибачайте, але це один адекватний форум де можна хоч якусь підтримку відчути

Так может просто стоит подождать до завтра, проще простого ведь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Stefa Lucaniuc сказал:

я тоже брала 365    3000  вышла на просрочку

Ух ты, переобулись, а как же "Быстрозайм"...)) Тем более, что Вы не брали ни у кого-ничего пару часов назад...

3 минуты назад, Stefa Lucaniuc сказал:

тоже звонили я обратилась к адвокату коллектору пока перестали звонить

Что ж он с ними такого сделал...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи