Вторник, 25 Апреля 2017
Вторник, 03 Январь 2017 13:00

АУБ: обсяг вкладів юросіб у Приватбанку в листопаді скоротився на 2 млрд грн

Оцените материал
(0 голосов)

За даними Асоціації українських банків, у листопаді обсяг вкладів юросіб у Приватбанку скоротився на 1,99 млрд грн, або на 4,4%.

Суттєво «схуд» депозитний портфель юросіб також у Райффайзен Банку Аваль (-878,8 млн грн, або -3,6%); Укрсоцбанку (-817,8 млн грн, або -7,7%); Сбербанку Росії (-737,6 млн грн, або -10,3%), ІНГ Банку (-343,2 млн грн, або -10,6%); ОТП Банку (-332,7 млн грн, або -2,9%).

На 01 грудня офіційний курс НБУ був 25,56 грн/дол, на 01 листопада – 25,52.

Довідково

Глава НБУ Валерія Гонтарева заявляла, що в останні дні перед націоналізацією з Приватбанку були виведені вклади пов’язаних осіб на 2,6 млрд грн, внаслідок чого Фонду гарантування вдалося списати [конвертувати в капітал, - ред.] вклади пов’язаних на 29,4 млрд грн, а не на 32 млрд грн, як планував НБУ.

«Ви знаєте, НБУ звернувся до уряду за списанням пасивів пов’язаних осіб. На жаль, ми звернулися на суму 32 млрд грн, а Фонду вдалося списання 29,4 млрд, тому що решти коштів [2,6 млрд грн] на рахунках пов’язаних осіб уже не було. З цього випливає, що ці кошти звідти вивели за останні дні [перед націоналізацією]», - констатувала В. Гонтарева.

За даними джерел газети «Дзеркало тижня» в НБУ, акціонери та менеджмент Приватбанку за останній тиждень до націоналізації як фізособи зняли з рахунків у Приватбанку близько 400 млн грн.

«За період з 16 по 19 грудня ц.р. валютна ліквідність банку скоротилася на 261 млн дол., а гривнева — на 729 млн. Причому істотний вплив на останню цифру мав не так відплив коштів вкладників, як перерахування пов`язаними особами НЗФ і ЗФЗ на суму 1,5 млрд грн. При цьому із загального зменшення клієнтських коштів на 6,4 млрд грн на частку юросіб припало 5,69 млрд, з яких 4,35 млрд у НБУ відносять на операції пов`язаних осіб. Відплив по коштах фізосіб, таким чином, становив 723 млн грн, з яких 28 млн було отримано в касі банку після списання з картки І.Коломойського. Дрібниця, а приємно?», - писало «Дзеркало тижня. Україна».

Прочитано 247 раз Обсудить на форуме
Подписывайтесь на канал Антирейд в вайбере и телеграмме.
Loading...
Loading...

Похожие материалы (по тегу)

 • Вклады не вернут вне очереди

  Возврат денег кредиторам неплатежеспособных банков должен проходить исключительно согласно закону «О системе гарантирования вкладов», а значит, в строгой очередности. Другие варианты запрещены, решил Верховный суд. Но через ФГВФЛ кредиторы банков ничего не получают.

 • ПАТ "Діамантбанк" віднесено до категорії неплатоспроможних

  Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 24 квітня 2017 року Правління Національного банку України прийняло рішення № 264-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Діамантбанк" до категорії неплатоспроможних".

 • ПриватБанк сменил юридический адрес с Днепра на Киев

  Государственный ПриватБанк изменил юридический адрес с Днепра на Киев, сообщается в пресс-релизе финучреждения в понедельник.

 • Минфин определит сумму поддержки ПриватБанка

  Компания-аудитор E&Y, правление и наблюдательный совет ПриватБанка тесно сотрудничают, чтобы выявить реальную потребность в дополнительной капитализации ПриватБанка.

 • ПриватБанк увеличил уставный капитал до 167,5 млрд грн

  Государственный регистратор сегодня зарегистрировал новый устав ПАО "Коммерческий банк ПриватБанк", согласованный Нацбанком 19 апреля.

тел. (044) 229-6950

(многоканальный)

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

При цитировании и использовании любых материалов ссылка на antiraid.com.ua обязательна.

Все права защищены Antiraid 2014.

Разработка и сопровождение - WEBMISTER.

@Mail.ru