Четверг, 23 Марта 2017
Суббота, 24 Сентябрь 2016 04:40

Верховна рада звільнила 412 суддів (повний список)

Оцените материал
(1 Голосовать)

Верховна Рада України 22 вересня 2016 року, відповідно до пунктів 2, 3 та 9 частини п’ятої статті 126 Конституції України постановила:

Звільнити Тропак Олександру Василівну з посади судді апеляційного суду Львівської області у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років.

У зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я звільнити з посад суддів:

Білоцерківського міськрайонного суду Київської області
Гапоненка Анатолія Петровича,

господарського суду Запорізької області
Кутіщеву-Арнет Нонну Степанівну.

У зв’язку з поданням заяви про відставку звільнити з посад суддів:

Верховного Суду України
Заголдного Володимира Вікторовича,
Кліменко Марину Робертівну,
Коротких Олександра Антоновича,
Маринченка Віктора Лаврентійовича,
Потильчака Олександра Івановича,
Редьку Анатолія Івановича,
Терлецького Олександра Олександровича,
Шицького Івана Богдановича,
Ярему Анатолія Григоровича;

Вищого адміністративного суду України
Васильченко Наталію Володимирівну,
Конюшка Костянтина Володимировича,
Леонтович Катерину Григорівну,
Рибченка Анатолія Олексійовича,
Сіроша Миколу Васильовича,
Чумаченко Тетяну Анатоліївну;

Вищого господарського суду України
Акулову Ніну Володимирівну,
Божок Валентину Степанівну,
Борденюк Євгенію Миколаївну,
Воліка Івана Миколайовича,
Гончарука Петра Андрійовича,
Грейц Ксенію Володимирівну,
Данилову Тетяну Борисівну,
Дунаєвську Наталію Георгіївну,
Костенко Тетяну Федорівну,
Кривду Дмитра Степановича,
Мележик Неонілу Іванівну,
Овечкіна Віктора Едуардовича,
Полянського Анатолія Григоровича,
Прокопанич Галину Кризостанівну,
Саранюка Василя Івановича,
Фролову Ганну Миколаївну,
Черкащенка Миколу Миколайовича,
Чернова Євгена Володимировича;

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Беха Миколу Олексійовича,
Колодійчука Віктора Миколайовича,
Кульбабу Василя Миколайовича,
Парінову Ірину Костянтинівну,
Пойду Миколу Федоровича,
Савченко Валентину Олександрівну,
Тельнікову Ірину Георгіївну,
Черненко Віру Анатоліївну;

Донецького апеляційного адміністративного суду
Ляшенка Дмитра Володимировича;

Київського апеляційного адміністративного суду
Шостака Олександра Олександровича;

Київського апеляційного господарського суду
Ропій Людмилу Миколаївну,
Рудченка Сергія Григоровича,
Рябуху Валентину Іванівну;

Барського районного суду Вінницької області
Переверзєва Сергія Володимировича;

Бершадського районного суду Вінницької області
Жаруна Анатолія Петровича,
Куйбіду Анатолія Івановича;

Вінницького міського суду Вінницької області
Олійника Олександра Миколайовича;

Вінницького районного суду Вінницької області
Гриценко Ірину Григорівну;

Гайсинського районного суду Вінницької області
Кравця Валерія Івановича;

Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області
Камінського Валерія Петровича;

Калинівського районного суду Вінницької області
Каращука Олександра Григоровича,
Копчинського Віктора Івановича,
Попика Юрія Павловича;

Козятинського міськрайонного суду Вінницької області
Городівського Анатолія Андрійовича;

Липовецького районного суду Вінницької області
Мочульську Людмилу Тихонівну;

Літинського районного суду Вінницької області
Сільченка Олександра Васильовича;

Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області
Добровольського Віталія Володимировича;

Немирівського районного суду Вінницької області
Підлипняка Миколу Дмитровича;

Погребищенського районного суду Вінницької області
Скрицького Леоніда Петровича;

Тростянецького районного суду Вінницької області
Савченка Станіслава Миколайовича;

Іваничівського районного суду Волинської області
Шумського Анатолія Адамовича;

Камінь-Каширського районного суду Волинської області
Гончарука Олександра Никоноровича;

Ковельського міськрайонного суду Волинської області
Агеєву Єлизавету Олександрівну;

Любешівського районного суду Волинської області
Труша Валерія Олексійовича,
Хомича Володимира Івановича;

Маневицького районного суду Волинської області
Покидюка Миколу Васильовича;

Вільногірського міського суду Дніпропетровської області
Шаповала Григорія Івановича;

Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Новікову Олену Вікторівну,
Стовбу Сергія Миколайовича;

Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Юр'єву Тамару Іванівну;

Солонянського районного суду Дніпропетровської області
Омелюх Валентину Михайлівну;

Софіївського районного суду Дніпропетровської області
Патинку Анатолія Гавриловича;

Широківського районного суду Дніпропетровської області
Ліснецького Ігоря Валентиновича;

Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська
Черновського Геннадія Вячеславовича;

Ленінського районного суду міста Дніпропетровська
Стуковенкова Валерія Петровича;

Заводського районного суду міста Дніпродзержинська
Дніпропетровської області
Дячкова Сергія Васильовича,
Гібалюк Тетяну Яківну;

Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
Костенко Вікторію Валеріївну;

Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
Водоп'янова Сергія Миколайовича;

Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
Черкасенко Тетяну Григорівну;

Артемівського міськрайонного суду Донецької області
Букрєя Сергія Панасовича,
Тверського Сергія Михайловича;

Великоновосілківського районного суду Донецької області
Пономарьова Олександра Петровича,
Ступіна Ігоря Миколайовича;

Волноваського районного суду Донецької області
Аксьоненка Валентина Івановича;

Добропільського міськрайонного суду Донецької області
Діденка Сергія Олександровича,
Мавроді Романа Федоровича,
Лаврушина Олександра Миколайовича;

Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області
Чернецького Володимира Анатолійовича;

Краматорського міського суду Донецької області
Клімова Володимира Вікторовича,
Склярова Володимира Вікторовича;

Красноармійського міськрайонного суду Донецької області
Воробйова Станіслава Олександровича;

Краснолиманського міського суду Донецької області
Шавиріну Лілію Павлівну;

Новогродівського міського суду Донецької області
Пархоменка Олександра Федоровича;

Першотравневого районного суду Донецької області
Топузову Наталію Михайлівну,
Трегубенка Сергія Васильовича;

Слов'янського міськрайонного суду Донецької області
Кривошеєва Дмитра Арнольдовича,
Профатила Петра Івановича,
Руденко Людмилу Михайлівну;

Куйбишевського районного суду міста Донецька
Якубенка Олександра Борисовича;

Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області
Криницького Леоніда Владиславовича,
Сульженка Леоніда Петровича;

Коростенського міськрайонного суду Житомирської області
Лешко Світлану Миколаївну,
Ольшевську Надію Василівну;

Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області
Верозуб Олену Арсенівну;

Попільнянського районного суду Житомирської області
Васільєва Леоніда Антоновича;

Червоноармійського районного суду Житомирської області
Кулика Петра Олексійовича;

Черняхівського районного суду Житомирської області
Слободенюк Наталію Євгенівну;

Богунського районного суду міста Житомира
Іоннікова Валентина Миколайовича;

Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
Домніцького Вячеслава Вікторовича,
Микуляка Павла Павловича;

Бердянського міськрайонного суду Запорізької області
Ліхтанську Наталію Павлівну,
Парія Олексія Вікторовича,
Пахоменка Олега Геннадійовича,
Пустовіт Зою Павлівну,
Пшеничного Ігоря Анатолійовича,
Ревуцького Сергія Івановича;

Великобілозерського районного суду Запорізької області
Кругового Валерія Олексійовича;

Вільнянського районного суду Запорізької області
Надворну Олену Сергіївну;

Енергодарського міського суду Запорізької області
Ткаченка Ігоря Миколайовича;

Запорізького районного суду Запорізької області
Галянчука Миколу Івановича,
Гончаренка Павла Павловича;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області
Зимогляда Владислава Володимировича,
Кучеренка Віктора Васильовича;

Михайлівського районного суду Запорізької області
Ворожбянова Анатолія Михайловича;

Оріхівського районного суду Запорізької області
Галчанського Сергія Вікторовича,
Шудрика Анатолія Андрійовича;

Пологівського районного суду Запорізької області
Лінника Григорія Олександровича,
Мосейка Якова Володимировича,
Омельчука Віктора Єфремовича;

Приазовського районного суду Запорізької області
Діобу Григорія Олександровича;

Приморського районного суду Запорізької області
Булашева Романа Леонідовича;

Токмацького районного суду Запорізької області
Гончарова Володимира Миколайовича;

Чернігівського районного суду Запорізької області
Гляня Сергія Івановича;

Якимівського районного суду Запорізької області
Бойчеву Наталію Василівну;

Жовтневого районного суду міста Запоріжжя
Мінасова Володимира Валерійовича;

Хортицького районного суду міста Запоріжжя
Громова Іллю Борисовича;

Галицького районного суду Івано-Франківської області
Мельника Івана Івановича;

Городенківського районного суду Івано-Франківської області
Корюкіну Марію Петрівну;

Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області
Бердан Наталію Володимирівну,
Бойка Мирослава Ярославовича,
Гавриленка Віктора Григоровича,
Галущак Ларису Омелянівну,
Гриніва Миколу Антоновича;

Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області
Обідняка Василя Дмитровича,
Хільчука Івана Івановича;

Косівського районного суду Івано-Франківської області
Цалина Богдана Михайловича;

Рогатинського районного суду Івано-Франківської області
Поглод Ольгу Володимирівну;

Снятинського районного суду Івано-Франківської області
Боднарука Миколу Васильовича;

Тисменицького районного суду Івано-Франківської області
Дузінкевича Івана Миколайовича;

Яремчанського міського суду Івано-Франківської області
Марчака Юрія Івановича;

Білоцерківського міськрайонного суду Київської області
Голуб Аллу Вікторівну,
Рябченко Ліану Анатоліївну;

Броварського міськрайонного суду Київської області
Лопатинську Світлану Петрівну,
Маценко Наталію Петрівну;

Васильківського міськрайонного суду Київської області
Бабіша Адама Антоновича,
Воробйову Валентину Миколаївну;

Києво-Святошинського районного суду Київської області
Черноту Сергія Васильовича;

Макарівського районного суду Київської області
Устимчук Маріанну Юріївну;

Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області
Колодко Леоніду Володимирівну;

Гайворонського районного суду Кіровоградської області
Ковальчука Сергія Якимовича,
Поліщука Валерія Васильовича;

Добровеличківського районного суду Кіровоградської області
Кучеренко Олену Петрівну;

Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області
Регешу Віктора Олександровича;

Білокуракинського районного суду Луганської області
Тімінського Вячеслава Володимировича;

Краснолуцького міського суду Луганської області
Самойленка Євгена Юрійовича;

Лисичанського міського суду Луганської області
Нестеренко Надію Василівну;

Новопсковського районного суду Луганської області
Бондаря Юрія Олександровича,
Заботіна Віктора Вікторовича;

Попаснянського районного суду Луганської області
Мозолєву Тетяну Валентинівну;

Сєвєродонецького міського суду Луганської області
Скочій Ганну Дмитрівну;

Старобільського районного суду Луганської області
Сергєєва Володимира Михайловича;

Жидачівського районного суду Львівської області
Галій Оксану Йосафатівну,
Сидорака Богдана Григоровича;

Старосамбірського районного суду Львівської області
Лойзик Марію Василівну;

Яворівського районного суду Львівської області
Вареницю Василя Степановича,
Воробеля Михайла Михайловича;

Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області
Вострікову Ларису Василівну,
Тустановського Олександра Михайловича;

Березанського районного суду Миколаївської області
Дорошенко Антоніну Володимирівну;

Єланецького районного суду Миколаївської області
Раєвич Тетяну Михайлівну,

Миколаївського районного суду Миколаївської області
Персонову Ірину Геннадіївну,
Стрєльнікова Дмитра Васильовича;

Новоодеського районного суду Миколаївської області
Гажу Олега Петровича;

Снігурівського районного суду Миколаївської області
Устіченка Костянтина Івановича;

Корабельного районного суду міста Миколаєва
Безпрозванного Володимира Васильовича;

Ленінського районного суду міста Миколаєва
Олефіра Миколу Васильовича,
Семерея Михайла Филимоновича;

Біляївського районного суду Одеської області
Бобуйка Анатолія Дмитровича,
Крачкову Світлану Володимирівну;

Болградського районного суду Одеської області
Тимошенко Ірину Вольдемарівну;

Великомихайлівського районного суду Одеської області
Пономаренка Вячеслава Дмитровича;

Котовського міськрайонного суду Одеської області
Сітарчука Олександра Івановича;
Фабіжевського Сергія Анатолійовича;

Овідіопольського районного суду Одеської області
Куркана Миколу Миколайовича;

Саратського районного суду Одеської області
Смірнову Ірину Олександрівну;

Київського районного суду міста Одеси
Губу Євгенію Іванівну;

Приморського районного суду міста Одеси
Цільмака Костянтина Петровича;

Суворовського районного суду міста Одеси
Гудіну Ніну Іванівну,
Погрібного Миколу Олексійовича;

Кобеляцького районного суду Полтавської області
Голубенка Віктора Левовича;

Кременчуцького районного суду Полтавської області
Кузнецова Андрія Володимировича;

Лохвицького районного суду Полтавської області
Крекотень Світлану Анатоліївну,
Сегета Ярослава Сергійовича,
Хоменка Олександра Анатолійовича;

Машівського районного суду Полтавської області
Ряднину Василя Миколайовича;

Новосанжарського районного суду Полтавської області
Гаврилюка Олександра Івановича;

Чорнухинського районного суду Полтавської області
Орла Івана Івановича;

Чутівського районного суду Полтавської області
Лисенка Валерія Миколайовича;

Ленінського районного суду міста Полтави
Юхно Світлану Петрівну;

Автозаводського районного суду міста Кременчука
Полтавської області
Гафяка Віктора Михайловича,
Каліновську Ельвіру Іванівну,
Савічева Володимира Олександровича,
Середу Анатолія Васильовича,
Сировєтнік Тамару Іванівну;

Крюківського районного суду міста Кременчука
Полтавської області
Демиденка Ігоря Олександровича,
Якимець Тетяну Євстафіївну;

Березнівського районного суду Рівненської області
Мельника Василя Ярославовича;

Гощанського районного суду Рівненської області
Рудик Людмилу Миколаївну;

Демидівського районного суду Рівненської області
Олексюк Аллу Олександрівну;

Дубенського міськрайонного суду Рівненської області
Лопухович Аллу Олександрівну,
Стадійчука Анатолія Олександровича,
Федорову Лілію Петрівну,
Юзьвяка Богдана Георгійовича;

Острозького районного суду Рівненської області
Гуца Федора Леонідовича;

Радивилівського районного суду Рівненської області
Бірука Володимира Олександровича;

Рівненського міського суду Рівненської області
Герасимчука Миколу Костянтиновича,
Музичук Ніну Юхимівну;

Сарненського районного суду Рівненської області
Болотвіну Лілію Олександрівну,
Товстику Інгу Володимирівну;

Сарненського районного суду Рівненської області
Власик Наталію Миколаївну;

Буринського районного суду Сумської області
Міщенка Віктора Миколайовича;

Конотопського міськрайонного суду Сумської області
Разумову Ірину Євгенівну;

Краснопільського районного суду Сумської області
Щербину Анатолія Семеновича;

Лебединського районного суду Сумської області
Подопригору Людмилу Іванівну;

Роменського міськрайонного суду Сумської області
Ганзю Олександра Дмитровича;

Сумського районного суду Сумської області
Куца Володимира Ілліча;

Тростянецького районного суду Сумської області
Шевченка Віктора Сергійовича;

Шосткинського міськрайонного суду Сумської області
Свиненка Михайла Дмитровича,
Шпак Зою Павлівну;

Ямпільського районного суду Сумської області
Воловик Галину Миколаївну,
Оснача Сергія Владиленовича;

Ковпаківського районного суду міста Суми
Кондратенка Миколу Вікторовича;

Бучацького районного суду Тернопільської області
Гордєєва Володимира Олексійовича;

Гусятинського районного суду Тернопільської області
Козяр Людмилу Василівну,
Римара Григорія Миколайовича;

Збаразького районного суду Тернопільської області
Ткаченка Олега Миколайовича;

Козівського районного суду Тернопільської області
Вирсту Михайла Михайловича,
Кренцеля Михайла Івановича;

Кременецького районного суду Тернопільської області
Зембру Євгена Йосиповича;

Лановецького районного суду Тернопільської області
Буячок Любов Іванівну;

Підволочиського районного суду Тернопільської області
Могачевську Віру Йосипівну;

Підгаєцького районного суду Тернопільської області
Ігнатову Галину Володимирівну;

Теребовлянського районного суду Тернопільської області
Бойка Івана Івановича;

Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
Берегуляка Федора Григоровича;

Балаклійського районного суду Харківської області
Муленко Лідію Михайлівну;

Барвінківського районного суду Харківської області
Черних Євгена Анатолійовича;

Великобурлуцького районного суду Харківської області
Малюкіна Юрія Петровича;

Вовчанського районного суду Харківської області
Ворону Сергія Володимировича;

Зміївського районного суду Харківської області
Чигрину Ларису Григорівну;

Золочівського районного суду Харківської області
Юхименка Олексія Михайловича;

Ізюмського міськрайонного суду Харківської області
Зелінського Віктора Григоровича;

Красноградського районного суду Харківської області
Болотову Людмилу Іванівну;

Нововодолазького районного суду Харківської області
Марюхну Любов Анатоліївну,
Покальчука Юрія Михайловича;

Первомайського міськрайонного суду Харківської області
Страхову Ірину Петрівну;

Харківського районного суду Харківської області
Сітбаталову Наталію Ігорівну;

Чугуївського міського суду Харківської області
Бондар Світлану Борисівну,
Ганенко Тетяну Сергіївну;

Дзержинського районного суду міста Харкова
Федосенка Валерія Валентиновича;

Жовтневого районного суду міста Харкова
Шиянову Людмилу Олександрівну;

Київського районного суду міста Харкова
Діденка Сергія Аркадійовича;

Комінтернівського районного суду міста Харкова
Мельник Ірину Миколаївну;

Ленінського районного суду міста Харкова
Бондаренка Віталія Володимировича,
Вікторова Віктора Вікторовича,
Лазарєва Анатолія Вікторовича,
Сватікова Андрія Вікторовича;

Московського районного суду міста Харкова
Єлізарова Ігоря Євгеновича,
Зінченка Юрія Євгеновича,
Марченка Олександра Миколайовича,
Оксененко Віру Анатоліївну,
Омельченко Ніну Іванівну;

Червонозаводського районного суду міста Харкова
Нікуліну Людмилу Петрівну;

Бериславського районного суду Херсонської області
Захарчука Володимира Васильовича;

Генічеського районного суду Херсонської області
Калімбета Леоніда Івановича;

Херсонського міського суду Херсонської області
Головка Олександра Володимировича,
Заболотного Володимира Миколайовича,
Скорика Сергія Анатолійовича;

Чаплинського районного суду Херсонської області
Томашевського Валерія Анатолійовича;

Дніпровського районного суду міста Херсона
Гордимова Анатолія Володимировича,
Ратушну Вікторію Олександрівну,
Рябову Олену Дмитрівну;

Суворовського районного суду міста Херсона
Званчука Володимира Марковича;

Білогірського районного суду Хмельницької області
Герасимчук Ніну Павлівну;

Волочиського районного суду Хмельницької області
Намистюка Василя Павловича;

Деражнянського районного суду Хмельницької області
Коваля Федора Івановича;

Дунаєвецького районного суду Хмельницької області
Маринчака Олександра Миколайовича;

Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області
Бориславського Вячеслава Миколайовича,
Лисюка Анатолія Івановича;

Красилівського районного суду Хмельницької області
Красняка Володимира Івановича;

Летичівського районного суду Хмельницької області
Курнос Світлану Олексіївну;

Славутського міськрайонного суду Хмельницької області
Воробченко Лідію Анастасіївну;

Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області
Сенькова Олександра Григоровича;

Старосинявського районного суду Хмельницької області
Віговського Віктора Олександровича;

Драбівського районного суду Черкаської області
Фая Валерія Григоровича;

Жашківського районного суду Черкаської області
Первака Михайла Олексійовича;

Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області
Матвієнко Марію Володимирівну,
Савенка Валерія Григоровича,
Чирву Олександра Івановича;

Кам'янського районного суду Черкаської області
Романову Наталію Григорівну;

Канівського міськрайонного суду Черкаської області
Литвина Валерія Миколайовича;

Катеринопільського районного суду Черкаської області
Зінченка Миколу Григоровича;

Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області
Кіхтенко Наталію Іванівну;

Монастирищенського районного суду Черкаської області
Бурлаку Миколу Васильовича;

Смілянського міськрайонного суду Черкаської області
Гибала Олексія Івановича,
Гудзюка Ігоря Володимировича,
Компанійця Олега Володимировича,
Манька Миколу Васильовича,
Овсієнка Володимира Васильовича,
Сухомудренка Володимира Васильовича;

Чигиринського районного суду Черкаської області
Совгиру Ігоря В'ячеславовича;

Придніпровського районного суду міста Черкаси
Клочка Олександра Володимировича;

Соснівського районного суду міста Черкаси
Кузьменка Володимира Анатолійовича,
Євтушенка Павла Миколайовича;

Вижницького районного суду Чернівецької області
Круглюка Володимира Григоровича;

Заставнівського районного суду Чернівецької області
Угриновську Людмилу Ярославівну;

Кельменецького районного суду Чернівецької області
Харабару Івана Васильовича;

Новодністровського міського суду Чернівецької області
Стасіва Ігоря Степановича;

Путильського районного суду Чернівецької області
Дідуха Дмитра Васильовича;
Маковійчук Людмилу Романівну;

Сторожинецького районного суду Чернівецької області
Казюка Олександра Олексійовича;

Шевченківського районного суду міста Чернівці
Богдана Степана Івановича,
Гончарову Ірину Михайлівну,
Данилюка Миколу Івановича,
Кирилюк Любов Костянтинівну;

Борзнянського районного суду Чернігівської області
Затєєву Світлану Дмитрівну,
Страшного Олександра Миколайовича;

Ічнянського районного суду Чернігівської області
Чугуєвську Тетяну Павлівну;

Козелецького районного суду Чернігівської області
Бригинець Марію Миколаївну;

Корюківського районного суду Чернігівської області
Корха Олександра Івановича,

Семенівського районного суду Чернігівської області
Поповича Віктора Володимировича;

Деснянського районного суду міста Чернігова
Мурашка Ігоря Анатолійовича;

Новозаводського районного суду міста Чернігова
Русанову Тетяну Тарасівну,
Шипова Ігоря Миколайовича;

Голосіївського районного суду міста Києва
Дроздову Наталію Вікторівну,
Шкірая Миколу Івановича;

Дарницького районного суду міста Києва
Сухомлінова Сергія Миколайовича;

Деснянського районного суду міста Києва
Котовича Олександра Леонардовича,
Мальченко Оксану Валентинівну,
Овсієнко Олену Григорівну;

Святошинського районного суду міста Києва
Кривов'яза Андрія Петровича,
Лук'яненко Ларису Миколаївну,
Мазур Ірину Віталіївну,
Морозова Миколу Олександровича,
Почупайло Аліну Володимирівну;

Закарпатського окружного адміністративного суду
Андрійцьо Василя Дмитровича;

Запорізького окружного адміністративного суду
Каракушу Сергія Миколайовича;

Івано-Франківського окружного адміністративного суду
Черепія Петра Миколайовича;

Кіровоградського окружного адміністративного суду
Мирошниченка Вадима Станіславовича;

Миколаївського окружного адміністративного суду
Желєзного Ігоря Вікторовича,
Середу Олександра Федоровича;

Полтавського окружного адміністративного суду
Соколенка Федора Федоровича;

Рівненського окружного адміністративного суду
Шарапу Василя Миколайовича;

Харківського окружного адміністративного суду
Самойлову Валентину Василівну,

Херсонського окружного адміністративного суду
Циганія Сергія Ілларіоновича;

Чернівецького окружного адміністративного суду
Спіжавку Георгія Георгійовича;

господарського суду Вінницької області
Баранова Миколу Миколайовича,
Колбасова Федора Федоровича,
Мельника Петра Антоновича;

господарського суду Дніпропетровської області
Дубініна Ігоря Юрійовича;

господарського суду Донецької області
Подколзіну Людмилу Дмитрівну;

господарського суду Житомирської області
Бобровича Володимира Миколайовича;

господарського суду Закарпатської області
Русняка Віктора Степановича;

господарського суду Запорізької області
Гандюкову Ларису Павлівну,
Мойсеєнко Тетяну Володимирівну,
Попову Ірину Анатоліївну,
Шевченко Тетяну Миколаївну;

господарського суду Луганської області
Якушенко Раїсу Євгенівну;

господарського суду Миколаївської області
Дубову Тамару Михайлівну,
Міщенка Володимира Івановича;

господарського суду Полтавської області
Тимошенко Катерину Володимирівну;

господарського суду Сумської області
Зражевського Юрія Олексійовича,
Лиховида Бориса Івановича,
Моїсеєнка Віктора Миколайовича;

господарського суду Харківської області
Інте Тетяну Всеволодівну;

господарського суду Херсонської області
Ситюка Василя Георгійовича,
Чернявського Валерія Васильовича;

господарського суду Черкаської області
Єфіменка Валерія Вікторовича;

господарського суду Чернігівської області
Михайлюка Сергія Івановича;

господарського суду міста Києва
Прокопенко Ларису Володимирівну.

У зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням звільнити суддів:

Вищого адміністративного суду України
Лосєва Антона Михайловича,
Муравйова Олексія Валентиновича;

Вищого господарського суду України
Мамонтову Олену Миколаївну;

Жовтневого районного суду міста Маріуполя
Донецької області
Артеменко Ларису Іванівну;

Семенівського районного суду Полтавської області
Халявку Валентина Івановича;

Оболонського районного суду міста Києва
Богдан Олену Олександрівну.

Прочитано 6206 раз Обсудить на форуме
Loading...
Loading...

Похожие материалы (по тегу)

тел. (044) 229-6950

(многоканальный)

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

При цитировании и использовании любых материалов ссылка на antiraid.com.ua обязательна.

Все права защищены Antiraid 2014.

Разработка и сопровождение - WEBMISTER.

@Mail.ru