Четверг, 27 Июля 2017
Суббота, 19 Ноябрь 2016 07:20

794 суддям, рекомендованим до обрання ВР, слід написати заяву до ВРЮ (список)

Оцените материал
(2 голосов)

Суддям, стосовно яких рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про обрання безстроково не були розглянуті Верховною Радою України, для подальшого розгляду цих рекомендацій необхідно звернутися до Вищої ради юстиції.

Відповідне повідомлення міститься на офіційному сайті ВРЮ.

Для підготовки до розгляду рекомендацій судді необхідно направити через апарат суду, в якому він працює, на адресу Вищої ради юстиції:

1) заяву судді (написану власноруч) до Вищої ради юстиції про призначення  на посаду судді до суду, до якого його рекомендовано Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (пункт 30 Розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1402-VІІ);

2) копію паспорту;

3) медичну довідку (форма № 133/0), затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України від 30 липня 2012 року № 578 (якщо сплинув строк дійсності довідки, що надавалась до ВККС);

4) відомості про зміну особових даних судді, зазначених в «Анкеті кандидата на посаду судді безстроково», та копію документів, що підтверджують такі зміни (у разі їх наявності);

5) заяву судді (написану власноруч) до Вищої ради юстиції про згоду на збирання, зберігання та використання інформації стосовно особи (судді).

Судді судів Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей, які не працюють внаслідок тимчасової окупації території та проведення антитерористичної операції, мають подавати документи через суд, до якого вони прикріплені.

У ВРЮ нагадують, що 30 вересня 2016 року набрали чинності закони України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» від 2 червня 2016 року №  1401-VІІІ та «Про судоустрій і статус суддів» від 2 червня 2016 року №  1402-VІІІ.

Підпункт 1 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України встановлює, що з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» до утворення Вищої ради правосуддя її повноваження здійснює Вища рада юстиції.

Відповідно до пункту 30 Розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1402-VІІ Вища рада юстиції починає підготовку до розгляду направлених Верховною Радою України матеріалів та рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про обрання суддів безстроково, щодо яких на день набрання чинності цим Законом Верховною Радою України рішення не прийнято.

Перелік суддів, стосовно яких Верховною Радою України не розглянуті рекомендації ВККС та назва суду, до якого суддю було рекомендовано:

1. Абдукадирова К.Е. Донецький окружний адміністративний суд

2. Абухін Р.Д. Приморський районний суд міста Одеси

3. Аверкова В.В. Окружний адміністративний суд м. Києва

4. Алексєєв А. П. Господарський суд Миколаївської області

5. Алєксєєва Н.Ю. Полтавський окружний адміністративний суд

6. Алтухова О.С. Ворошиловський районний суд міста Донецька

7. Амельохін  В.В. Окружний адміністративний суду м.Києва 

8. Андрейків Ю.Я. Стрийський міськрайонний суд Львівської області

9. Андрейчук Т.В. Оболонський районний суд міста Києва

10. Антипова  І.Л. Кіровський районний суд міста Кіровограда

11. Антонюк В.В. Вінницький міський суд Вінницької області

12. Антонюк М.С. Шевченківський районний суд м. Києва

13. Архіпова С.В. Харківський окружний адміністративний суд

14. Афанасьева Ю.О. Дебальцевський міський суд Донецької області

15. Бабаєв А.І. Харківський окружний адміністративний суд

16. Бабій О.М. Волочинський районний суд Хмельницької області

17. Бабічева Л.П. Антрацитівський  міськрайонний суд Луганської області

18. Бабко В.В. Деснянський районний суд міста Києва

19. Баб҆юк П.М. Тернопільський окружний адміністративний суд

20. Бадюков Ю.В. Харківський окружний адміністративний суд

21. Байталюк В.Д. Господарський суд Чернівецької області

22. Бакаїм М.В. Золочівський районний суд Львівської області

23. Баранов Д.О. Господарський суд міста Києва

24. Баранюк А.З. Тернопільський окружний адміністративний суд

25. Барвенко В.К. Комінтернівський районний суд Одеської області

26. Баргаміна Н.М. Чернігівський окружний адміністративний суд

27. Баруліна Т.Є. Ленінський районний суд міста Запоріжжя

28. Басова В.І. Краснопільський районний суд Сумської області

29. Басова Н.М. Луганський окружний адміністративний суд

30. Бачун О.І. Миколаївський районний суд Львівської області

31. Бездітко Д.В. Харківський окружний адміністративний суд

32. Безрук Т.В. Новоазовський районний суд Донецької області

33. Бережнюк В.В. Господарський суд Рівненської області

34. Березніков О.В. Червоногвардійський районний суд міста Макіївки Донецької області

35. Березюк О.Г. Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

36. Бесараб Н.В. Лисянський районний суд Черкаської області

37. Бессараб Н.М. Вінницький міський суд Вінницької області

38. Бєлік В.Г. Господарський суд Дніпропетровської області

39. Бєломєстнов О.Ю. Донецький окружний адміністративний суд

40. Бібік О.В. Зміївський районний суд Харківської області

41. Бідонько А.В. Харківський окружний адміністративний суд

42. Біленський О.О.  Харківський окружний адміністративний суд

43. Білик І.А. Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

44. Білик О.В. Голосіївський районний суд міста Києва

45. Білінська О.В. Червонозаводський районний суд міста Харкова

46. Білова О.В. Харківський окружний адміністративний суд

47. Білостоцький  О.В. . Одеський окружний адміністративний суд

48. Білоус Ю.Б. Мостиський районний суд Львівської області

49. Білоусова О.М. Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

50. Біньковська Н.В. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

51. Блажівська О.Є. Господарський суд м. Києва

52. Бобров Ю.О. Івано - Франківський окружний адміністративний суд

53. Боброва І.В. Заводський районний суд м. Миколаєва

54. Бобуйок І.А. Малиновський районний суд міста Одеси

55. Боднарюк О.В. Чернівецький окружний адміністративний суд

56. Боєва О.С. Господарський суд Запорізької області

57. Боженко Н.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

58. Бойко І.А. Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

59. Бойко Л.М. Одеський окружний адміністративний суд

60. Бойко Н.В. Кам'янобрідський районний суд міста Луганська

61. Бойко О.М. Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

62. Бойко Р.В. Господарський суд м. Києва

63. Бойченко Ю.П. Запорізький окружний адміністративний суд

64. Болейко А.П. Богунський районний суд  м. Житомира

65. Бондар В.Я. Приморський районний суд міста Одеси

66. Бондар М.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

67. Бондаренко А.А. Ульяновський районний суд  Кіровоградської області

68. Бондаренко Г.В. Голосіївський  районний суд міста Києва

69. Бондаренко Г.П. Господарський суд м. Києва

70. Бондаренко Н.В. Котовський міськрайонний суд Одеської області

71. Бондарчук В.В. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

72. Бондарь В.А. Краснолуцький міський суд Луганської області

73. Борискін С.А. Рівненський окружний адміністративний суд

74. Борисюк І.Е. Вінницький міський суд Вінницької області

75. Бородіна О.В. Ленінський районний суд міста Харкова

76. Бошков І.Д. Ренійський районний суд Одеської області

77. Бояринцева М.А. Окружний адміністративний суд м.Києва

78. Брагар В.С. Миколаївський окружний адміністративний суд

79. Бростовська Н.О. Савранський районний суд Одеської області

80. Бугрій В.М. Октябрський районний суд міста Полтави

81. Бужора В.Т. Сторожинецький районний суд Чернівецької області

82. Букіна Л.Є. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

83. Булах Є.М. Суворівський районний суд міста Херсона

84. Бульба О.М. Енергодарський міський суд Запорізької області

85. Буракова А.М. Господарський районний суд Харківської області

86. Буран В.М. Біляївський районний суд Одеської області

87. Буряк  І.В. Донецький окружний адміністративний суд

88. Бухтіярова О.М. Дзержинський міський суд Донецької області

89. Бучківська В.Л. Стрийський міськрайонний суд Львівської області 

90. Вайновський А.М. Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

91. Валігурська Л.В. Суворовський районний суд міста Херсона

92. Варакіна Н.Б. Заводський районний суд міста Миколаєва

93. Василевич О.В. Острозький районний суд Рівненської області

94. Василюк А.В. Нововолинський міський суд Волинської області

95. Васильєва Т.Ю. Вінницький районний суд Вінницької області

96. Васильченко І.П. Окружний адміністративний суд м. Києва

97. Васильченко Н.О. Новобузький районний суд Миколаївської області

98. Васильченко Т.В. Господарський суд м.Києва

99. Ващилін Р.О. Закарпатський окружний адміністративний суд

100. Вдовиченко Т.М. Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області

101. Вдовіченко М.М. Маловисківський районний суд Кіровоградської області

102. Величко В.П. Бориспільський міськрайонний суд Київської області

103. Величко Н.В. Господарський суд Донецької області

104. Вельмакіна Т.М. Господарський суд Житомирської області

105. Вергун Н.В. Шишацький районний суд Полтавської області

106. Верещінська О.В. Солом’янський районний суд міста Києва

107. Вєкуа Н.Г. Окружний адміністративний суд міста Києва

108. Вийванко О.М. Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

109. Вітушинська (Дроздик) О.О. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

110. Власенко Д.О. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

111. Власенкова О.О. Окружний адміністративний суд м. Києва

112. Войнарівський М.М. Миколаївський районний суд Миколаївської області

113. Войтенко Т.В. Подільський районний суд міста Києва

114. Войтов Г.В. Київський районний суд м. Одеси

115. Войцеховська Я.В. Дніпровський районний суд міста Херсона

116. Войціховський В.А. Господарський суд Волинської області

117. Волдінер Ф.А. Волинський окружний адміністративний суд

118. Волкова Л.М. Харківський окружний адміністративний суд

119. Воловик  С.В. Сумський окружний адміністративний суд

120. Волошин Д.А. Харківський окружний адміністративний суд

121. Воробйов В.В. Вінницький міський суд Вінницької області

122. Воронкін О.А.  Старобільський районний суд Луганської області

123. Воронков Д.В. Червоногвардійський районний суд міста Макіївки Донецької області

124. Врона О.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

125. Гаврасієнко В.О. Заводський районний суд міста Миколаєва

126. Гайдаш В.А. Черкаський окружний адміністративний суд

127. Галаган В.І. Дніпровський районний суд міста Києва

128. Галайко Н.М. Залізничний районний суд міста Львова

129. Галицький В.В. Вільшанський районний суд Кіровоградської області

130. Галічий В.М. Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

131. Галян  С.В. Конотопський міськрайонний суд Сумської області 

132. Гамула Б.С. Камінь- Каширський районний суд Волинської області

133. Гаращенко В.В. Черкаський окружний адміністративний суд

134. Гевко В.Л. Господарський суд Тернопільської області

135. Гедз Б.М. Залізничний районний суд міста Львова

136. Герцов О.М. Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

137. Гецко Ю.Ю. Берегівський районний суд Закарпатської області

138. Главач І.А. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

139. Гладій Л.М. Кам҆янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

140. Глазько С.М. Сумський окружний адміністративний суд

141. Глоба М.М. Вовчанський районний суд Харківської області

142. Глубоченко С.М. Жовтневий районний суд Миколаївської області

143. Глушко О.І. Бахмацький районний суд Чернігівської області 

144. Гнап Д.Д. Хмельницький окружний адміністративний суд

145. Гнатущенко Ю.В. Рівненський районний суд Рівненської області

146. Гнатюк О.М. Ленінський районний суд м. Запоріжжя

147. Гнисюк С.Д. Господарський суд Житомирської області

148. Гноєвой С.С. Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

149. Говоруха В.О. Петриківський районний суд Дніпропетровської області

150. Голік Н.О. Рокитнянський районний суд Київської області

151. Голобутовський Р.З. Дніпропетровський  окружний адміністративний суд

152. Головань О.В. Окружний адміністративний суд м. Києва

153. Головенко О.Д. Київський окружний адміністративний суд

154. Головко А. Б. Полтавський окружний адміністративний суд

155. Голуб В.А. Донецький окружний адміністративний суд

156. Голубова Л.Б. Донецький окружний адміністративний суд

157. Гольник Л.В. Октябрський районний суд м.Полтави

158. Гомельчук С.В. Херсонський окружний адміністративний суд

159. Гончаров Р.В. Приморський районний суд міста Одеси

160. Горбалінський В.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

161. Горбатовська С.А. Солом'янський районний суд міста Києва

162. Горбенко Н.О. Артемівський районний суд м. Луганська

163. Горгулько Н.А. Полонський районний суд Хмельницької області

164. Гордійчук І.О. Рівненський міський суд Рівненської області

165. Горовенко А.В. Житомирський окружний адміністративний суд

166. Горохов  І.С. Господарський суд Запорізької області

167. Горшкова О.О. Харківський окружний адміністративний суд

168. Горяєв І.М. Біляївський районний суд Одеської області

169. Грабець С.Ю. Господарський суд Київської області

170. Гребенюк В.В. Подільський районний суд міста Києва

171. Григораш В.О. Чернівецький окружний адміністративний суд

172. Григорович П.О. Окружний адміністративний суд міста Києва

173. Гринишина А.А. Піщанський районний суд Вінницької області

174. Грицюк П.П. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

175. Грідяєва М.В. Новогродівський міський суд Донецької області

176. Губко В.І. Бершадський районний суд Вінницької області

177. Гудима (Ткачук)  Н.С. Рівненський окружний адміністративний суд

178. Гула Л.В. Стрийський міськрайонний суд Львівської області

179. Гулевець О.В. Господарський суд міста Києва

180. Гургула В.Б. Тисменицький районний суд Івано-Франківської області

181. Гурин  М.О. Господарський суд Чернівецької області

182. Гуртовенко Р.В. Ставищенський районний суд Київської області

183. Гусач О.М. Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області

184. Гут С.Ф. Господарський суд Одеської області

185. Гуцалюк О.В. Комсомольський районний суд міста Херсона

186. Давиденко Т.В. Донецький окружний адміністративний суд

187. Дамчук О.О. Високопільський районний суд Херсонської області

188. Даньков О.М. Сосницький районний суд Чернігівської області

189. Дегтярьова О.В. Окружний адміністративний суд міста Києва

190. Деметрадзе Т.Р. Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

191. Демінська О.І. Новоодеський районний суд Миколаївської області

192. Демочко Д.О. Першотравневий районний суд Донецької області

193. Дернова В.В. Вінницький міський суд Вінницької області

194. Дєдов С.М. Гайсинський районний суд Вінницької області

195. Дєєв М.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

196. Джала С.Ю. Мостиський районний суд Львівської області

197. Диба О.В. Оболонський районний суд м. Києва

198. Дмитрієва М.М. Комунарський районний суд м. Запоріжжя

199. Добрівська Н.А. Окружний адміністративний суд міста Києва

200. Довгопол М.В. Полтавський окружний адміністративний суд

201. Довжанин В.М. Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

202. Донець В.А. Окружний адміністративний суд міста Києва

203. Донцов Д.Ю. Приморський районний суд міста Одеси

204. Дорошенко Н.О. Рівненський окружний адміністративний суд

205. Дору Ю.Ю. Закарпатський окружний адміністративний суд

206. Драний В.В. Ленінський районний суд м. Кіровограда

207. Друзенко Н.В. Рівненський окружний адміністративний суд

208. Дубановська І.Д. Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

209. Дубовик П.В. Народицький районний суд Житомирської області

210. Дубровна В.А. Херсонський окружний адміністративний суд

211. Дубровська Н.М. Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

212. Дуда О.О. Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

213. Дудар О.М. Рівненський окружний адміністративний суд

214. Дурач О.А. Великоновосілківський районний суд Донецької області

215. Дяченко В.Г. Суворовський районний суд м. Одеси

216. Едер П.Т. Шевченківський районний суд міста Львова

217. Ейвазова А.Р. Господарський суд Київської області

218. Єгупенко В.В. Харківський окружний адміністративний суд

219. Єзерський Р.Б. Шевченківський районний суд міста Львова

220. Ємельянова Л.В. Здолбунівський районний суд Рівненської області

221. Єршова Л.С. Приморський районний суд міста Одеси

222. Єсауленко М.В. Артемівський районний суд міста Луганська

223. Єфіменко О.В. Житомирський окружний адміністративний суд

224. Єфтеньєв О.Г. Хотинський районний суд Чернівецької області

225. Жданкіна Н.В. Вінницький окружний адміністративний суд

226. Живцова О.А. Каланчацький районний суд Херсонської області

227. Жигалкін І.П. Господарський суд Харківської області

228. Жовнір Г.Б. Личаківський районний суд м.Львова 

229. Жовтан П.В. Комінтернівський районний суд Одеської області 

230. Жук А.В. Тернопільський окружний адміністративний суд

231. Жукова Є.О. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

232. Журавель В.О. Київський окружний адміністративний суд

233. Жураковський А.І. Червоноградський міський суд Львівської області

234. Журибеда О.М. Святошинський районний суд міста Києва

235. Заборський В.О. Краматорський міський суд Донецької області

236. Загацька Т.В. Донецький окружний адміністративний суд

237. Задорожко Д.А. Васильківський районний суд Запорізької області

238. Заєць Д.Г. Господарський суд Київської області

239. Заічко О.В. Харківський окружний адміністративний суд

240. Закревський Л.В. Володимирецький районний суд Рівненської області

241. Замша О.В. Бобринецький районний суд Кіровоградської області

242. Заполовська Т.Г. Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

243. Заполовський В.В. Ємільчинський районний суд Житомирської області

244. Захарова О.В. Луганський окружний адміністративний суд

245. Захарчук С.С. Подільський районний суд міста Києва

246. Заярний А.М. Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

247. Заяць О.В. Чернігівський окружний адміністративний суд

248. Зейкан І.Ю. Кузнецовський міський суд Рівненської області

249. Зекунов Е.В. Господарський суд Донецької області

250. Зеленов А.С. Донецький окружний адміністративний суд

251. Зелінська М.Б. Солом’янський районний суд міста Києва

252. Зінкін В.І. Таращанський районний суд Київської області

253. Зінченко О.В. Донецький окружний адміністративний суд

254. Зінченко С.В. Солом҆янський районний суд м. Києва

255. Зіньковський О.А. Миколаївський окружний адміністративний суд

256. Зозуля Д.П. Рівненський окружний адміністративний суд

257. Зоркіна Ю.В. Харківський окружний адміністративний суд

258. Зотько Т. А. Деснянський районний суд міста Києва

259. Зуб І.Ю. Суворовський районний суд міста Херсона

260. Іваненко О.В. Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

261. Іванов А.П. Перевальський районний суд Луганської області

262. Іванцова Н.К. Комсомольський районний суд м. Херсона

263. Іванченкова О.М. Господарський суд м. Києва

264. Іванчулинець Д.В. Закарпатський окружний адміністративний суд

265. Іващенко В.М. Світловодський  міськрайонний суд Кіровоградської області

266. Івченко А.М. Господарський суд м. Києва

267. Ізовітова-Вакім О.В. Харківський окружний адміністративний суд

268. Ільєва Т.Г. Печерський районний суд м. Києва

269. Ільїна Г.І. Харківський районний суд Харківської області

270. Ільков В.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

271. Ірметова О.В. Луганський окружний адміністративний суд

272. Кабакова В.Г. Господарський суд Кіровоградської області

273. Кабанячий Ю.В. Бориспільський міськрайонний суд Київської області

274. Кавлак І.П. Господарський суд Івано-Франківської області

275. Кадигроб С.М. Світловодський  міськрайонний суд Кіровоградської області

276. Калашник Ю.В. Запорізький окружний адміністративний суд

277. Каленюк Ж.В. Волинський окружний адміністративний суд

278. Калинич Я.М. Закарпатський окружний адміністративний суд

279. Калиновська Л.В. Дергачівський районний суд Харківської області

280. Калиновський М.М. Снятинський районний суд Івано-Франківської області

281. Калінюк Р.Б. Біляївський районний суд Одеської обл.

282. Каліщук А.А. Володимир-Волинський міський суд Волинської області

283. Калугіна І.О. Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

284. Калько О.С. Київський районний суд міста Полтави

285. Калькова О.А. Луцький міськрайонний суд Волинської області

286. Кальник В.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

287. Каневський В.О. Нововоронцовський районний суд Херсонської області

288. Каракашьян С.К. Окружний адміністративний суд м. Києва

289. Каращук Т.О. Лозівський міськрайонний суд Харківської області

290. Кардашенко О.А. Дебальцевський міський суд Донецької області

291. Кармазина Т.М. Кіровоградський окружний адміністративний суд

292. Кармазін О.А. Окружний адміністративний суд міста Києва

293. Картавцева Ю.В. Господарський суд м. Києва

294. Каряка Д.О. Приморський районний суд Запорізької області

295. Катрич О.М. Ковпаківський районний суд м. Суми

296. Катющенко В.П. Окружний адміністративний суд м.Києва

297. Качур Р.П. Львівський окружний адміністративний суд

298. Кашпрук Г.М. Вінницький міський суд Вінницької області

299. Кириленко О.О. Окружний адміністративний суд м. Севастополя

300. Кирилюк І.В. Печерський районний суд міста Києва

301. Кирилюк Н.А. Пролетарський районний суд міста Донецька

302. Кирилюк Т.Ю. Господарський суд м. Києва

303. Кисельова Є.О. Луганський окружний адміністративний суд

304. Кисіль О.А. Яготинський районний суд Київської області

305. Кицюк В.П. Печерський районний суд міста Києва

306. Кіпчарський М.О. Пустомитівський районний суд Львівської області

307. Кіхтенко С.О. Богуславський районний суд Київської області

308. Кічак Ю.В. Мостиський районний суд Львівської області

309. Клименко Л.В. Жовтневий районний суд міста Запоріжжя

310. Клименчук Н.М. Окружний адміністративний суд міста Києва

311. Клімашевська І.В. Зарічний районний суд міста Суми

312. Клімченко М.І. Скадовський районний суд Херсонської області

313. Клочко  К.І. Полтавський окружний адміністративний суд

314. Клочкова Н.В. Окружний адміністративний суд  м. Києва

315. Коблова О.Д. Малиновський районний суд міста Одеси

316. Кобрин О.М. Господарський суд Івано-Франківської області

317. Коваленко В.О. Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

318. Коваленко І.В. Ленінський районний суд міста Миколаєва

319. Коваленко О.Б. Київський районний суд м. Одеси

320. Ковалишин Н.І. Стрийський міськрайонний суд Львівської області

321. Ковальова А.Б. Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

322. Ковальчук Т.А. Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

323. Ковбій О.В. Херсонський окружний адміністративний суд

324. Козак  І.Б. Господарський суд Львівської області

325. Козачук О.М. Дніпровський районний суд міста Києва

326. Козирський Є.С. Овідіопольський районний суд Одеської області

327. Козлова Н.Ю. Ленінський районний суд міста Запоріжжя

328. Колесниченко О.В. Одеський окружний адміністративний суд

329. Колеснікова І.С. Київський окружний адміністративний суд

330. Комар П.А. Вінницький окружний адміністративний суд

331. Комнацький О.В. Богунський  районний суд м.Житомира 

332. Коморний О.І. Львівський окружний адміністративний суд

333. Комплєктова Т.О. Сєвєродонецький міський суд Луганської області

334. Комшелюк Т.О. Рівненський окружний адміністративний суд

335. Кондратенко О.О. Шевченківський районний суд м. Києва

336. Конєва С.О. Дніпропетровський  окружний адміністративний суд

337. Конишева О.В. Запорізький окружний адміністративний суд

338. Коноваленко М.І. Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

339. Кордюкова Ж.І. Сєвєродонецький міський суд Луганської області

340. Коренев А.О. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

341. Корецький Д.Б. Суворовський районний суд міста Херсона

342. Корман О.В. Уманський міськрайонний суд Черкаської області

343. Коротич І.А. Кременецький районний суд Тернопільської області

344. Корягін В.О. Тернівський міський суд Дніпропетровської області

345. Кос І.Б. Буський районний суд Львівської області

346. Косик Л.Г. Святошинський районний суд м. Києва

347. Косик С.М. Машівський районний суд Полтавської області

348. Костенко Г.В. Полтавський окружний адміністративний суд

349. Костенко Д.А. Окружний адміністративний суд міста Києва

350. Костенко С.М. Богунський районний суд міста Житомира

351. Костецький  Н.В. Львівський окружний адміністративний суд

352. Костюк У.І. Кам҆янка-Бузький районний суд Львівської області

353. Костюков Д.Г. Краматорський міський суд Донецької області

354. Котарева Г.М. Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

355. Котельницька В.Л. Господарський суд Сумської області

356. Котеньов О.Г. Харківський окружний адміністративний суд м. Києва

357. Котков О.В. Господарський суд міста Києва

358. Коцюба О.М. Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

359. Кочанова П.В. Донецький окружний адміністративний суд

360. Кочура О.О. Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

361. Кравець С.Г. Господарський суд Житомирської області

362. Кравцова А.В. Болградський районний суд Одеської області

363. Кравченко Є.Д. Сумський окружний адміністративний суд

364. Кравченко І.М. Білозерський районний суд Херсонської області

365. Кравченко Н.О. Ленінський районний суд міста Луганська

366. Кравченко О.Ю. Краматорський міський суд Донецької області

367. Кравчук В.М. Львівський окружний адміністративний суд

368. Крамаренко І.А. Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

369. Краснопольська Л.П. Новоархангельський районний суд Кіровоградської області

370. Красота О.І. Господарський суд Дніпропетровської області

371. Крижановський О.В. Малиновський районний суд міста Одеси

372. Крилова Ю.П. Дебальцевський міський суд Донецької області

373. Кріль Л. М. Турківський районний суд Львівської області

374. Крутько О.В. Львівський окружний адміністративний суд

375. Куделько Н.Є. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

376. Кузьменко А.І. Окружний адміністративний суд міста Києва

377. Кукоба О.О. Полтавський окружний адміністративний суд м. Києва

378. Кулик С.В. Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області

379. Кульбаба А.В. Ярмолинецький районний суд Хмельницької області

380. Кульчицький С.О. Черкаський окружний адміністративний суд

381. Купіна М.А. Дзержинський районний суд міста Харкова

382. Курах Л.В. Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

383. Курус Р.І. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

384. Кутовий Ю.С. Крюківський районний суд Чернігівської області

385. Кухар Д.О. Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області

386. Кухар М.Д. Харківський окружний адміністративний суд

387. Кучеренко О.І. Господарський суд Черкаської області

388. Кучма К.С. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

389. Кушнірчук Р.О. Самарський районний суд м. Дніпропетровська

390. Лабунська Т. І. Господарський суд Вінницької області

391. Лавренчук О.В. Житомирський окружний адміністративний суд

392. Лазарєв В.В. Донецький окружний адміністративний суд

393. Лактіна (Пархоменко) М. О. Жовтневий районний суд міста

394. Ларіна О.В. Куйбишевський районний суд міста Донецька

395. Левицька Т.В. Шевченківський районний суд міста Києва

396. Левко В.Б. Дніпровський районний суд м. Києва

397. Лейба  М.О. Господарський суд Донецької області

398. Леньо В.В. Виноградівський районний суд Закарпатської області

399. Леонтович А.М. Київський окружний адміністративний суд

400. Лєдньов Д.М. Богунський районний суд міста Житомира

401. Лилак Т.Д. Господарський суд Київської області

402. Лисенко В.І. Київський окружний  адміністративний суд

403. Лисенко В.О. Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

404. Литовченко О.В. Ковпаківський районний суд м. Суми

405. Лібстер А.С. Ленінський районний суд м.Луганська

406. Лісовська Н.В. Миколаївський окружний адміністративний суд

407. Літвінова І.А. Київський районний суд м. Одеси

408. Лічман Л.В. Господарський суд Одеської області 

409. Логвіненко Т.Г. Марківський районний суд м. Луганська

410. Логойда Т.В. Донецький окружний адміністративний суд

411. Лозицька І.О. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

412. Лукінова М.В. Житомирський районний суд Житомирської області

413. Лук҆яненко М.О. Харківський окружний адміністративний суд

414. Луніна О.С. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

415. Лунь  З.І. Львівський окружний адміністративний суд

416. Луста С.А. Березнегуватський районний суд Миколаївської області

417. Лутак Т.В. Господарський суд Київської області

418. Лущак Н.І. Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

419. Любинецький М.В. Алуштинський міський суд АР Крим

420. Любченко М.О. Господарський суд міста Києва

421. Любчик В.М. Добропільський міськрайонний суд Донецької області

422. Лямзіна Н.Ю. Деснянський районний суд міста Чернігова 

423. Маєцька Н.Д. Закарпатський окружний адміністративний суд

424. Майстренко Н.М. Житомирський окружний адміністративний суд

425. Макаревич В.А. Господарський суд Житомирської області

426. Макаров В.О. Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

427. Макаров В.О. Жовтневий районний суд міста Харкова

428. Макарова Ю.І. Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області 

429. Малахова-Онуфер А.М. Городоцький районний суд Львівської області

430. Малюк В.М. Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

431. Мальцев Д.О. Шевченківський районний суд міста Києва

432. Мандзій О.П. Тернопільський окружний адміністративний суд

433. Мандичев Д.В. Господарський суд м. Києва

434. Мантуляк Ю.В. Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

435. Мануйлова Н.Ю. Вільнянський районний суд Запорізької області

436. Марків Т.А. Каховський міськрайонний суд Херсонської області

437. Мармаш В.Я. Личаківський районний суд міста Львова

438. Маруліна Л.О. Окружний адміністративний суд м. Києва

439. Марусяк М.О. Рахівський районний суд Закарпатської області

440. Марущак І.В. Господарський суд Чернівецької області

441. Марцинкевич С.А. Хмельницький міськрайонний суд міста Хмельницької області

442. Маршал І.М. Славутський міськрайонний суд Хмельницької області

443. Масалигіна Н.С. Залізничний районний суд м. Сімферополя АР Крим

444. Масюк Л.О. Кіцманський районний суд Чернівецької області

445. Матвєєва Ю.О. Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

446. Матвійчук С.П. Шацький районний суд Волинської області

447. Матвіїв Р.І. Господарський суд Львівської області

448. Материнко  М.О. Октябрьський районний суд міста Полтави

449. Матяш Т.Л. Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

450. Махаринець Д.Є. Рівненський окружний адміністративний суд

451. Машкіна Н.В. Куйбишевський районний суд міста Донецька

452. Маштак К.С. Самарський районний суд м. Дніпропетровська

453. Мащенко С.В. Центрально-Міський районний суд міста Макіївки Донецької області

454. Медведик Л.О. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

455. Медяна Ю.В. Вінницький міський суд Вінницької області

456. Мельник О.М. Миколаївський окружний адміністративний суд

457. Мельникова І.Д. Московський районний суд міста Харкова

458. Мельничук І.І. Пустомитівський районний суд Львівської області

459. Мельничук Ю.В. Уманський міськрайонний суд Черкаської області

460. Метелешко О.В. Дніпровський районний суд міста Києва

461. Микитина В.Я. Сколівський районний суд Львівської області

462. Микитюк Р.В. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

463. Микуляк П.П. Закарпатський окружний адміністративний суд

464. Мирончук Н.В. Малиновський районний суд міста Одеси

465. Митрофанова Є.Г. Приморський районний суд міста Маріуполя Донецької області

466. Митюк О.В. Ружинський районний суд Житомирської області

467. Михайлик А.С. Донецький окружний адміністративний суд

468. Михайлишин  В.В. Господарський суд Івано-Франківської області

469. Михайлов О.О. Хмельницький окружний адміністративний суд

470. Михайловська А.В. Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

471. Михальченко Ю.В. Придніпровський районний суд міста Черкаси

472. Мицик С.А. Слов"яносербський районний суд Луганської області

473. Мицик Ю.С. Дарницький районний суд міста Києва

474. Мірінович У.А. Тернопільський окружний адміністративний суд

475. Мірошниченко Н.В. Самарський районний суд міста Дніпропетровська

476. Мовчан Д.В. Ленінський районний суд міста Дніпропетровська

477. Мозговая Н.А. Донецький окружний адміністративний суд

478. Мозговий В.Б. Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

479. Мозолевська О.М. Солом'янський районний суд міста Києва

480. Мороз А.О. Миколаївський окружний адміністративний суд

481. Мороко А.С. Харківський окружний адміністративний суд

482. Морська Г.М. Херсонський окружний адміністративний суд

483. Москаль Р.М. Львівський окружний адміністративний суд

484. Мричко Н.І. Львівський окружний адміністративний суд

485. Музика Я.М. Бережанський районний суд Тернопільської області

486. Муругов В.В. Баштанський районний суд Миколаївської області

487. Мягкий  О.В. Ленінський районний суд міста Кіровограда

488. Нагібіна Г.П. Кіровоградський окружний адміністративний суд

489. Надєр Л.М. Ананьївський районний суд Одеської області

490. Науменко А.В. Приморський районний суд міста Одеси

491. Невінгловська Ю.М. Господарський суд Одеської області

492. Недашківська К.М. Рівненський окружний адміністративний суд

493. Нейло І.М. Краматорський міський суд Донецької області

494. Неклеса О.М. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

495. Некрасов О.О. Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

496. Непша О.І. Корабельний районний суд міста Миколаєва

497. Нестеренко Ю.С. Господарський суд Донецької області

498. Нешик О.С. Господарський суд Вінницької області

499. Нізік О.В. Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

500. Ніколаєв М.В. Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

501. Ніколова С.В. Волочиський районний суд Хмельницької області

502. Новікова Н.В. Токмацький районний суд Запорізької області

503. Ноздряков С.В. Подільський районний суд м. Києва

504. Нор Н.В. Личаківський районний суд м. Львова

505. Обревко Л.О. Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

506. Олещенко (Козак) В.І. Чернігівський районний суд Чернігівської області

507. Олішевська В.В. Донецький окружний адміністративний суд

508. Омельченко Л.В. Господарський суд міста Києва

509. Орєхов О.І. Ворошиловський районний суд м. Донецька

510. Орос Я.В. Хустський районний суд Закарпатської області

511. Остапенко Т.А. Господарський суд Херсонської області

512. Ощинська Ю.О. Пирятинський районний суд Полтавської області

513. Павлів В.Р. Миколаївський районний суд Львівської області

514. Павлів З.С. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

515. Павлов В.Г. Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

516. Паламар П.Г. Черкаський окружний адміністративний суд

517. Панасюк О.Г. Деснянський районний суд м. Києва

518. Панікар І.В. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

519. Панкеєва (Чичирко) В.А. Житомирський окружний адміністративний суд

520. Панов М.М. Харківський окружний адміністративний суд

521. Парфененко О.Я. Менський районний суд Чернігівської області

522. Пархоменко І.О. Шахтарський міськрайонний суд Донецької області

523. Пасинок В.С. Голосіївський районний суд міста Києва

524. Пасічник Ю.П. Кіровоградський окружний адміністративний суд

525. Патратій О.В. Окружний адміністративний суд м. Києва

526. Пахолюк А.М. Луцький міськрайонний суд Волинської області

527. Пашкевич Р.В. Ізяславський районний суд міста Хмельницької області

528. Пащенко К.С. Окружний адміністративний суд м. Києва

529. Пащенко Т.П. Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

530. Пендюра Л.О. Біляївський районний суд Одеської області

531. Первушин Ю.Ю. Господарський суд Дніпропетровської області

532. Перетятько О.В. Городоцький районний суд Львівської області

533. Петренко В.С. Київський районний суд міста Одеси

534. Петренко О.С. Кіровоградський окружний адміністративний суд

535. Петросян К.Є. Луганський окружний адміністративний суд

536. Петрюченко М.І. Іллічівський міський суд Одеської області

537. Пилипенко С.В. Новокаховський міський суд Херсонської області

538. Пилип҆юк Г.М. Залізничний районний суд міста Львова

539. Писанець Н.В. Куйбишевський районний суд міста Донецька

540. Підкурганний В.В. Вишгородський районний суд Київської області

541. Піскун В.О. Харківський окружний адміністративний суд

542. Піх Ю.Р. Комунарський районний суд міста Запоріжжя

543. Піщуліна І.С. Народицький районний суд Житомирської області

544. Плеханова З.Б. Закарпатський окружний адміністративний суд

545. Пляшкова К.О. Луганський окружний адміністративний суд

546. Побережна Н.П. Шполянський районний суд Черкаської області

547. Погребна К.Ф. Господарський суд Одеської області

548. Погребняк О.С. Господарський суд міста Севастополя

549. Подобєд О.К. Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

550. Подорець О.Б. Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

551. Поліщук Г.Б. Господарський суд Кіровоградської області

552. Пономаренко Н.В. Шевченківський районний суд міста Києва

553. Попов В.В. Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

554. Попова В.О. Орджонікідзевський районний суд міста Харкова

555. Попович І.М. Господарський суд Харківської області 

556. Попович Т.М. Дебальцевський міський суд Донецької області

557. Порозова І.Ю. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

558. Посохов І.С. Сєвєродонецький міський суд Луганської області

559. Поступайло В.В. Кіровський районний суд міста Кіровограда

560. Потолова Г.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

561. Поштаренко О.В. Самарський районний суд міста Дніпропетровська

562. Предоляк О.С. Автозаводський районний суд міста Кременчук

563. Прилуцький В.О. Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

564. Приступа Д.І. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

565. Притуляк І.О. Заводський районний суд міста Миколаєва

566. Приходченко О.С. Ленінський районний суд міста Дніпропетровська

567. Приходько В.А. Мар'їнський районний суд Донецької області

568. Пронька В.В. Новопсковський районний суд Луганської області

569. Просалова О.М. Дарницький районний суд м. Києва

570. Прудник С.В. Дніпропетровського окружного адміністративного суду

571. Пташкіна А.О. Кам'янобрідський районний суд міста Луганська

572. Пташник А.М. Сторожинецький районний суд Чернівецької області

573. Птичкіна В.В. Миколаївський окружний адміністративний суд

574. Пустовойт Т.В. Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

575. Радзівіл А.Г. Броварський міськрайонний суд Київської області

576. Радчук А.А. Одеський окружний адміністративний суд

577. Рак Л.М. Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

578. Репушевська О.В. Кривоозерський районний суд Миколіївської області

579. Рибкін О.А. Димитровський міський суд Донецької області

580. Рибнікова М.М. Коростишівський районний суд Житомирської області

581. Риженко Т.М. Господарський суд Донецької області

582. Рильова В.В.,. Господарський суд Харківської області

583. Рим Т.Я. Господарський суд Львівської області

584. Рожкова О.С. Корольовський районний суд м. Житомира

585. Романенко А.В. Господарський суд Чернігівської області

586. Романчук Р.В. Вінницький міський суд Вінницької області

587. Ротмістренко М.В. Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

588. Рубан В.В. Харківський окружний адміністративний суд

589. Руденко А.В. Черкаський окружний адміністративний суд

590. Руденко Д.М. Івано-Франківський міський суд міста Івано-Франківської області

591. Рудник М.І. Попільнянський районний суд Житомирської області

592. Рукас О.В. Марківський районний суд Луганської області

593. Рум'янцева Н.О. Ленінський районний суд міста Миколаєва

594. Русіна А.А. Новоукраїнський районний суд  Кіровоградської області

595. Рябенька Т.С. Червоноармійський районний суд Житомирської області

596. Рябчук О.С. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

597. Саванчук С.О. Господарський суд міста Київської області

598. Савицький С.І. Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

599. Савченко Л.І. Октябрський районний суд міста Полтави

600. Савченко О.А. Менський районний суд Чернігівської області

601. Сагайдак В.В. Харківський окружний адміністративний суд

602. Сагайдак І.М. Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

603. Сагун А.В. Кіровоградський окружний адміністративний суд

604. Салтан Л.В. Київський районний суд міста Одеси

605. Сапон А.В. Деснянський районний суд міста Чернігова

606. Сарат Н.О. Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

607. Сарбей О.Ф. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

608. Свентух В.М. Вінницький окружний адміністративний суд

609. Свергун І.О. Луганський окружний адміністративний суд

610. Свістєльнік Ю.М. Глобинський районний суд Полтавської області

611. Секірська А.Г. Луганський окружний адміністративний суд

612. Сенін В.Ю. Солом'янський районний суд міста Києва

613. Сенюта В.О. Деснянський районний суд міста Києва

614. Серга С.М. Полтавський окружний адміністративний суд

615. Сєлін Є.В. Докучаєвський міський суд Донецької області

616. Сибільов О.В. Зарічний районний суд міста Суми

617. Сидоренко А.П. Зарічний районний суд міста Суми

618. Сидоров Є.В. Шевченківський районний суд міста Києва

619. Сич С.С. Полтавський окружний адміністративний суд

620. Сіденко С.І. Цюрупинський районний суд Херсонської області

621. Сільченко В.Є. Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

622. Сіренко Ю.Ю. Куп'янський міськрайонний суд Харківської області

623. Сірик І.С. Заставнівський районний суд Чернівецької області

624. Скакун О.П. Чернівецький окружний адміністративний суд

625. Скільський І.І. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

626. Скочок Т.О. Окружний адміністративний суд м. Києва

627. Скригун В.В. Каланчацький районний суд Херсонської області

628. Скрипка І.М. Київський окружний адміністративний суд

629. Скрипка О.І. Деснянський районний суд міста Києва

630. Сліденко А.В. Харківський окружний адміністративний суд

631. Сліпенко Р.Ю. Гайворонський районний суд Кіровоградської області

632. Слободянюк Н.І. Полтавський окружний адміністративний суд

633. Смірнова О.В. Господарський суд Харківської області

634. Смолій І.В. Окружний адміністративний суд міста Києва

635. Собко В.М. Снятинський районний суд Івано-Франківської області

636. Соколенко О.М. Одеський окружний адміністративний суд

637. Соколов О.М. Печерський районний суд м. Києва

638. Соколова О.А. Окружний адміністративний суд міста Києва

639. Соловей Л.А. Господарський суд Житомирської області

640. Соловйов О.Л. Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

641. Солодюк О.В. Господарський суд Полтавської області

642. Сорока Ю.Ю. Волинський окружний адміністративний суд

643. Спаї В.В. Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська

644. Спиридонова Н.О. Господарський суд Сумської області

645. Сподарик Н.І. Львівський окружний адміністративний суд

646. Старовецька Ю.В. Березнівський районний суд Рівненської області

647. Старовецький В.І. Слов҆янський міськрайонний суд Донецької області

648. Стасюк Р.М. Нетішинський міський суд Хмельницької області

649. Степанов С.В. Долинський районний суд Кіровоградської області

650. Степанова С.В. Жовтневий районний суд м. Маріуполя

651. Стойка В.В. Донецький окружний адміністративний суд

652. Столковський В.І. Ізяславський районний суд міста Хмельницької області

653. Стоматов Е.Г. Комунарський районний суд м. Запоріжжя

654. Стрепко Н.Л. Личаківський районний суд міста Львова

655. Стрілець Я.С. Заставнівський  районний суд Чернівецької області

656. Строгова (Сиротенко) Г.Г. Криворізький районний суд Дніпропетровської області

657. Супрун Є.Б. Полтавський окружний  адміністративний суд

658. Супрун Ю.О. Харківський окружний адміністративний суд

659. Сухаревич З.М. Заводський районний суд міста Миколаєва

660. Сухоручко Ю.О. Краматорський міський суд Донецької області

661. Тандир О.В. Макарівський районний суд Київської області

662. Тарасенко Н.В. Деснянський районний суд міста Києва

663. Тарновецький І.І. Хмельницький окружний адміністративний суд

664. Твердохліб Р.С. Луганський окружний адміністративний суд (суддя

665. Телепенько А.Д. Броварський міськрайонний суд Київської області

666. Тептюк Є.П. Черкаський районний суд Черкаської області

667. Теренчук Н.С. Великомихайлівський районний суд Одеської області

668. Тимощук О.Л. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

669. Тимчук Р.І. Ленінський районний суд міста Полтави

670. Тинок О.С. Господарський суд Чернівецької області

671. Тиханський О.Б. Обухівський районний суд Київської області

672. Тихоненко О.М. Чернігівський окружний адміністративний суд

673. Тімченко О.В. Сихівський районний суд міста Львова

674. Ткаченко А.В. Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

675. Толстолуцька М.М. Донецький окружний адміністративний суд

676. Томчук А.В. Вінницький окружний адміністративний суд

677. Требух Н.В. Деснянський районний суд міста Чернігова

678. Трещов В.В. Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

679. Тростенюк В.А. Фрунзівський районний суд Одеської області

680. Трофімова Л.В. Черкаський окружний адміністративний суд

681. Троцька А.І. Октябрський районний суд м.Полтави

682. Тулянцева І.В. Дніпропетровський окружний адміністративний суд

683. Турбіна Т.Ф. Ленінський районний суд м.Запоріжжя

684. Удалова О.Г. Господарський суд м.Києва

685. Устинов І.А. Миколаївський окружний адміністративний суд

686. Ушенко С.В. Донецький окружний адміністративний суд

687. Файчак (Спиридонова) В.О. Київський окружний адміністративний суд

688. Фанда О.А. Комінтернівський районний суд міста Харкова

689. Фарина Л.Ю. Сокальський районний суд Львівської області

690. Федишин І.В. Красилівський районний суд Хмельницької області

691. Федіна А.В. Першотравневий районний суд міста Чернівці

692. Федоріщев С.С. Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

693. Федорова О.Ф. Шевченківський районний суд м. Львова

694. Федорук І.М. Городоцький районний суд Хмельницької області

695. Федотова В.М. Приморський районний суд міста Маріуполя Донецької області

696. Філюк Т.М. Луцький міськрайонний суд Волинської області

697. Фролова І.В. Шевченківський районний суд м. Києва

698. Фурсова С.М. Господарський суд Донецької області

699. Хандурін В.В. Добропільський міськрайонний суд Донецької області

700. Харабадзе К.Ш. Лозівський міськрайонний суд Харківської області

701. Холод  Р.В. Черкаський окружний адміністративний суд

702. Холод Р.С. Комунарський районний суд міста Запоріжжя

703. Худіна О.О. Артемівський міськрайонний суд Донецької області

704. Царапора О.П. Немирівський районний суд Вінницької області

705. Цветков О.Я. Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

706. Цвірюк Д.В. Дзержинський районний суд міста Харкова

707. Церковна Н.Ф. Господарський суд Рівненської області

708. Циганенко А.І. Донецький окружний адміністративний суд

709. Цішковський В.А. Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

710. Цукуров В.П. Ворошиловський районний суд міста Донецька

711. Цховребова М.Г. Одеський окружний адміністративний суд

712. Чальцева Т.В. Київський районний суд міста Донецька

713. Чевилюк З.А. Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

714. Чекменьов Г.А. Донецький окружний адміністративний суд

715. Червоненко Д.В. Новокаховський міський суд Херсонської області

716. Черевко С.П. Малиновський районний суд міста Одеси

717. Череповський Є.В. Донецький окружний адміністративний суду

718. Черкашина М.С. Білопільський районний суд Сумської області

719. Черникова А.О. Донецький окружний адміністративний суд

720. Черних О.М. Сумський районний суд Сумської області

721. Черниш О.А. Кіровоградський окружний адміністративний суд

722. Черніцька І.М. Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

723. Чернобай А.О. Краматорський міський суд Донецької області

724. Чернова О.В. Господарський суд Донецької області

725. Черногуз А.Ф. Господарський суд Київської області 

726. Чернушенко (Кошова) О.В. Деснянський районний суд міста Києва

727. Чернюк І.В. Вінницький міський суд Вінницької області

728. Чернявська Т.І. Луганський окружний адміністративний суд

729. Чернявська Я.А. Корабельний районний суд м. Миколаєва

730. Черняк В.В. Луцький міськрайонний суд Волинської області

731. Чопко Ю.О. Господарський суд Тернопільської області 

732. Чубар Т.М. Черкаський окружний адміністративний суд

733. Чубара Н.В. Кіровоградський окружний адміністративний суд

734. Чудак О.М. Окружний адміністративний суд м. Києва

735. Чудних С.О. Харківський окружний адміністративний суд

736. Чудопалова С.В. Київський районний суд міста Донецька

737. Чуприна О.В. Івано-Франківський окружний адміністративний суду

738. Чучко В.М. Донецький окружний адміністративний суд

739. Шабрацький Г.О. Скадовський районний суд Херсонської обл.

740. Шаповал Т.В. Київський районний суд м. Полтави

741. Шатерніков М.І. Господарський суд Харківської області

742. Шахова В.В. Зміївський районний суд Харківської області

743. Шашуріна Г.О. Сихівський районний суд м.Львова

744. Швидкий О.В. Гайсинський районний суд Вінницької області

745. Шевцова Л.М. . Кам҆янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області 

746. Шевченко А.В. Київський окружний адміністративний суд

747. Шевченко І.Г. Сумський окружний адміністративний суд

748. Шевченко Н.М. Окружний адміністративний суд міста Києва

749. Шевченко О.В. Харківський окружний адміністративний суд

750. Шевчук В.М. Заліщицький районний суд Тернопільської області

751. Шевчук Л.П. Вінницький районний суд Вінницької області

752. Шевяков І.С. Полтавський окружний адміністративний суд

753. Шейко Т.І. Окружний адміністративний суд міста Києва

754. Шелестов К.О. Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська 

755. Шендрікова Г.О. Буський районний суд Львівської області

756. Шидловський О.В. Вінницький міський суд Вінницької області

757. Шикеря І.А. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

758. Шимон Л.С. Корольовський районний суд міста Житомира

759. Шинкарьова І.В. Донецький окружний адміністративний суд

760. Шинкоренко С.В. Городоцький районний суд Хмельницької області

761. Широка К.Ю. Луганський окружний адміністративний суд

762. Шишилін О.Г. Приморський районний суд міста Маріуполя Донецької області

763. Шишко О.А. Богородчанський районний суд Івано-Франківської області

764. Шиян В.В. Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя Донецької області

765. Шлапак Д.О. Вінницький міський суд Вінницької області

766. Шляхова О.М. Харківський окружний адміністративний суд

767. Шмигельський Д.І. Краснодонський міськрайонний суд Луганської області

768. Шовкопляс О.П. Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

769. Шовкун В.О. Міловський районний суд Луганської області

770. Шпакович О.Ф. Господарський суд Львівської області

771. Шрамко Ю.Т. Окружний адміністративний суд міста Києва

772. Штогун О.С. Рівненський районний суд Рівненської області

773. Шумей М.В. Івано-Франківський окружний адміністративний суд

774. Щерба Н.Л. Піщанський районний  суд Вінницької області

775. Щербаков В.В. Рівненський окружний адміністративний суд

776. Щербаков С.О. Господарський суд міста Києва

777. Юдін Є.О. Харківський районний суд Харківської області

778. Юлдашев О.О. Господарський суд Запорізької області

779. Юріна О.М. Господарський суд міста Севастополя

780. Юрлагіна Т.В. Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

781. Юрченко О.О. Червоноградський міський суд Львівської області

782. Юхтенко Л.Р. Одеський окружний адміністративний суд

783. Ябчик Н.М. Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області

784. Ягічева Н.І. Господарський суд м. Києва

785. Яковлев Д.О. Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

786. Яковлєв О.С. Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області

787. Яковлєва Л.В. Бориспільський міськрайонний суд Київської області

788. Янів Н.М. Стрийський міськрайонний суд Львівської області

789. Янчук В.В. Коростишівський районний суд Житомирської області

790. Янюк О.С. Господарський суд Київської області

791. Яременко І.В. Центрально-Міський районний суд міста Макіївки Донецької області

792. Ярешко О.В. Господарський суд Запорізької області

793. Ясінський Ю.А. Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

794. Яценко О.М. Цюрупинський районний суд Херсонської області 

Прочитано 1737 раз Обсудить на форуме
Подписывайтесь на канал Антирейд в вайбере и телеграмме.

Похожие материалы (по тегу)

  • Украинские судьи начали засуживать государство

    Судья Высшего хозяйственного суда Станислав Мирошниченко отсудил у Высшего совета юстиции возмещение морального ущерба за то, что его отставка не была своевременно принята после подачи соответствующего заявления.

  • Найскоріша втрата незалежності – знищення власної судової системи

    Фактично, наразі саме це зараз і відбувається в Україні під патронатом іноземних урядів спонсоруючих псевдогромадські організації, спілки ті інші «незалежні» інститути громадянського суспільства.

  • Суддю Маліновську В.М. тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

    Згідно з частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» суддю Шевченківського районного суду міста Києва Маліновську Валентину Миколаївну тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення.

  • Стосовно судді ВССУ відкрито дисциплінарну справу

    17 липня 2017 року відбулось засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. У ньому взяли участь члени Другої Дисциплінарної палати: Т.Малашенкова, І.Артеменко, А.Бойко, Н.Волковицька, В.Нежура.

  • В ВАСУ избрали заместителя председателя

    На заседании судей Высшего административного суда избран новый заместитель председателя. Им стал судья Михаил Смокович.

тел. (044) 229-6950

(многоканальный)

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

При цитировании и использовании любых материалов ссылка на antiraid.com.ua обязательна.

Все права защищены Antiraid 2014.

Разработка и сопровождение - WEBMISTER.