ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Фонд гарантування продав активи банків на 106 млн грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб минулого тижня продав активи 10 неплатоспроможних банків на 105,96 млн грн.

Стало известно, когда Рада вернется к «антиколомойскому» законопроекту

Рада может рассмотреть «антиколомойский» законопроект, в который подали больше 16 000 правок, 13 апреля.

В 5G-связи появилась замена стандартным SMS

8 апреля China Mobile, China Telecom и China Unicom совместно провели онлайн-пресс-конференцию, чтобы совместно рассказать о 5G.

Податківця затримали на отриманні $50 тис. хабаря

Керівника слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби однієї з областей викрили на хабарництві.

Польша выделит $24 миллиарда на поддержку рабочих мест

Польша выделит более 100 млрд злотых ($23,99 млрд) на помощь компаниям, которые понесли убытки из-за коронавируса.

Кравец: Гео Лерос подлежит криминальной ответственности за «плёнки Ермака»

На связи со студией телеканала НАШ – Ростислав Кравец, адвокат, юрист. Говорим о «пленках Ермака», которые обнародовал Гео Лерос.

Экономики ЕС сильно страдают от пандемии коронавируса

Пока в Европе решили отложить принятие “дорожной карты” по выходу стран ЕС из режимов изоляции, экономики стран европейского содружества продолжают страдать от ограничительных мер.

Антикоронавірусний фонд скоротили до 66,3 млрд грн

Кабінет міністрів на засіданні 8 квітня запропонував новий варіант державного бюджету на 2020 рік, який передбачає зменшення Фонду боротьби з COVID-19.

Приватбанк и Visa снизили тарифы на мгновенные международные переводы с карт

С начала апреля Приватбанк снизил тарифы на безопасные для здоровья международные переводы с помощью карт Visa.

Официальных оснований для проведения амнистии заключенных из-за коронавируса не вижу, – адвокат

За решеткой не зафиксировано ни одного случая заражения коронавирусом, отметил юрист

ВТО прогнозирует резкий спад мировой торговли из-за пандемии коронавируса

ВТО прогнозирует спад мировой торговли в 2020 году от 13% до 32%, поскольку неопределенность влияния коронавирусного кризиса на экономику сохраняется.

Назначения и
Увольнения

Кабмин уволил главу «Укрзализныци» Кравцова без перевода на другую должность

Кабинет Министров Украины согласовал увольнение главы “Укрзализныци” Евгения Кравцова без перевода на другую должность, говорится в соответствующем распоряжении правительства, размещенном в понедельник на сайте Кабмина.

Президентом призначено суддів

Президент України, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Призначено суддів

Президент України своїми указами від 12 грудня, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив: Призначити у […]

Призначено суддю

Президент Україні відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 i пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Призначено суддів у цивільні й господарські суди

Президент України, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Призначено суддів у районні суди

Президент України, 7 жовтня, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Последние
ПУБЛИКАЦИИ

Що робити, якщо зупинила поліція за порушення карантину (детальний аналіз та поради)

Всім уже добре відомо, що постановою Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року №255 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – постанова), яким посилено карантинні заходи.

Виконавчі написи поза законом

Відповідно до норм чинного законодавства кредитор (стягувач) може задовольнити свої вимоги та стягнути з боржника заборгованість в позасудовому порядку, а саме, шляхом вчинення виконавчого напису нотаріусом на борговому документі та пред’явлення його до виконання. Цей спосіб є дієвим для кредитора (стягувача), оскільки, так кредитор уникає довготривалих судових процесів.

Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 28 березня по 03 квітня 2020 року

Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 28 березня по 03 квітня 2020 року

За цей період, рекомендую звернути увагу на наступні ухвали, постанови й рішення:

В Украине лечат штрафами?

Немного мыслей о методах борьбы с коронавирусом в Украине.

Як приватизувати квартиру – покрокова інструкція

Як приватизувати квартиру, які документи варто підготувати та куди звертатися, Фактам ICTV розповів юрист Ростислав Кравець.

Відповідальність за колегіальні рішення рано чи пізно настане

На сьогодні вже всі без виключення громадяни України стали заручниками безвідповідального ставлення керівництва країни до своїх прямих обов’язків.