У банки ходити тепер не обов’язково: «Нова пошта» ввела нову послугу

Один з найбільших українських поштових сервісів компанія “Нова пошта” продовжує розширювати спектр своїх послуг, щоб клієнти могли з комфортом і мінімальною затратою часу задовольнить свої потреби.

На ряду з отриманням і відправкою посилок українці тепер отримали можливість оплачувати свої кредити в відділеннях компанії.

“Нова пошта” оголосила про унікальній послузі, яку можна отримати в будь-якому з відділень компанії. Йдеться про сплату внесків по кредиту, які тепер не потрібно здійснювати у відділеннях банків. Послуга під назвою “NovaPay” дозволить клієнтам компанії заощадити свій час і внести невеликі суми за кредитними договорами безпосередньо у відділеннях поштового сервісу.

Для того, щоб внести свої кошти по кредиту, українцям необхідно буде пред’явити на місці тільки свій паспорт і номер кредитного договору на касі в відділенні. У разі необхідності оплати кредиту на “Новій пошті” клієнт повинен буде вказати шестизначний код фінансової установи, в якому був оформлений кредитний договір – МФО. Після надання документів оператор поштового відділення прийме платіж, але тільки готівковими коштами.

Після оплати кредиту касир “Нової пошти” надасть клієнту чек про оплату, а також клієнт отримає відповідне повідомлення на телефон. Дана послуга буде дуже вигідна тим, хто не бажає чекати своєї черги у відділеннях банків або перед терміналами.

У компанії додали, що клієнти компанії можуть в режимі онлайн знайти найближче відділення і скористатися послугою “NovaPay”. Також клієнти можуть оплатити тільки частина необхідного кредитного платежу, а не повну суму.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *