Фонд держмайна оголосив три аукціони з приватизації об’єктів Укрспирту

Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив про проведення у жовтні 2020 року трьох аукціонів з приватизації об’єктів ДП «Укрспирт».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

Фонд державного майна України оголосив про проведення трьох приватизаційних аукціонів підприємств ДП «Укрспирт»: МПД «Немирівське», МПД «Артемівське» та МПД «Овечацьке». Торги відбудуться у жовтні 2020 року та відкриють ринок виробництва спирту. Так, разом з правом власності на об’єкт ДП «Укрспирт» до 1 липня 2021 року, інвестор отримає ексклюзивне право на виробництво спирту.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні 2020 року Укрспирт спільно із Фондом державного майна розпочали підготовку до приватизації спиртової галузі України. Потенційними інвесторами у ході приватизації є виробники харчових спиртів, антисептиків, автомобільного пального, фармацевтичні та агрокомпанії, зацікавлені в переробці власної продукції. Загалом, на приватизацію буде виставлено 41 об’єкт ДП «Укрспирт».

Із 1 липня 2020 року вступив у дію закон, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей. Відповідно до закону, особи, які придбали майно ДП «Укрспирт» або уклали договір у рамках державно-приватного партнерства щодо такого майна, зобов’язані до 1 липня 2021 року зберегти види діяльності та не менш як 70% того виробничого персоналу, який був на 1 січня цього року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *