Проект Закону України

Про внесення змін до Закону України ‘Про господарські товариства’ (щодо зниження планки кворуму проведення повторних загальних зборів господарського товариства)

Проект вноситься народними депутатами України

С.Матвієнковим, Ю.Зубко 

Закон України

Про внесення змін до Закону України ‘Про господарські товариства’ (щодо зниження планки кворуму проведення повторних загальних зборів господарського товариства )  

 

Верховна Рада України   п о с т а н о в л я є: 

I. Внести до Закону України ‘Про господарські товариства’ (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 49, ст. 682; 1998 р., N 18, ст. 89; 1999, N 26, ст. 213) такі зміни: 

1. Частину восьму статті 41 доповнити новим реченням такого змісту: «Якщо скликані у встановленому порядку загальні збори не відбулися через неучасть в них необхідної кількості акціонерів, перші наступні за ними загальні збори визнаються правомочними за участі в них акціонерів, що мають відповідно до статуту товариства більш як 50 відсотків голосів.» 

2. Частину першу статті 60 доповнити новим реченням такого змісту: «Якщо скликані у встановленому порядку збори учасників не відбулися через неучасть в них необхідної кількості учасників, перші наступні за ними збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 50 відсотками голосів.» 

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 

 

ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *