У Миколаєві розкрилась схема, як гроші державного вузу ставали оплатою за страхування в «Сімейній» фірмі

Студентів Миколаївського національного аграрного університету торік змусили перерахувати виплачені їм премії на медичне страхування. Про це виданню zerkalo.mk.ua розповів колишній декан інженерно-енергетичного факультету університету Костянтин Думенко.

За словами Думенка, у вересні 2013 року керівництво університету виплатило понад 800 студентам премії у розмірі трохи більше 600 грн. Однак надалі представники університету змусили студентів перерахувати 600 грн. на медичне страхування компанії «Фініст».

Рішення про виплату страховки приймає київська асистуюча компанія ТОВ «Олл Медікал Асистанс», звернення до якої перед походом до лікарні чи аптеки є обов’язковим.

Від «Наших грошей»:

ЧеркаськеПАТ Євро-Азіатська страхова компанія «Фініст» пов’язане із «сімейним пулом» через зв’язки із «Радикал банком». Окрім того воно також має стосунок до екс-міністра агрополітики Миколи Присяжнюка. На це вказує, зокрема, те, що наприкінці квітня минулого року ревізором «Фініста» став Ігор Шляхтін (володіє 9,6% акцій), який раніше обіймав посаду директора ТОВ «Нові інвестиційні технології», що пов’язане із Присяжнюком.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *