Райффайзен банк Аваль майже на третину скоротить бізнес в Україні

Райффайзен Банк Аваль на 30% скоротить бізнес в Україні. Це випливає із заяви його власника – австрійського Raiffeisen Bank International, повідомляє DW.

При цьому група планує також на 20% зменшити свій бізнес у Росії.

Такі наміри пов’язані зі збільшення проблемних кредитів через девальвацію гривні та рубля.

У повідомленні банку, опублікованому ввечері 9 лютого, зазначається, що після десятирічного зростання прибутків у Східній Європі, в 2014 році дочірні філії Райффайзен зазнали збитків у розмірі півмільярда євро і змушені вживати заходів щодо збільшення свого капіталу.

Raifeisen, зокрема, продає свої філіали в Польщі і Словенії, а також Direktbank Zuno. Завдяки цьому, а також значного скорочення бізнесу в Росії і на Україні, банк сподівається до 2017 року збільшити коефіцієнт достатності базового капіталу з 10 до 12 відсотків, повідомляє агентство Reuters.

У Росії Raiffeisen планує скоротити свій бізнес на 20 відсотків і надалі сконцентрувати увагу на обслуговуванні компаній. Незважаючи на кризу в Росії, Райффайзен Банк до останнього отримував значну частину прибутку за рахунок діяльності в цій країні. У 2014 році прибуток банку в РФ склала 342 млн євро.

В Україні, де минулий рік ознаменувався для Райффайзен збитками у розмірі 290 млн євро, діяльність планується скоротити на 30 відсотків.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *