Глава держави затвердив зміни щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 168-VIII від 10 лютого 2015 року ‘Про внесення змін до пункту 2 Закону України ‘Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення’.

Документом вводиться передумова кваліфікації «країни походження» військової продукції, що усуває потенційну можливість постачання зазначеної продукції із країни, яка визнана державою-окупантом чи державою-агресором по відношенню до України чи з окупованої території України, визначеної такої згідно із законодавством.

Водночас, усуваються нормативні перешкоди задля реального безподаткового ввезення продукції оборонного призначення на територію нашої держави шляхом зняття обмежень, які діяли у попередній редакції законів від 2 вересня 2014 року № 1657-VII та № 1658-VII відповідно «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення», які фактично приводили до оподаткування податком на додану вартість зазначеної продукції виробництва США, Канади, Бразилії, Кітая, Індії, більшості європейських держав.

Таким чином, з одного боку Законом вирішується питання безподаткового ввезення продукції оборонного призначення, у тому числі для потреб антитерористичної операції, на територію України та підвищення її обороноздатності. З іншого — унеможливлюється фінансування військово-промислового комплексу держави – окупанта (агресора).

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *