ПАТ "Кредитпромбанк" та ПАТ "ОМЕГА БАНК" відносено до категорії неплатоспроможних

Ураховуючи вимоги статті 76 Закону України ‘Про банки і банківську діяльність’ та відсутність перспектив відновлення діяльності зазначених банків, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів, Правлінням Національного банку 02 березня 2015 року було прийнято рішення про віднесення ПАТ ‘Кредитпромбанк’ до ПАТ ‘ОМЕГА БАНК’ категорії неплатоспроможних (постанови Правління Національного банку № 151 та № 152 відпровідно).

У зв`язку з проведенням ПАТ ‘Кредитпромбанк’ та ПАТ ‘ОМЕГА БАНК’ ризикової діяльності, про що свідчило погіршення показників їх фінансового стану, у січні 2015 року зазначені банки було віднесено до категорії проблемних та призначено кураторів – службовців Національного банку України.

Після віднесення банків до категорії проблемних до Національного банку України не було надано переконливих пропозицій щодо фінансового оздоровлення цих банків, водночас, показники діяльності продовжували погіршуватись. Так, регулятивний капітал банків зазнав критичних втрат та досяг від’ємного значення. Також банки продовжували порушувати вимоги нормативно-правових актів Національного банку України.

Власником банків не було вжито заходів щодо надання фінансової підтримки банків з метою приведення їх діяльності у відповідність до вимог законодавства.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *