Гонтарева готує нові заходи порятунку гривні

НБУ запровадить нові адміністративні обмеження Національний банк України (НБУ) планує запровадити нові адміністративні обмеження для стабілізації ситуації на фінансовому ринку.

Як повідомило агентству ‘Інтерфакс-Україна’ поінформоване джерело в банківських колах, про це заявила глава НБУ Валерія Гонтарєва під час наради з банкірами у вівторок в Києві.

‘Нарада була присвячена новим адміністративним заходам регулятора, спрямованим на посилення монетарної політики. Сьогодні вийде постанова правління НБУ №758, зміст якої Гонтарєва докладно не коментувала через побоювання випередження дій банків’, — сказав джерело.

Водночас, за його словами, глава регулятора повідомила, що робота експортерів буде здійснюватися тільки в документарній формі без здійснення передоплат за імпортними контрактами. Затверджено список критичного імпорту, підвищуються резервні вимоги до банків з 10 березня, але при цьому банкам буде дозволено враховувати в сумі резервів 100% залишків каси, ставка рефінансування на короткі терміни з 4 березня буде встановлена на рівні 30%.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *