Банки не проти військового збору, але проти законодавчої плутанини, яка з ним пов’язана

Банки не виступають проти військового збору, ми виступаємо проти тієї законодавчої колізії і плутанини, які супроводжують його введення, повідомляє прес-служба НАБУ.

Так Голова Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Роман Шпек прокоментував ситуацію із законодавчою нормою, яка діє з 13 березня 2015 року та згідно з якою військовий збір стягується з операцій фізосіб з передачі права власності на валютні цінності.

— Ми маємо випадок, коли є норма про стягнення податку, але немає самої бази оподаткування. Такі законодавчі колізії є додатковими факторами дестабілізації ситуації, в тому числі, і в банківському секторі, – сказав Р.Шпек.

За його словами, на сьогодні фактично сума будь-якої операції фізичної особи, в ході якої здійснюється обмін гривні на будь-який товар, повинна обкладатися військовим збором.

Р.Шпек підкреслив, що НАБУ виступає за скасування зазначеної норми. У цьому Асоціацію підтримують профільний парламентський комітет, Національний банк України, Державна фіскальна служба і Міністерство фінансів України.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *