Стягнення готівки у рахунок погашення податкового боргу

Постанова КМУ від 14.05.2015 № 273

Кабмін встановив, що до 01.07.2015 стягнення готівки, яка належить платникові податків, у рахунок погашення його податкового боргу у випадках, передбачених пунктом 32 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, здійснюється відповідно до Порядку стягнення готівки, яка належить платникові податків, у рахунок погашення його податкового боргу, затвердженого його постановою від 29.12.2010 № 1244 з урахуванням таких особливостей:

рішення контролюючого органу про стягнення готівки, яка належить платникові податків, приймається за формою згідно з додатком 1;

за результатами вилучення готівки складається акт за формою згідно з додатком 2. Додатки наведено в постанові КМУ від 14.05.2015 № 273.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 32 підрозділу 10 розділу ХХ ПК тимчасово, до 01.07.2015, встановлено, що у випадках, коли податковий борг виник у результаті несплати грошового зобов’язання, самостійно визначеного платником податків у податковій декларації або уточнюючому розрахунку, стягнення коштів за рахунок готівки, що належить такому платнику податків, та/або коштів з рахунків такого платника у банках здійснюється за рішенням керівника контролюючого органу без звернення до суду. За умови, якщо такий податковий борг перевищує 5 млн. грн. та відсутні зобов’язання держави щодо повернення такому платнику податків помилково та/або надміру сплачених ним грошових зобов’язань.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *