Приватбанк виплачуватиме гроші вкладникам Дельта-банку до кінця жовтня

Людям радять не поспішати до відділень, аби не створювати ажіотажу та черг. Приватбанк виплатить гроші вкладникам Дельта-банку Гроші зі збанкрутілого Дельта-банку можна забрати з 11 червня.

Виплачуватимуть їх три державні фінустанови, а також Приватбанк, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Виплати проводитимуть за місцем реєстрації. Для отримання грошей потрібні паспорт та ідентифікаційний код. У фонді гарантування вкладів радять не поспішати у відділення в перші дні, аби не стояти у чергах.

Проблем із виплатами, обіцяють, не буде. Лише на перший транш виплат виділили 4 млрд гривень. Усього ж до кінця жовтня мають повернути 13 з лишком мільярдів.

‘В даній ситуації сумнівів ні в кого не має бути. Адже мова йде про три державні банки, репутація яких відома. І мова йде про системний банк, найкрупніший банк, який працює з вкладниками – Приватбанк. Ми навмисне вибирали банки з найбільшою філіальною мережею для того, щоби людям було зручно і не було проблем із доступом до коштів’, — пояснив заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик.

Список областей і закріплених за ними банків уже можна побачити на сайті фонду. Всім вкладникам без українського громадянства слід одразу звертатися до Приватбанку. Як уже повідомлялося, стало відомо, коли почнуть повертати вклади клієнтам неплатоспроможного ‘Дельта Банку’.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *