Виплати вкладникам Дельта Банку врешті розпочалися

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 11 червня розпочав виплати вкладникам неплатоспроможного Дельта Банку (Київ) через відділення 4 банків.

Про це йдеться в повідомленні фонду, яке цитують Українські Новини. Виплати будуть здійснюватися через відділення Укргазбанку, Приватбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку.

Вкладники Вінницької Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Черкаської областей можуть звернутися до відділень Укргазбанку. У відділеннях Приватбанку кошти в межах гарантованої суми можуть отримати вкладники Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської та Чернівецької областей.

Укрексімбанк буде проводити виплати вкладникам Житомирської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей, тоді як Ощадбанк виплатить кошти вкладникам у Києві та Київській області.

Як повідомляло агентство, 2 березня Національний банк визнав “Дельта Банк” неплатоспроможним. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 8 квітня вирішив змінити термін тимчасової адміністрації для неплатоспроможного Дельта Банку з 3 на 6 місяців. Тимчасова адміністрація в банку працюватиме до 2 вересня.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *