Чи повернуть банкіри вкрадені гроші вкладників

Кількість банків-банкрутів уже зашкалює – понад півсотні лише за останній рік! І це не межа. Нестабільна ситуація в країні, криза та паніка вкладників – ідеальний привід для банкірів швиденько вивести гроші з фінустанов на закордонні рахунки.

Коли клієнтів банку відверто ігнорували, не видаючи ані копійки з депозитних та пенсійних рахунків, кошти з установи текли рікою. — Власники розкрадають з урахуванням того, що з боку Нацбанку немає ніякого нагляду, нормального нагляду за цими банками, — говорить голова ГО «Фінансова грамота України» Михайло Стрельников.

Одна з найяскравіших історій відвертого грабунку потрапила нам до рук із джерел, наближених до регулятора. Це – документи, в яких докази і схеми розкрадання, колись стабільного «Сітікомерцбанку». Відчувши, що запахло смаленим, власники банку – литовець Рейніс Тумовс та росіянин Володимир Антонов забирали гроші, видаючи мільярди кредитів фіктивним фірмам, купуючи за мільйони цінні папери, які насправді коштували копійки, та виводили активи через рахунки закордонного банку.

— Ще жодна людина не просто не спіймана і не посаджена. Жодна людина на допит не з’явилася. Хоча факти кричущі, факти мають підтвердження, — зауважив Стельников. Про свої банківські біди люди кричать криком! Обдурені у «ВАБі»,«Дельті», «Форумі», «Надрі» шукають підтримки будь-де.

Приміром, одеські активісти прориваються на зустріч до Саакашвіли. Кожна спроба розповісти про свою проблему – надія донести інформацію про несправедливість.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *