Оновлено правила перевірки банків для протидії відмиванню доходів

Постанова НБУ від 31.07.2015 № 499

Нацбанк виклав у новій редакції положення про порядок організації та проведення перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Таке положення встановлює порядок перевірок з питань дотримання банками, їх відокремленими підрозділами, філіями іноземних банків, небанківськими фінансовими установами-резидентами та їх відокремленими підрозділами вимог нормативно-правових актів, які регулюють відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Планову виїзну перевірку банку/установи (крім їх відокремлених підрозділів) проводять не рідше одного разу на три роки. Як і раніше, строк виїзної перевірки не повинен перевищувати 20 робочих днів.

Датою, з якої починається відлік трирічного строку для визначення початку наступної планової виїзної перевірки банку/установи, є дата попередньої виїзної перевірки, що зазначена в довідці про виїзну перевірку.

Про здійснення планової виїзної перевірки Нацбанк зобов’язаний повідомити не пізніше ніж за 10 календарних днів до її початку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *