Умови для призначення житлової субсидії

Лист Мінсоцполітики від 21.07.2015 № 3343/5/123-15

Мінсоцполітики проінформувало, що житлова субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Хоча в окремих випадках на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні, яка сплачує вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації:

заяву про призначення житлової субсидії;

декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Причому зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника. Звичайно, за винятком населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Їх конкретний перелік затверджено розпорядженням КМУ від 07.11.2014 № 1085-р.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid