Опубліковано закон про фото- та відеофіксацію порушень дорожнього руху

Закон України від 14.07.2015 № 596-VIII

Опубліковано закон, який вдосконалює правила безпеки дорожнього руху.

Зокрема, в Україні запроваджується автоматична фотозйомка та відеофіксація адміністративних правопорушень заради безпеки дорожнього руху. Відповідальність за правопорушення, зафіксоване таким методом, несуть юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб.

Якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України і його не потрібно реєструвати в Україні, до адміністративної відповідальності за правопорушення, зафіксовані в автоматичному режимі, притягають особу, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.

Також запроваджується новий вид адміністративного стягнення ? штрафні бали, які є стягненням, що накладається на громадян за правопорушення, зафіксовані в автоматичному режимі.

Кожному громадянину, який має право керувати транспортним засобом, щороку нараховується 150 балів. За порушення бали знімають.

Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення, зафіксовані в автоматичному режимі, можуть виносити без участі особи-порушника. Таку постанову надсилають фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня винесення (складення) рекомендованим листом із повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи).

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *