Банкіри масово пишуть заяви на звільнення

Службовці обласного управління Національного банку України на Волині змушені звільнятися з посад через заплановане Києвом масове скорочення держслужбовців.

А відтак – без роботи залишаться сотні банкірів центрального та територіальних офісів НБУ.

Невтішну ситуацію розглядали на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради за головування голови ОДА Володимира Гунчика, пише «Під прицілом».

Рада занепокоєна масовим звільненням і прагне шукали шляхів виходу. Особливо насторожує той факт, що працівників Нацбанку завчасно не попередили про звільнення. Зважаючи на те, що врегулювати питання можна виключно на національному рівні, тому вирішили офіційно звернутися до голови Нацбанку України Валерії Гонтаревої та голови Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександра Окіса з проханням врегулювати ситуацію, керуючись нормами чинного законодавства, й налагодити суспільний діалог.

У документі, зокрема, сказано: «Процес ліквідації всіх територіальних управлінь призведе до масового вивільнення державних службовців, які відповідно до антикорупційного законодавства як такі, що здійснювали контроль за діяльністю банків, протягом року з часу вивільнення не мають права працювати в установах, які контролювали. Таким чином працівники позбавляються права на професію. Крім цього, в умовах складної економічної ситуації в Україні та масового скорочення державних службовців створюється напруга на ринку праці, в тому числі у нашому регіоні».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *