«ПриватБанку» вдалося домовитися про реструктуризацію євробондів-2015

Сьогодні, 8 вересня, прес-центр українського «ПриватБанку» поінформував, що в ході наради власники єврооблігацій фінансової установи на суму 200 млн. доларів США з погашенням у кінці поточного місяця погодилися підтримати реструктуризацію цих цінних паперів. Пише ряд ЗМІ України.

За інформацією прес-центру банку, в угоді з реструктуризації сказано, що термін погашення єврооблігацій продовжений на три роки до 2018 року. При цьому ставка буде збільшена до 10,25%, раніше вона була на рівні 9,375%.

В «ПриватБанку» відзначили, що в нараді брали участь власники 84,17% облігацій кредитної організації, з них 96,94% підтримали реструктуризацію.

«Як тільки про угоду стало відомо, широку підтримку їй надала група інвесторів, яку очолює американський фонд, розташований у Вашингтоні. Що було відзначено в ряді закордонних інформагентств, які реакцію інвесторів на угоду оцінили позитивно», — підкреслили в прес-центрі.

Як повідомлялося раніше, влітку кредитори розглядали пропозицію банку щодо реструктуризації цих цінних паперів, проте пропозиція не зібрала потрібну кількість голосів і «ПриватБанку» довелося змінити пропозицію.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *