"Приватбанк" недорезервований більш ніж на мільярд доларів — експерт

Найбільший в Україні ‘ПриватБанк’ недорезервований більш ніж на 1 мільярд доларів.

Про це повідомив керуючий партнер інвестиційної компанії Сapital Times Ерік Найман з посиланням на фінансову звітність банку.

За його словами, у ‘Приватбанку’ в третьому кварталі 2015 року підскочила частка кредитного ризику за операціями інсайдерів з 10% до 45,23%.

‘Норматив — не більше 10%. Висловлю припущення, що НБУ змусив опублікувати реальні цифри’, — написав Найман на своїй сторінці в Facebook.

‘При цьому рівень резервів під кредити юрособам лише 7,9%. Тобто потенційно ‘Приватбанк’ недорезервований більш ніж на 1 млрд доларів, що можна порівняти з його власним капіталом’, — повідомив експерт.

Відповідно до звітності, січень-вересень 2015 року ‘ПриватБанк’ закінчив із чистим прибутком 89,861 млн гривень, що в 4,8 разу менше, ніж за аналогічний період 2014 (426,957 млн гривень).

‘ПриватБанк’ заснований в 1992 році. За даними НБУ, станом на 7 липня його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 липня 2015 року за розміром загальних активів (240,009 млрд гривень) банк є найбільшим серед 127 діючих у країні банків.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *