Підстави для внесення до ЄДР інформації про відсутність юрособи за її місцезнаходженням

Лист Мін’юсту від 12.10.2015 № 1029-0-2-15/193

Мін’юст нагадав, що у разі повернення державному реєстратору поштового повідомлення про підтвердження відомостей про юридичну особу, такий державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку з відомостями про себе (ч. одинадцята ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб ? підприємців» від 15.05.2003 № 755-IV; далі ? Закон про держреєстрацію).

Підставами для направлення поштовим відправленням державним реєстратором повідомлення про необхідність підтвердження відомостей про юридичну особу є:

ненадходження в установлений частиною одинадцятою статті 19 Закону про держреєстрацію строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу;

надходження (поштовим відправленням або в електронному вигляді в порядку взаємообміну) державному реєстратору від податківців повідомлення про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid