ЦРУ. Чому металургійний завод Порошенка не платить земельний податок та досі торгує з РФ

У новому випуску програми ‘ЦРУ’ – як київська влада звільнила від земельного податку один із заводів Петра Порошенка та чому підприємство досі торгує з Росією.

‘Ленінська кузня’ – столичне промислове підприємство із потужним потенціалом. За два роки завод збільшив свої активи у 5 разів. Продукцію цього заводу продають у десятки країн, а прибутковість заводу стрімко йде вгору. І за таких обставин, Київська влада звільнила бізнес від земельного податку.

Після розпаду Радянського союзу ‘Ленінську кузню’ викупила група компаній ‘Укрпромінвест’. З часом вони відходять до корпорації ‘Прайм Ессетс Кепітал’.

Викуплена фондом Петра Порошенка, ‘кузня’ стає одним із ключових підприємств холдингу. Найстаріше та найпотужніше у галузі машинобудівної та металообробної промисловості України. Серед основної діяльності ‘Лєнкузні’ – суднобудування, ливарне виробництво, виробництво засобів для нафтопереробної промисловості, а також морозильне та котельне обладнання.

‘Ленкузня’ експортує свою продукцію до десятка країн. Але найцікавіше, що і досі більшість продукції йде на експорт до Російської Федерації.

Підприємство виробляє також і військові катери. А віднедавна ще й зброю. Та це далеко не все, що ‘кують’ на верфі. суднобудування підприємство поєднує й з військовим автопромом.

У складні для країни часи ‘Ленінська кузня’ не просто залишається на плаву. За час війни, який збігся із президентством власника, підприємство неабияк примножило свої статки.

З 2014 року ‘Ленінська кузня’ за дивних обставин виграє тендери і на постачання бронеавтомобілів Збройним силам України. Хоча до цього автотехніку взагалі не виробляла.

Завдяки чому стало можливе економічне диво на підприємстві та чому завод позбавили земельних податків – дивіться у розслідуванні.

24 канал

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *