Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, пасажиро-транспортний потік дещо збільшився. Контрольні пункти в’їзду-виїзду перетнуло майже на 4,5 тисячі осіб та близько на 1 тисячу транспортних засобів більше, ніж позаминулої доби.

Для розвантаження черг учора на КПВВ «Зайцеве», за рішенням керівництва Держприкордонслужби, термін пропускних операцій для пропуску громадян та транспортних засобів в обох напрямках продовжувався до 19.00.

Зараз контрольні пункти працюють в штатному режимі.

Всього через контрольні пункти минулої доби прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» — 5355 осіб та 944 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» — 4346 осіб та 1119 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» — 5226 осіб та 1558 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» — 1444 особи та 379 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» — 1700 осіб.

Сьогодні зранку на КПВВ «Зайцеве» знаходилося 90 та 60 автівок, які очікували на оформлення в напрямку в’їзду та виїзду з неконтрольованої території, на КПВВ «Мар’їнка» — на в`їзд 200 та 120 автомобілів перебували в зворотному напрямку. На «Новотроїцькому» по 20 транспортних засобів рухалися в обох напрямках. Черг автомобілів на «Гнутовому» не було.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *