Авант-Банк визнаний банкрутом

Проблеми в Авант-Банку почалися в грудні минулого року. Акціонери не змогли їх вирішити.

Національний банк України постановою від 29 січня відніс ПАТ ‘Авант-Банк’ до категорії неплатоспроможних.

‘Кошти 96% вкладників будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб в повному обсязі. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів у обсязі близько 550 млн грн’, — йдеться в повідомленні НБУ.

Як відзначили в Нацбанку, ‘Авант-Банк’ було визнано проблемним на початку грудня 2015 року. Наприкінці року стан ліквідності ПАТ ‘Авант-Банк’ значно погіршився. У той же час почалися надходження скарг від фізичних та юридичних осіб щодо невиконання банком своїх зобов’язань.

‘Враховуючи відсутність у акціонерів чітких планів щодо поповнення ліквідності банку та невиконання операцій клієнтів у встановлений законодавством термін, Національним банком було прийняте рішення про віднесення ПАТ ‘Авант-Банк’ до категорії неплатоспроможних’, — йдеться в повідомленні.

16 січня 2016 року президент України Петро Порошенко заявив, що задоволений роботою глави НБУ Валерії Гонтарєвої. ‘Величезне число банків-пустушок, які мали лише політичне або олігархічне прикриття, інфікували всю банківську та фінансову систему. На сьогоднішній день від цієї інфікованості вдалося в значній мірі позбутися’, — сказав він.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *