НБУ визнав банк неплатоспроможним через непрозору структуру власності

Правління Національного банку України прийнято рішення про віднесення ПАТ ‘Смартбанк’ до категорії неплатоспроможних у зв’язку із непрозорою структурою власності.

Про це йдеться у рішенні правління Національного банку № 20/БТ від 24 травня 2016 року, передає прес-служба регулятора. ‘Національний банк України з травня 2014 року звертав увагу банку та його акціонерів на те, що структура власності ПАТ ‘Смартбанк’ не є прозорою’, — йдеться у повідомленні.

Як наголошується, після неодноразових спроб погодити набуття істотної участі у банку різним особам протягом 2015-2016 років, структуру власності ПАТ ‘Смартбанк’ так і не було приведено у відповідність до вимог прозорості, встановлених регулятором. У НБУ зазначили, що у банку неодноразово змінювався власник істотної участі без погодження з Національним банком.

За таке порушення до власників істотної участі застосовувались відповідні заходи впливу. ‘ПАТ ‘Смартбанк’ став третім банком, віднесеним до категорії неплатоспроможних на підставі непрозорості структури власності’, — повідомляє регулятор. ‘В банку були розміщені вклади менше ніж 100 фізичних осіб.

Навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не перевищить 100 тисяч гривень’, — зазначає прес-служба.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *