G-7 узгодила збереження санкцій проти Росії

Лідери країн «Групи семи» промислово розвинутих країн узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби.

Про це йдеться в підсумковій декларації саміту, який завершився в Японії, повідомляє ‘Радіо Свобода’.

«Термін дії санкцій пов’язаний з повною реалізацією Росією мінських угод і повагою суверенітету України. Санкції можуть бути зняті, коли Росія виконає взяті на себе зобов’язання. Ми готові запровадити подальші обмежувальні заходи з метою тиску на Росію, якщо її дії цього вимагатимуть», – ідеться в декларації.

Лідери «Групи семи» також наголосили, що криза на сході України може бути вирішена тільки дипломатичним шляхом і підтвердили важливість збереження діалогу з Росією.

Також у декларації міститься чергове «засудження незаконної анексії Кримського півострова Росією», що передбачає «санкції проти тих, хто до цього залучений».

Лідери «Групи семи» промислово розвинених країн 26 і 27 травня провели в Японії дводенні переговори. Лідери США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Канади та Японії у підсумковій декларації висловили ставлення до всіх головних проблем людства і запропонували свої підходи до їхнього розв’язання.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *