У ЄС відклали рішення щодо скасування віз для Грузії

Європейські дипломати проявляють обережність, побоюючись збільшення потоку мігрантів. На Україну, Туреччину та Косово теж можуть чекати ускладнення із запровадженням безвізового режиму.

Представники Європейського Союзу обговорювали у Брюсселі можливість запровадження безвізового режиму з Грузією, проте вирішили відкласти вирішення цього питання. Як повідомило у четвер, 1 червня, агентство Reuters , серед країн, які виступили прости скасування віз для Грузії, були Німеччина та Франція.

За словами одного з дипломатів, про повну зупинку процесу не йдеться. ‘Просто ми хочемо бути більш обережними’, — заявив він. Зокрема, Берлін приписує грузинським угрупованням великий вплив на організовану злочинність у ФРН. А у ЄС загалом побоюються збільшення потоку мігрантів, наголосив дипломат.

Ускладнення з безвізовим режимом можуть бути і у випадку з Україною, обговорення можливості запровадження безвізового режиму з якою призначено на 14 червня. Проблеми очікують і на Косово, незалежність якого до сих пір визнали не всі країни ЄС. На думку експертів, Туреччина теж навряд чи встигне до кінця червня виконати всі 72 критерії, які ЄС висунув як умову для скасування віз.

Ускладнює ситуацію й призначений на 23 червня референдум у Великобританії, на якому жителі країни вирішуватимуть питання про вихід зі складу ЄС. Міграційна політика булла одним з головних приводів для референдуму. Остання сесія Європарламенту, на якій можуть бути прийняті такі важливі рішення, пройде 4-7 липня, після чого парламентарі зроблять перерву у роботі до середини вересня.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *