Верховна Рада України не створила "офшорну" тимчасову слідчу комісію

Народні депутати не підтримали проект постанови про утворення комісії, яка б розслідувала факти використання українськими високопосадовцями офшорів.

Верховна Рада України у середу, 1 червня, не підтримала проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування фактів, оприлюднених у ЗМІ щодо використання офшорних компаній українськими високопосадовцями. За проект проголосували 108 народних депутатів, проти — 6. Утрималися 16 народних обранців.

Нагадаємо, що перші заклики до розслідування офшорних оборудок українських високопосадовців — і насамперед президента Петра Порошенка — прозвучали у сесійній залі українського парламенту ще на початку квітня, відразу після оприлюднення ‘панамських документів’. Утім, проект постанови про створення відповідної тимчасової слідчої комісії (ТСК) у Верховній Раді України було зареєстровано лише 20 травня — після багатоденного блокування парламентської трибуни депутатами-радикалами.

Авторами постанови була низка депутатів від ‘Батьківщини’, ‘Самопомочі’ та Радикальної партії (включно з лідерами фракцій). Саме депутати цих фракцій дали більшість голосів на підтримку створення ТСК.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *