Євросоюз надасть безвізовий режим для України не раніше вересня

Євросоюз підпише угоду про безвізовий режим для громадян України, Грузії і Косово не раніше вересня. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Італія і Франція пропонують відкласти рішення до прийняття нових правил, які спростять заморозку угоди в разі потреби. Очікується, що ці правила будуть схвалені Європейським парламентом у вересні. За даними видання, Франція виступила за відстрочку угоди через пов`язане зі скасуванням віз збільшення ризику терористичних атак.

У випадку Грузії рішення було відкладено також через заперечення Німеччини, яка заявила про причетність грузинської організованої злочинності до зростання числа квартирних крадіжок.

Крім того, деякі члени ЄС вважають, що спершу необхідно вирішити питання про безвізовий режим з Туреччиною. Це, як пише The Wall Street Journal, відбудеться не раніше жовтня.

У грудні 2015 року стало відомо, що візи для громадян України і Грузії можуть бути скасовані з середини 2016 року. Угода дозволить власникам біометричних паспортів подорожувати всередині Шенгенської зони. Як пише EUobserver, Україна і Грузія виконали всі умови скасування віз, поставлені Євросоюзом.

Також передбачалося, що в липні 2016 року набере чинності безвізовий режим для Туреччини — це було однією з умов згоди Анкари на повернення в країну нелегальних мігрантів, які прямують з території Туреччини в ЄС. Однак в травні Єврокомісія визнала, що процедура скасування віз для повинна бути припинена до тих пір, поки Туреччина не виконає весь список вимог Європи.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *