Дубинський назвав суми "відкатів" за банкрутства банків

Журналіст телеканалу ‘1+1’ Олександр Дубинський запевняє, що банківським менеджерам платять високі ‘винагороди’ за те, що вони доводять до банкрутства потрібні фінансові установи.

‘Про банківських зарплатах в умовах кризи. Як ви думаєте, на яку винагороду може розраховувати топ-менеджер, який довів банк (навіть два — з урахуванням ‘Михайлівського’) до банкрутства? У мене в руках документ, згідно з яким глава наглядової ради ‘Платинум Банку’ Дмитро Зінков може отримувати до 1.5 млн доларів в рік.

Дубинський назвав суми "відкатів" за банкрутства банків

Цей контракт пропонувався йому в липні 2015-го — однак НБУ не затвердив його на посаді через проблем з діловою репутацією (банкрутство банку ‘Надра’). Зараз Зінков — формально глава наглядової ради ПтБ, але фактично — виконує функції голови правління. Тому умови навряд чи помінялися’, — повідомив Дубинський на своїй сторінці в facebook.

На думку журналіста, така висока оплата пояснюється тим, що менеджери доводять банки до ‘потрібної кондиції’, попередньо залучаючи у населення кошти під депозити за надвисокими ставками.

‘І мені от цікаво, які завдання має виконувати топ за таку зарплату в банку, який постійно балансує на грані банкрутства і за підсумками першого кварталу приніс акціонерам збиток 60 млн грн? Чи не доведення чи банку до ліквідації і до потрібної ‘кондиції’? І не на його зарплату у тому числі йдуть депозити, які ПтБ залучає під 27% річних?’, — зауважив Дубинський.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *