Фонд оприлюднив незалежну оцінку прав вимоги за кредитними договорами банків, що ліквідуються

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднює незалежну оцінку прав вимоги за кредитними договорами банків, що ліквідуються.

Відповідне рішення було прийнято виконавчою дирекцією Фонду. Дані про незалежну оцінку кредитів фізичних та юридичних осіб, клієнтів 63 неплатоспроможних банків, у розрізі договорів уже розміщені на Офіційному сайті (у розділі «Виведення банків з ринку») та на Інформаційному порталі Фонду (у розділі «Активи банку»).

Оціночна вартість прав вимоги за договорами лягла в основу формування ліквідаційної маси кожного банку. Окрім даних про незалежну оцінку активів, у базі також представлено інформацію про загальну заборгованість та кількість днів невиконання зобов’язань, опис застави.

Розкриття даних про незалежну оцінку – черговий крок Фонду у запровадженні більшої прозорості та транспарентності процесу продажу активів банків, що ліквідуються. 

Варто наголосити, що на Офіційному сайті Фонду у розділі «Результати оцінки активів, інвентаризації майна банку та формування ліквідаційної маси» уже оприлюднюється інформація про сформовані ліквідмаси неплатоспроможних банків. У тому числі наведено дані про загальну балансову та оціночну вартості кредитних портфелів фізичних та юридичних осіб.  У розрізі договорів інформація оприлюднюється уперше.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *