СБУ вбачає шахрайство в кредиті Укрінбанку на 50 млн грн для пов’язаних осіб

Згідно з ухвалою Печерського райсуду м. Києва від 11 серпня, слідчий відділ Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №42015100000001380 за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу («Шахрайство»).

Як констатується в документі, за даними слідчих, в 2014-2015 рр. за вказівкою певної фізособи Укрінбанк надав для ТОВ «Оленерго» кредитні кошти на понад 50 млн. грн, при цьому «перевірку заставного майна, його вартості, фактичного місцезнаходження здійснено поверхово» (цитата).

Як зазначається, після отримання кредиту посадові особи ТОВ «Оленерго» за вказівкою цієї ж фізособи перерахували 48,8 млн грн з рахунку підприємства на картковий рахунок його родича, з якого кошти в сумі близько 55,3 млн грн спрямовувалися на особисті рахунки згаданої на початку фізособи, його родичів та підконтрольних осіб, які в подальшому знімались у вигляді готівки.

Додамо, що у вересні-2014 Укрінбанк публічно повідомляв, що відкрив мультивалютні відновлювальну кредитну лінію на 164 млн грн для ТОВ «Оленерго» на поповнення обігових коштів. ‘Укрінбанк готовий фінансувати проекти з прозорою концепцією і професійним управлінням навіть в складні для країни часи. У цілому кредитний портфель банку за вісім місяців поточного року [2014 року] зріс на 35,8% і на 1 вересня становив 5,917 млрд грн’, — йшлося в прес-релізі фінустанови.

За даними Фонду гарантування, станом на 01 жовтня 2016 року вкладники Укрінбанку отримали компенсації в межах гарантійної суми на 1,76 млрд грн (96,4% запланованих виплат).

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *