Гонтарєва розповіла, чому не внесла в декларацію майно на суму більше 15 млн грн

Майно на загальну суму близько 15,5 млн грн., куплене сім’єю голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтaрєвої влітку 2016 року, чиновниця пообіцяла внести до декларації за поточний рік, яка буде подана в кінці 2017 року.

Серед активів, придбаних сім’єю глави НБУ цього літа, Гонтaрєвa назвала будинок за 12,65 млн грн., авто за 1,3 млн грн. і офісне приміщення за 1,5 млн грн.

‘Електронну декларацію потрібно заповнювати на кінець 2015 року, тому мені не вдалося задекларувати значні витрати сім’ї, які мали місце влітку 2016 року. A в документі ‘Повідомлення про істотні зміни’ вносяться зміни лише з вересня 2016 року і лише ті, які зробив ти сам, а не члени твоєї сім’ї.

Я маю три шуби, і жодна з них не коштує 100 прожиткових мінімумів. Їх загальна вартість становить близько 180 000 грн. У мене є багато прикрас, але це в основному біжутерія. Прикраси з дорогоцінного металу також є, але небагато – п’ять пар золотих сережок, один ланцюжок із трьома підвісками та декілька каблучок, у тому числі й весільна. Усі вони коштують не більше 100 000 грн.

Також у мене є шість наручних годинників (2 пластикових, 2 з нержавіючої сталі, 1 електронний та 1 золотий). Їх загальна вартість також не перевищує 120 000 грн.’, – пояснила Гонтaрєвa.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *