Порошенко закликав Ощадбанк скасувати комісію за оплату комунальних послуг

Президент Петро Порошенко повідомив, що надіслав голові правління Ощадбанку листа із закликом скасувати рішення про стягнення з громадян комісії за оплату комунальних послуг.

«В умовах встановлення ринкової ціни на енергоносії, українці сумлінно сплачують за спожиті воду, газ та електрику, тому вважаю рішення щодо встановлення з 1 грудня 2016 року комісійної винагороди «Ощадбанку» за оплату комунальних послуг безпідставним», — констатував глава держави.

Нагадаємо, на днях Ощадбанк повідомив, що з 1 грудня встановлює комісію за проведення комунальних платежів у касі «на мінімальному рівні, який забезпечує беззбитковість» – 3 грн.

«Ощадбанк не стягує комісію в інформаційно-платіжних терміналах за приймання платежів за газ, холодну та гарячу воду, водовідведення, опалення, електроенергію та послуги фіксованого зв`язку. У веб- та мобільному банкінгу Ощадбанку реалізовано можливість оплати на вільні реквізити (комісія 0,5% від суми) та проведення комунальних платежів у Києві та Одесі (безкоштовно). Банк впроваджуватиме проект з оплати комунальних послуг безкоштовно і в інших містах України.

На сьогодні компенсація, яку Ощадбанк отримує від постачальників послуг ЖКГ та фіксованого зв’язку, не покриває витрат на проведення операцій. Закон України «Про банки і банківську діяльність» забороняє банкам встановлювати комісійну винагороду за банківські послуги на рівні нижче собівартості операції. Отже, на виконання вимог чинного законодавства Ощадбанк з 1 грудня 2016 року встановлює тариф при оплаті в касі на рівні, що забезпечує покриття витрат на проведення таких операцій на рівні собівартості», — констатувалося в повідомленні Ощадбанку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.