Трамп запропонував керівництво ЦРУ прихильнику України

Американські агентства новин повідомляють із посиланням на неназваного посадовця в перехідній команді обраного президента Дональда Трампа, що він запропонував посаду директора Центрального розвідувального управління в його майбутній адміністрації консерваторові, знаному підтримкою України, повідомляє ‘Радіо Свобода’.

Якщо вірити цим повідомленням, конгресмен-республіканець від штату Канзас Майк Помпео вже прийняв цю пропозицію.

Офіційних підтверджень цього наразі ще немає. За словами згаданого неназваного посадовця, Трамп офіційно оголосить про це та деякі інші призначення пізніше у п’ятницю.

Помпео, що нині є членом комітету Палати представників у справах розвідки, відомий, зокрема, своїми заявами на підтримку України в її протистоянні агресії Росії.

У квітні 2014 року Майк Помпео відвідав Україну і тоді заявив, що метою президента Росії Володимира Путіна є «взяти Україну під контроль», і наголосив: «Щоб засвідчити нашу підтримку владі України, ми можемо змінити розрахунки Путіна і збільшити для нього ризики».

Крім того, Помпео є різким критиком ядерної угоди з Іраном.

Крім нього, за повідомленнями агентств, обраний майбутній президент США запропонував на посаду радника з національної безпеки генерала-лейтенанта у відставці Майка Флінна і на посаду міністра юстиції сенатора-республіканця Джеффа Сешонза, і вони теж погодилися на це. 

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *