Приватбанк каже, що йде інформ-атака, а націоналізація на вкладників не вплинула б

Перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський заявив, що розповсюдження серед клієнтів Приватбанку чуток про швидку націоналізацію банку є спланованою атакою, констатується в прес-релізі фінустанови.

“Сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів жодних наслідків, так як просто призводить до зміни власників, — зазначив О. Гороховський. — Якби держава хотіла націоналізувати банк, то вона діяла б без зайвої публічності. Тут же все по-іншому: використовуючи нерозуміння громадянами суті націоналізації, розганяють паніку. І ми, на жаль, знаємо хто у цього замовник і чиїми руками це все реалізовується’.

Як стверджує О. Горохівський, банк спокійно сприймає чергову спробу інформаційної атаки, оскільки сьогодні в депозитному портфелі Приватбанку понад 80% строкових депозитів, що виключає сценарій панічного відтоку депозитів раніше терміну.

Прес-служба Приватбанку констатує, що банк згідно з графіком проводить ‘узгоджені з НБУ дії за програмою докапіталізації, яка розрахована до кінця 2018 року, виконує всі нормативи діяльності банків в Україні, залишаючись найбільш ліквідним українським банкам’.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *